• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
u nás je paušál doplatku 5300,- a já jsem měla .... 4x 450j Gonal + 2 ampule fostimonu
8. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pardon v té ceně je ještě decapeptyl 9 kusů
8. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem zpátky z krve, výsledek hcg bude tedy až zítra, ale to se dá vydržet :angry:
8. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: ježiš proč až zítra ??? toto nechápu to čekání na výsledky
8. čer 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahokky žirafky
Lopatko teda ty napínají...to já jsem zítra 14 dnů po ET a na krev už jedu potřetí, ještě ,že ví, že jsem nervák :grinning: a výsledek je vždy do hodiny...jinak včera čárka na papírku už ztloustla a je v podsatě stejně tlustá jako ta kontrolní, jsem byla nervozní jako ty Kači, mám často bolesti jako před MS,ale uklidňuju se, že o tak bývá...
Holky teda tady se to pěkně rozpíchalo, tak hurá do toho...wrtulko neboj, dej lahvičku tečkou k sobě, dojedné ruky popadni pevně ten spodek a druhou rukou třeba přes kapesníček palcem odlom ten vršek od sebe/ten kousek, co se odlomí jako chyť mezi palec a ukazovák...
chrobí neboj...budeme na sebe myslet...já jestli stouplo dostatečně HCG a try aby se jich vylíhlo co nejvíc a silných...
8. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek
já taky ne, obzvlášť když minule, když jsem byla na krvi z jiného důvodu,
to bylo po 13.00 hodině, ale některé sestry v gennetu jsou prostě neochotné slepice :angry:
ale tak jde jen o hodnotu, ne o to jestli je to pozit nebo negat

ruda
jak to že chodíš na krev ještě před oficiálním testováním?v jakém jsi caru???!!!

Jo holky, kdo už máte //, taky jste měly 1.utz až 14 dní po nahlášení pozitivního výsledku?
8. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko, já měla a mám komplikace, mám děsně velké břicho, tak jsem tam týden po ET volala a řekli ať přijedu, a už mi dělali HCg, tehdy bylo 73,3, měla jsem pak jít v pátek na kontrolu, to mi dali infuze a odsáli ascités a přidali léky a injekce, to bylo Hcg 212 a teď jdu na kontrolu zítra, to už bude ta oficiální... jezdím do zlína, oni vůbec neříkali nic o testu, prostě po ET za 14 dnů na kontrolu i s MS klidně...
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat... jo to máš pravdu, že jsi těhu víš tak klid :slight_smile: nemůžou tě rozhodit ,že?
8. čer 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já si Duphaston polykám, dr mně ani neřekl, že by se mohl tento lék zavádět. Já už si nic zavádět nechci, protože se mně zdá, že se mně tam také něco přemnožilo.Dávám sitam měsíčkový olej a po dvou dnech je to lepší, prostě pořád něco......

S tím odebráním krve na hcg: JÁ JSEM SI BYLA TAKÉ SAMA JAKO SAMOPLÁTCE, ALE BYLA TAM KÁMOŠKA V LABORCE A NIC PO MĚ NECHTĚLA, MUSÍM JI KOUPIT BOMBOŠKU. jEJDA, JAK TO PÍŠU...

Ve středu jedu na Unicu na 1. oficiální UTZ po pozitivním těhu testu, jsem teda zvědavá, jeslti tam budou 2 srdíčka nebo jedno...jsem napnutá jak luk....Manžel se už včera večer díval po kočárcích pro dvojky. Jsem mu nabrblala, že je moc rychlý když nevíme jak to dopadne..No prostě chlap :wink:
8. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek
hlavně se nesmím nechat.
děvčata,nevíte, jde už z toho hcg nějak poznat, zda je embryo 1 nebo 2 ?
8. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
za jak dlouho po tom pozitivním testu jdeš na 1.utz?taky za 14 dní?
8. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, říkám od začátku, že budeš mít dvojky..tak mě ber VÁŽNĚ!!!
Lopatko, čistě teoreticky..ale někdo měl obr HCG ,že Gucci ...a má jedno a tuším Hypo měla spíš nižší a nakonec to byli chvilku trojky...
8. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš se srovnat se těhule v tabulce
8. čer 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Se hlásím než vás dočtu :slight_smile: Tak já jdu na OPU ve středu. Mám folíků hodně asi deset na jednom a asi dvanáct na druhým :slight_smile: od 12 mm nahoru :slight_smile:
Takže ve středu jdem na to a pak prodloužená kultivace a šup mi to zpátky do bříška a už jen čekat a čekat :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh....supeeer zprávy, tak se drž holka...ach to čekání...to je nejtěžší...
8. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh ahoj supr :slight_smile: tak to na tebe budu moc myslet :slight_smile:)) to máš slušnou úrodu :slight_smile:) kolik máš největší jen tak pro srovnání :slight_smile:))
8. čer 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi největší mám 19 mm. To půjdeme den po sobě. Dneska si musím v jednu zavolat kdy si mám píchnout ten Pregnyl. Nějak jsem nepochopila jak to mám namíchat a natáhnout do té stříkačky, tak snad mi to pořádně vysvětlí...
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojte brňandy...to sa poddá :grinning: a budete na čekané a pak už se jen ceeeelý život budete o ty prdísky bát a radovat se s nima...
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Lenh, tak to je super zprávička. Držím moc palečky :slight_smile:

Lopi, taky nechápu, proč výsledky HCG až zítra :rolling_eyes: Já je měla taky ještě ten den...

Ve 14h jdu do Caru, zda už budu moct začít stimulovat. tak doufám, že sliznice bude Ok a půjdu na to.Držte palečky :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, to víš, že držíme palce ajna nohách....tak tfujtfujtfuj...
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh ty jo to ti vydrží do středy ? asi jo... kdy jsi byla na UTZ? já v sobotu a měla jsem největší 16mm, ovitrelle (pregnyl) jsem píchla včera ve 21h
8. čer 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki určo začneš moc držím palec at už konečně píchneš první injekci :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh příští pondělí snad obě napíšeme jak jsme na tom s miminkama v bříšku :slight_smile:)))
8. čer 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla dneska ráno na utz, ale to byl ten největší, jinak je mám taky kolem patnácti šestnácti :slight_smile: Tak mám radost, že už mám píchání za sebou a už jen tu večer :slight_smile:
Siki tak to začneš píchat a za chvíli nás doženeš :wink:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo... co břicho? už to polevuje nebo furt nic?
8. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chroby snad ano :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíku., pořád v pase +20cm :frowning2: ale jak hooodně mažu, tak snad už se ta kůže trošku natahuje a tolik mě to netáhne do předklonu,ale břicho bolvé a ještě se do něj mám píchat...hlavně nic neobleču a jsem jako koule a nemám to okolí jak vysvětlit...kdyby už byl pozit. UZV, tak řeknu, že jsem těhu a basta :grinning: hlavně, ať to dobře dopadne a vydržíme všecno ne?
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh ahá tak to já doufám, dneska ten největší mám taky větší :slight_smile:))) každopádně se tento týden už dočkáme :slight_smile:

ruda... sakryš já myslela, že už ti to začne konečně splaskávat....no právě jak máš říct okolí co to máš najednou za balon, že?? to je na h... dnes na mě vejrala v práci kolegyně na břicho... tak jsem si říkala ty krávo co na mě čumíš každej sonduje jestli nejsem těhu a to se mi břicho ještě ani nehlo co teprve až se mi fakt nafoukne :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi teda povídej, proto fakt radši nikam nechodím... ve středu mám ale děckám ukazovat první pomoc a sanitku..tak jsem zvědavá, co si asi obleču a jak na mě budou vejrat :grinning:
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco hodně velkého :slight_smile:))))
8. čer 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek