Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
miluse
10. čer 2009
Wrtul, my, resp. spíš já pár jmen máme, ale úplně to budeme řešit až to nastane. Jména mám u sebe v albu 😉
wrtulkaautor
10. čer 2009
Jo koukala jsem ti do albíčka jaký máte vybraný jména x-) Kryštůfek je krásnej x-) tak snad by ti doma prošel 😉
gucci
10. čer 2009
ahoooj
miluse
10. čer 2009
ahojky těhulindo 🙂

Wrtul, no uvidíme, ikdyž my bychom radši "buchtu" :-N 😃
lopata49
10. čer 2009
wrtul
Jména?!
Dyť ještě vůbec netušíme, jestli někdy budeme děti mít...
😞 ]-(
gucci
10. čer 2009
lopata: ale štěstí přeje připraveným 🙂 😉
lopata49
10. čer 2009
gucci
mám známou, co postavili dům, do plánovaného dětského pokoje udělali hezké obrázky na stěny,vzali se a za 2 měsíce čekali mímo.
Já si nrumím přestavit to psycho, chodit 3.rok kolem dětského pokoje s nástěnnými kresbičkami a nic 😞 to byb bylo teda psycho :-|
wrtulkaautor
10. čer 2009
lopatko tak děcký pokojíček nemáme a ještě chvíli mít nebudeme ať se to podaří nebo nepodaří
ale ty jména mi nepříjdou nic špatnýho
katchik
10. čer 2009
Ahooj Holky,
nestíhám dočíst, jste horzně ukecaný. 🙂
Je něco nového? Jinak já bojuju zda mám zítra testovat či nemám. Břicho bolí na mrchu, tak že myslím, že z toho nic nebude. :-|
lopata49
10. čer 2009
wrtul
však neříkám že je to špatné, možná jsem se jen špatně vyjádřila 😉
pssst: taky vskrytu duše věřím, že to dotáhneme až do vítězného února 😃 takže tomu rozumím 😉
ale po 1.pozit ultrazvuku už je učitě začneme vymýšlet 😉
chrobacek
10. čer 2009
Katchik ahoj,....jejda holka hlavu hore každej kdo je těhule měl bolesti na mrchu !!!! radši testní jak takové to nervíky 🙂
gucci
10. čer 2009
lopat: tak to je trochu extrém 😃 , ale bavit se o jménech je normální 😉
lopata49
10. čer 2009
katchik
kolikáty den jsi?
wrtulkaautor
10. čer 2009
Katcik tak testi už dneska 😉
lopatko já chápu že se bojíš 😉 po tom co si zažila se ani nedivím.. tak doufám že utz bude v pohodě x-) x-) a budeš moct vymýšlet 😉
katchik
10. čer 2009
dneska jsem 9 den po ET.
katchik
10. čer 2009
lopatko ty jsi testila kdy?
lopata49
10. čer 2009
katchik
podle oficiálních stránek gennetu se může NEJDŘÍVE testovat 10. po ET, takže bych to zítra ráno z ranní moči směle zkusila, být tebou. Já také poprvé testovala 10.den po ET.
hypo
10. čer 2009
ahojky, za chvilku tu mam tchyni tak vyuzivam posledni chvilky 🙂
vecer jsem mela hroznej, celou noc a rano jsme blila i kdyz uz nebylo co a do toho mam migrenu uz druhy den a nevi co si vzit za prasek 😞
katchik
10. čer 2009
já jsem při prvním IVF i při KET taky testila 10 den a už tam // byly vidět. Teď jsem si říkala, že to vydržím co nejdéle, ale nervíky pracujou a vím, že to nevydržím.
wrtulkaautor
10. čer 2009
hypo nemohli by ti na ty nevolnosti něco dát doktoři vždyť to už je hrozný 😞
katchik
10. čer 2009
Hypo to je mi líto, že takhle furt trpíš. :-| Jak píše Wertulka nemohl by ti rd, něco dát?
siki26
10. čer 2009
chrobi, 4 vajíčka to je skvělý. přesně jak už tady někdo řekl, záleží na kvalitě ne kvantitě. Takže držím palečky, aby se krásně oplodnily a mohla jsi v sobotu nastoupit 🙂 Kolik si jich necháš zavést?
katchik
10. čer 2009
jéé Chrobi ty už máš po OPU. Super gratuluju a držíííííím.
wrtulkaautor
10. čer 2009
ahojky siki x-)
chrobacek
10. čer 2009
siki ahoj 🙂 děkuju pan doktor řekl, že při dané stimulaci čekali 3 tak 4 je dobrý 🙂) ... 2 my chceme dvojčátka 🙂 tři bych bála... aby se nechytly všechny....

hypo holka držse snad už ti bude za chvilku líp

po OPU doufám zakázaný sex není ...nebo jo? nám k tomu nikdo nic neřekl
hypo
10. čer 2009
snad mohli jen nejsem schopna tam dojed, vydrzim do patku a pak jim vsechno povim.......
ja uz hlavne nechci brat zadne prasky, tri mesice do sebe porad neco hazim, a ty antibiotika uz mi nedelaji dobre 😞
siki26
10. čer 2009
Hypo: drž se, nevolnosti by měly pomalu slábnout 🙂

Wrtulko: ahojky 😉

Chrobi: mě řekl pan doktor, že aspoň týden po transferu dodržovat sexuální abstinenci, ale pak s kondomem bez problémů
Taky si nechám 2, 3 by byly na mě moc, když mám ještě jedno dítě doma 😃
hypo
10. čer 2009
nam taky sex nikdo nezakazoval ale spis se o tom jaksi zapomeli zminit, tak jsem to zakazal ja doma 🙂 stejne jsme to tusim vydrzeli nesexovat cca 3 tydny a ted po redukci nam sex zakazal lekar tak zas nic
wrtulkaautor
10. čer 2009
siki proč s kondomem? to nechápu
siki26
10. čer 2009
Wrtul, to jsem se taky ptala, prý kvůli "breberám" (nevím, jak to přesně pojmenoval), který mohou zabraňovat uhnízdění vajíček a taky z důvodu, aby nedošlo k oplození vajíčka přirozenou cestou. Což by prý komplikovalo situaci. Tak nevím...Byla jsem z toho taky docela jelen :-N

Začni psát odpověď...

Odešli