• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já všem říkám, že beru hormony k vůli cyklu a břicho mám velké z těch hormonu. At si každý myslí co chce...

Jo,jo, 14 dní po pozitivním těhu testu jdu na UTZ, ale můj gyndař předběhl CAR Unicu a minulý týden mně tam našel 2 dutinky, tak uvidím..
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
a ty chodíš do práce, nebo tě nechali doma?
8. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočandy, mám to za sebou. 9 vajuch. Tak uvidíme. Budeme mít PK. Tak uvidíme. Jinak nám pěkně zdražili ISCI.
8. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr už???? jéé supr z kolika folíků? kolik to u vás ted stojí?
8. čer 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: slušný výsledek :wink: tak ať se jim daři :wink:
8. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr no to je supeer, ta kdy bude ET???
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, tak gratuluju, to je krásná úrodička :wink: Jak zdražili ICSI? :sweat_smile: Nás to taky čeká...
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě detail pak doktor mi nabídl v sobotu neschopenku... že prý je třeba být opatrná, že se mohou poškodit vaječníky, když jsou ted zvětšené :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, mě to taky v caru nabídly. je pravda, že mě po odběru min 3dny bolelo břicho, takže bych v práci stejně stála za prd
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki já ji odmítla tak doufám, že ve finále nebudu litovat :wink: ale já tu musím být .... bohužel minimálně ve středu
8. čer 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si to bez PN nedovedu přestavit, nějak se to na mě vylí, ještě to tak vypadá, že mě sestra při injekci do zadku napíchla nerv a teď mě to občas děsně zabolí a zapálí v kloubu, neměl to z vás někdy někdo?
8. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, tak to se mi nestalo. Já měla veškeré injekce bez problémů. Jediné, co mě z celého UO bolelo, byl ten stav po odběru.
8. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem holky měla PN od odběru při prvním ivf a to mi bylo sakra zle, to by se v práci nedalo zvládnout, ale teď při druhým ivf to bylo úplně v pohodě a prakticky nic mě nebolelo, takže jsem doma zůstala až od transferu.
8. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda.. já jsem taky dostala do zadku jednu v sobotu a v pohodě ....
8. čer 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic, díky holky, jsem ráda, že ostatní netrpí, ono se to asi jen tak nestává,ale nic jiného mě nenapadá, je to nepříjemné...snad to přejde..jste hodné díky moc...
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: mám neschopenku, ale dnes jsem v práci a dodělávám věci jako docházky, diety řidičům, nějaké výkazy atd. jsem domluvená se šéfem, že pokud mně bude dobře, budu chodit tak 1x týdně.....

kapr: šikula...gratuluji a opatruj se...

ruda: podle mě máš hyperstilák jak lusk :slight_smile:

chrobi: v práci vydrž a už se těš na volno...... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi
já si brala obětavě 10 dní dovču a ode dnes mám neschopenku, doporučil mi to kvůli loňskému MA (i když tehdy jsem dovolenou taky měla a nepomohlo to :frowning2: )
Co těhu příznaky? :wink:
8. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko cca to můžeš srovnat tady,zda jedno,či dvě:http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
8. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: já vcelku žádné těhu příznaky nemám, kromě toho, že mám trochu nalité prsa, pobolívání podbřišku, jako bych to měla dostat(to jsou furt nervy) a sem tam mně pobolívá žaludek, ale nezvracím...Jinak furt chodím čůrat a ted mám asi zánět spodku...jinak prostě paráááda :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi ty si to vyloženě užíváš :slight_smile:))
8. čer 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jasné, že si to užívám :angry:

jinak proti zánětům i v těhotensví doporučují tu Feminellu C, ale já jsem opět vyjímka, v sobotu jsem si tabletečku zavedla asi v 23.hod a ve 02.00 hod ráno jsem myslela, že si ji vytrhnu i s kořenem.....takovou bolest a páleníí jsem ještě nezažila. Ted si tam dávám měsíčkový olej a mám vcelku klid.....kde se hrabou léky :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo ať žijou komplikace.... to je teda parádička... holka kdy ty budeš mít klid a začneš si to těhu užívat?
8. čer 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska 24
díky! :slight_smile: tak to si to hned zítra až budu mít hodnotu, srovnám :grinning:

irmi
tak to mám podobné, kromě zánětu :wink: ale já na to obecně netrpím, ani mykózy a tak...
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: už jsem s tím smířená, jsem ráda, že se mimi drží a doufám, že bude a sakra nějaké ty problémy mě nemohou rozhodit - teda jak kdy :slight_smile: . Když si vzpomenu na Hypo, jak taa chuděrka bliba a blila, tak jsem na tom ještě dobře......A S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE..... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Irmi, ty jsi taky pěkně vyvedený kousek... přes překážky ke hvězdám co? ale to zvládneme a pak budou za to děti moooc hodné :grinning: BĚDA JAK NE!!!!
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už hlavou opět práskám do klávesnice, jak se mně chce spát, šéf je na dovolené v Turecku, tak povalím domů, stejně jsem tu jen, že chci , tak pádím v 14.hod domů......
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: ty jsi na tom podobně, co? Tož to víš děvčico, my moravanky musíme být silné baby.... :sunglasses:

Tím nechci urazit krásné a stetečné dívky z čech,,,,,jedjda, jenom to ne.... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlky, já Vás mám moooc ráda, doufám, že nejste urážlivé......to by teda mrzelo :wink:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tebe taky :slight_smile:)))
8. čer 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,ale ty si taky"naša " z Moravy...ne, tady jsou včechny holky pohoďačky...ale jinak souhla s tebou, my moravačky musíme být silné...nene, VŠECHNY musíme být silné...taky už bych si ráda užívala to NEJKRÁSNĚJŠÍ období ženy...zatím jsou to jen trable,ale i to se dá vydržet, jen když je výsledek pozitivní...
8. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek