• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
izzi víš pořád mě to moc trápí..
udělala jsem nějakou chybu v práci samozřejmě že ne úmyslně a oni na mě vyrukovali že to budou 3 dny opravovat(nakonec z toho bylo jedno dopoledne!) tak to jsem ještě přežila.. no ale pak na mě šéf vysloveně řval kvůli tomu že jsem to tak pak řekla zákazníkovi.. tak jsem ho požádala ať na mě neřve.. no to sem si vyslechla prý dostanu na hodinu výpověď atd.. myslím že po takovým komfliktu by asi nebyl úplně vpohodě každej.. no já se z toho poskládala asi 3 hodiny jsem v přestávkách řvala a řvala a řvala..
šéf to nejdřív nechápal.. pak se mi omlouval.. ptal se mě jeslti si nechci vzít dovolenou..
tak jsem si řekla že vezmu dochodím tenhle týden, možná pondělí a kašlu na to ! vrátím se až po OPU kdyby nebyl ET a když bude ET tak po něm a kdyby náhodou byly // tak se nevrátím vůbec
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, já ho nikdy nechtěla, bála jsem se, teď mám dva malý a velký a dělám v něm taky kde co, masičko se jen rozpadá a vše je šťavnaté...tak souhlasíííím. Wrtulko, to si neber, já se rozbrečela po IUI na sále a brečela jsem ještě za hodinu když pro mě přišli a v autě až domů...prostě to nešlo zastavit...není to nic vyjímečného, jsme pod tlakem a hormony...
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izzi, já zatím v poho, dneska jsme byly podepsat reverzi před IVF, budu mít krátkej protokol a puregon, stimulka by měla být cca příští čtvrtek, pátek pokud to dostanu, tedy pokud náhodou nebudu mezi 10 % IUI, ale tomu moc nevěřím :sweat_smile:

Ruda, jasně, Irma bude mít srdíčkA :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluš :slight_smile:
třeba IUI klapne, podívej Jovi, ta nepotřebovala ani to...i zázraky se dějí i tady občas...
Wrtul dobře děláš, to miminka neradi hádky a stresík, je důležité být v pohodičce a neboj, bude OPU, bude ET budou //, budou mimi :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško, právě, já jsem to moc nechápala, že píšeš, že si domlouváš protokol a přitom jsi byla nedávno na IUI. Takže naděj, že se zadařilo ještě pořád je .... :wink: Tak jsem zvědavá..

Wrtul, ten stres ti za to asi nestojí, je lepší být doma v klíděčku a ne poslouchat naštvanýho šéfa. Já den před odchodem na PN jsem taky zjistila, že jsem udělala chybu, klient si na mě stěžoval, ale nakonec se vše vyřešilo a vedoucí se za mě postavila a ještě mi vyjádřila podporu,. Takjsem jí byla moc vděčná. Wrtulko hlavu vzhůru a hlavně v klídku.

Holky já papiňák taky ráda používám, sice se ho bojím, někdy od něj úplně odskakuju :grinning: , ale nedám na něj dopustit.
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, co těhu tričénka, až uvidíš srdéčka?
holky zítra jsem 14den po ET/ 19den po OPU, to asi eště není šance na dutinky že? ...tak snad aspoň to HCG poskočilo, zase jsem nervozní...našim jsem o // řekla,ale ať se radují potichu a opatrně, a jen pro sebe, že je to jen křehký začátek...
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já po IUI taky brečela :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt je to nával emocí, že už není kroku zpět, přišlo mi líto všechno naráz, že mě oplodňuje cizí pán, zatím co manžel čeká v čekárně..je to takový těžký pocit smíření se stím vším..
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, jak dlouho po ET jsi vlastně měla potvrzené HCG?
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abych se přiznala, tak jsem po IUI, taky měla na mále :sweat_smile:

Izzi, to víš, raději si to případně pojistím i IVFkem hnedky v dalším cyklu, páč žádost nám platí do července. JJ, naděje ještě furt je, dneska jsem 6 DPO a 5 po IUI
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: no jasně, pokud tam budou srdéčka nebo srdéčko, tak si hned objednám....mám tu stránku danou v oblíbených, takže to mám furt při ruce :slight_smile:

Wrtulko: přesně tak, jak píší holky, vyprdni se na všechno a bud doma v klídku, hold šéfa si nevybíráme, ten nám je přidělen....a někdo má štěstí a někdo také ne....neboj, to bude dobré :wink:
8. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi 7den po ET 73,3 10den po ET 212
8. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi jaký máš vybrané? mě se nejvíc líbí s těma packama /ručičky, nožičky/ a ještě jen ty s kamínkovýmy nožičkama, chtěla bych zelené s krátkým a tuniku růžovou a černé s dlouhým...jen aby to mělo smysl...
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty dutinky? 19den po OPU? blbost? jsem nedočkavec... :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těmi kamínkovými nožičkami - to je favorit a objednám si černé s dlouhým rukávem, at nám není ziménka :wink:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko ale on je většnou šéf fakt v pohodě...tohle byl snad první větši konflikt co jsem s ním kdy měla..
ale to neznamená že tam zůstanu některý ty kecy si z hlavy jen tak nevymažu a mrzí mě..
navíc když se snažím jak blbá..
no to je jedno prostě od příštího týdne budu doma a basta fidly
:wink:
doufám že to bude dobré holky jen aby bylo něco zdravého na ET a budu šťastná a snad by se to ani hned nemuselo povést.. jen abysme měli něco zdravého!!!
8. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: jako moje dutinky? no já jse byla 20 den po ET, tj. 24 dnů po OPU
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ono se dá podle stáří embrijka a OPU říct poměrně přesně kdy můžou už být vidět srdíčka a tak..
ale jak to je to nevím to by věděl doktor
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já vím, jájen jestli je u mě nějaká šance, že by je tam už zítra viděl...vím, že je to asi brzo, jen mě to napadlo...
wrtul, třeba je taky v přechodu, myslím šéfa
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: třeba budeš mít zítra štěstí a už tam půjde něco vidět :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, proooč to nevííííš :frowning2:
mě čeká ble injekce do balonu a ATB a pak gel a dobrou noc..jako feťáčci...třeba už injekce zruší...kéž by
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka dobrou noc, jdu sledovat víkend, papapapa zítra
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi díky...uvidíme... hlavně to hcgéčko...začínají dvojčátka v telce..zase to bude poslední reportáž, vždy, když na něco čekám..
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme uplně stejné myšlení Rudíku :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou taky.. pá pá :wink:
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je po nich... taky jsem si dala injekci a snědla sklínku zavařaných hub nakyselo...no nebyly ty dvojčátka luxusní??? a taky adolf a rudolf... škoda že Áda byl i Hitler :unamused:
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
snad bude dneska pro všechny lepší den! :wink:
9. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Rudy :grinning: adolf a rudolf :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrá kombinace.

Ty jo já jsem od rána nějaká nabroušená a vůbec nevím proč, :frowning2: myslíte,že se mnou takhle může cloumat i utrouš? :fearful: asi ne co? :confounded:
9. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko Miluško..
já nevím já sem zase pořád naměko.. rozhodí mě každá blbost..
v noci jsem měla noční můry tak taky nevím čím to je..jeslti za to může moct ta Provera?
Ale holky ono asi jinak ten tlak a stres na nás působí na všechny..
jé holky ale já se tak těším že budu od příštího týdne už doma!!
Fakt se nebudu nudit nebo tak něco :dizzy_face: :dizzy_face: a má být navíc krásný počasí tak už vůbec :dizzy_face:
9. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ti závidím, bych taky čebovala delší volno, ale bohužel, asi až od OPU neschopenka, dovču potřebuju na dovču a pak vánoce... no uvidíme jak se to ale letos vyvrbí

JJ, má být krásně... se taky chystám se rochnit v záhonech před barákem :slight_smile: jen ještě nevím kdy, jak teďky skoro pořád lilo, tak je to tam pěkná jungle :unamused:
9. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek