• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul, my, resp. spíš já pár jmen máme, ale úplně to budeme řešit až to nastane. Jména mám u sebe v albu :wink:
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo koukala jsem ti do albíčka jaký máte vybraný jména :dizzy_face: Kryštůfek je krásnej :dizzy_face: tak snad by ti doma prošel :wink:
10. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulindo :slight_smile:

Wrtul, no uvidíme, ikdyž my bychom radši "buchtu" :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
Jména?!
Dyť ještě vůbec netušíme, jestli někdy budeme děti mít...
:frowning2: :angry:
10. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata: ale štěstí přeje připraveným :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci
mám známou, co postavili dům, do plánovaného dětského pokoje udělali hezké obrázky na stěny,vzali se a za 2 měsíce čekali mímo.
Já si nrumím přestavit to psycho, chodit 3.rok kolem dětského pokoje s nástěnnými kresbičkami a nic :frowning2: to byb bylo teda psycho :unamused:
10. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lopatko tak děcký pokojíček nemáme a ještě chvíli mít nebudeme ať se to podaří nebo nepodaří
ale ty jména mi nepříjdou nic špatnýho
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Holky,
nestíhám dočíst, jste horzně ukecaný. :slight_smile:
Je něco nového? Jinak já bojuju zda mám zítra testovat či nemám. Břicho bolí na mrchu, tak že myslím, že z toho nic nebude. :unamused:
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
však neříkám že je to špatné, možná jsem se jen špatně vyjádřila :wink:
pssst: taky vskrytu duše věřím, že to dotáhneme až do vítězného února :grinning: takže tomu rozumím :wink:
ale po 1.pozit ultrazvuku už je učitě začneme vymýšlet :wink:
10. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchik ahoj,....jejda holka hlavu hore každej kdo je těhule měl bolesti na mrchu !!!! radši testní jak takové to nervíky :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: tak to je trochu extrém :grinning: , ale bavit se o jménech je normální :wink:
10. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik
kolikáty den jsi?
10. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katcik tak testi už dneska :wink:
lopatko já chápu že se bojíš :wink: po tom co si zažila se ani nedivím.. tak doufám že utz bude v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: a budeš moct vymýšlet :wink:
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem 9 den po ET.
10. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko ty jsi testila kdy?
10. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik
podle oficiálních stránek gennetu se může NEJDŘÍVE testovat 10. po ET, takže bych to zítra ráno z ranní moči směle zkusila, být tebou. Já také poprvé testovala 10.den po ET.
10. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, za chvilku tu mam tchyni tak vyuzivam posledni chvilky :slight_smile:
vecer jsem mela hroznej, celou noc a rano jsme blila i kdyz uz nebylo co a do toho mam migrenu uz druhy den a nevi co si vzit za prasek :frowning2:
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem při prvním IVF i při KET taky testila 10 den a už tam // byly vidět. Teď jsem si říkala, že to vydržím co nejdéle, ale nervíky pracujou a vím, že to nevydržím.
10. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hypo nemohli by ti na ty nevolnosti něco dát doktoři vždyť to už je hrozný :frowning2:
10. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo to je mi líto, že takhle furt trpíš. :unamused: Jak píše Wertulka nemohl by ti rd, něco dát?
10. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, 4 vajíčka to je skvělý. přesně jak už tady někdo řekl, záleží na kvalitě ne kvantitě. Takže držím palečky, aby se krásně oplodnily a mohla jsi v sobotu nastoupit :slight_smile: Kolik si jich necháš zavést?
10. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Chrobi ty už máš po OPU. Super gratuluju a držíííííím.
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky siki :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki ahoj :slight_smile: děkuju pan doktor řekl, že při dané stimulaci čekali 3 tak 4 je dobrý :slight_smile:) ... 2 my chceme dvojčátka :slight_smile: tři bych bála... aby se nechytly všechny....

hypo holka držse snad už ti bude za chvilku líp

po OPU doufám zakázaný sex není ...nebo jo? nám k tomu nikdo nic neřekl
10. čer 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad mohli jen nejsem schopna tam dojed, vydrzim do patku a pak jim vsechno povim.......
ja uz hlavne nechci brat zadne prasky, tri mesice do sebe porad neco hazim, a ty antibiotika uz mi nedelaji dobre :frowning2:
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: drž se, nevolnosti by měly pomalu slábnout :slight_smile:

Wrtulko: ahojky :wink:

Chrobi: mě řekl pan doktor, že aspoň týden po transferu dodržovat sexuální abstinenci, ale pak s kondomem bez problémů
Taky si nechám 2, 3 by byly na mě moc, když mám ještě jedno dítě doma :grinning:
10. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky sex nikdo nezakazoval ale spis se o tom jaksi zapomeli zminit, tak jsem to zakazal ja doma :slight_smile: stejne jsme to tusim vydrzeli nesexovat cca 3 tydny a ted po redukci nam sex zakazal lekar tak zas nic
10. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
siki proč s kondomem? to nechápu
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to jsem se taky ptala, prý kvůli "breberám" (nevím, jak to přesně pojmenoval), který mohou zabraňovat uhnízdění vajíček a taky z důvodu, aby nedošlo k oplození vajíčka přirozenou cestou. Což by prý komplikovalo situaci. Tak nevím...Byla jsem z toho taky docela jelen :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek