• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no ja si test chtela delat pozdeji ale jak zacal ten OHSS tak me dr. hned narvala na krev a tak jsem podlehla a test si koupila a byly tam a muzu rici ze jsem se v jedne vterine stihla smat i brecet :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, to je jasný. Určo ti ho udělá i tvá gyndařka :wink:

Já tam mám snad napsaný něco v tom smyslu, že mám udělat gravitest, papíry mám doma, tak to kdyžtak přesně písnu k večeru.
9. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hypo, moc ti držím palce v pátek, já mám rozhodující příští čtvrtek :wink:
jinak s těma chlupama jsme na tom stejně :grinning: , já mám přes celý břicho od prsou až dolů k paní Pindíkové uprostřed čáru s dlouhých hustých chlupů....jsem si říkala, jak se budu v létě chlubit bříškem a zatím abych nakoupila nějaké sponky a gumičky :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: gucci tak to je presny :slight_smile: za chvilku budou jak vlasy silny a dlouhy :slight_smile:
gucci pribrala jsi uz nejaky kilo? ja i kdyz mam vyvalenej pupek celkem dost (mi prijde) tak ani deku navic.... asi tim jak zvracim
9. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to máš určo tím jak zvracíš
já při stimulce nabrala kilo a na začátku těhu další kilo a ted se mi to dlouho drží na stejné váze....jsem čekala, že to bude horší tím, jak pořád musím jíst
9. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja moc nejim, a beres nejake tehu vitaminy? ja jen stale listovku tak premyslim ze jsem asi neco brat mela kdyz tak bleju
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já musím jíst do dvě hodiny....i když někam jedem, tak já přemýšlím, kdy jsem jedla, abych si nabalila sváču, jinak je mi fakt zle
vitamíny beru už dlouho, začla jsem měsíc před IVF, listovka (nějaká silnější na předpis), magnesium a těhu vitamíny
9. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prave porad spekulovala ze v tehu vitaminech je taky listovka tak aby ji nebylo moc.... no asi jsme to uz prosvihla :frowning2: snad bude mimi v pohode i bez vitaminu.....
9. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
listovka je nejdůležitější do 12tt, já jí ted dobírám, i to magnesko a pak už to jíst nebudu a ty těhu vitamíny ted od 12tt budu brát co druhý den, at nerodím 5kg mimi potom :grinning:
9. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miluš vidíš to mě nenapdlo že moje gyndařka mi udělá těhu test - že mi bude moct udělat krev.. ještě se u ní radši zeptám
ale jinak jsem se fakt rozhodla že budu silná a nebudu testovat - reps. nekoupím si žádný test a tím to bude daný :wink: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja mozna jeste koupim nejaky ty tehu vitaminy a zacnu je brat ted, taky jen ob den :slight_smile: pro klid svedomi
9. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen aby ti ho Wrtul nepořídil manža :grinning: páč ti chlapi jsou občas víc zvědavější než my

Hypo, těma vitamínkama určo nic nezkazíš a listovku bereš a ta je asi tak nejdůležitější, bych tak nějak řekla :wink:
9. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo: já brala na začátku mamavit (ten je pěkně chnušnej :grinning: ) a ted mi koupila švagrová k narozkám centrum materna
9. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miluško tak to mi nehrozí..
manža chce hlavně abych netajtrlíkovala a byla v pohodě..
i proto drží se mnou že chce abych byla doma na dovolený a neschopence a tak a že to zvládneme..
takže ten mi ho nekoupí
9. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky já papám ten Fembion v kombinaci s Calibrum Babyplan - každej den něco jinýho aby mi ten Femibion dlouho vydržel a Calibrum mám doma už dlouho tak co..a myslím že to takhle stačí. navíc máme na zahrádce už svoje vitamíny takže chroustám salátek a jahody a třešně a táák tak si myslím že vitamínů má moje tělíčko dost ..tak snad to zvládne - stimulaci a pak třeba i...
9. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul, ono u toho femibionu ze začátku při snažení jej stačí brát obden :wink: taky jsem ho tam brala a vydržel mi na dlouho.

Jo tak to máš v pohodě. Je fakt, že jsem taky spíš já u nás ten tajtrdlík co všechno řeší moc dopředu, takže už se vidím příští středu jak budu netrpělivě čůrat na papírek :grinning: :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miluško :grinning: :wink: hele s tebou sem se vsadila že jo?
já jen jeslti bysme neměli tu sázku rozšířit :wink: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul..... éééééééééééé.... jo jo... se mnou :sweat_smile:

a jak rozšířit? Na co nebo o co? :confused:
9. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale wrtul já testovat stejně musím, abych mohla vysadit utrouš a pak dostala MS a začla stimulovat :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
9. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jako že bysme tu sázku rošiřily na to že nebudeš testovat ani ty.. před krví :grinning: o to samé myslím že to byly nějaký lízátka :grinning:
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak to až po IVFku... jj bylo to o zázvorový líza :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jo tak po IVF :wink:
miluško a vy máte jaký problém že vám to nejde?
u tebe nebo u manži?
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul, ono asi u obou, neb mě po laparce našli endometriozu a manža je má líný, prostě super kombinace :grinning: :sweat_smile: :pensive:
9. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha miluško tak to si nemáte co vyčítat aspoň :wink:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul no to jo... manža mi tenkrát řekl, když jsme šly z CARu po spermiogramu, že vůči mě je to alespoň spravedlivý :grinning: , no alespoň to máme hezky rozdělený, naštěstí nic víc v tom snad není, tak alespoň, že tak.
9. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miluško však jo vy budete z těch lehčích případů kdy se to podaří naporvé uvidíš (myslím IVF)
bude to dobrý my máme dobrý šance protože není chyba na mý straně ale na druhou stranu to máme blbý s tím manžovým spermiem
o víkendu jsem ho už sprdla.. že si to dává za vinu..
řekla jsem mu že jeslti bude ošklivej na člověka kterýho miluju tak mu dám na prdel :grinning: :grinning:
ale vážně nedokážu mu nic vyčítat a nechci aby si nic vyčítal on.. protože je to ptákovina pokud si to člověk nezpůsobil svévolně sám
9. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul, přesně tak...nemá cenu se litovat, když ty sama za to nemůžeš, ikdyž je mi jasný, že ho to uvnitř hlodá, ale musí se s tím smířit a uvidíš, že u vás se taky zadaří a když ne teďky tak na to máte ještě 2 pokusy :wink:
9. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miluško bojím se že za krize jen jeden pokus myslím si že náš sponzor = taťka by neměl 35 tis na dva další pokusy.. s jedním tak nějak všichni počítáme..ale se 2 zatím ne..
já se dívám do budoucna jen do září - na druhý pokus a uvidíme..
třeba nebude potřeba bylo by to krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul... jo je holt špatný v této společnosti, že když chceš mít dítě a nejde to přirozeně, tak musíš trvdě platit :frowning2: je to hooooodně nespravedlivý vůči ostatním. Ale budu držet palečky, aby ten první, max. druhý vyšel. Hele já když jsem to tak nějak spočítala se vším všudy, jako že ICSI, PK a zamražený plus pera, tak nás to vyjde cca na 17 tis., by za to byl super kočár nebo cca půlka vybavení do dětského pokoje :confounded:
9. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi to odeslalo nějak dřív...

tím jsem chtěla říct... že ač je to dost, tak nás to nemrzí, je to pro dobrou věc :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek