• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Lopat, my zatím místo pokojíčku máme takovou jakoby pracovnu je tam PC a suším tam prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kathi, tak zítra do toho a půl je hotovo, přeju abys tam našla //

Hypo, to je mi líto, ale uvidíš brzy bude líp :wink: drž se
10. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já na sex-abstinenci manžu lehce připravuju :wink:
ale z kondomu bude vysloveně nadšenej :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vám Wrtul nic ohledně sexuální abstinence neříkali?
10. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki a po OPU po odběru vajíček se může do ET ??? nám nic neřekli :frowning2:
10. čer 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
siki ne naposledy když jsem měla schůzku se svým doktorem tak jsme řešili IVF jak takový - protokol, léky a tak..
předpokládalo se že se tam ukážu ještě před OPU víš.. :wink: takže neříkalo..
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak nás na to přímo upozorňoval. Opět se potvrzuje, že každý car je jiný :slight_smile:
Chrobi: po odběru vajíček nám neřekl, že by jsme nemohli sexovat, ale jelikož mě bolelo břicho, tak z toho stejně nic nebylo :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki tak třeba nás ještě taky po et poučí :slight_smile:) včera mi dal dr. recept na utroš a dal mi dvě krabičky tak to mi asi do krve 12den po ET nevydrží ... takže si tam budu muset jít znova.... oni jsou nekdy trošku na baterky....
10. čer 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v pohodě bolelo mě akorát včera....
10. čer 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak to máš štěstí. Mně bolí vaječníky při změně počasí a před ms pořád. Nikdy jsem je necítila a teď jo. Včera jsem si podruhé píchla Gonal a cítím vaječníky zase jak pracujou. Při prvním pokusu jsem při píchání celou dobu necítila ani prd...tak jsem zvědavá, jak to budu snášet po OPU.
Chrobi: vy máte ICSI? Máš si do Caru volat každý den, jak to postupuje?
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki mě po zákroku bolel jen pravý ve kterém bylo těch víc kousků a levý vůbec pak to přešlo a po asi 2 hodinách mě začal bolet podbřišek a to vydrželo až do večera, ale dnes už nic už je to OK :slight_smile:

jojo icsi protože s tím co máme by se nám samo nic neoplodnilo :slight_smile:)) jinak volat až zítra po 12h takže jsem pochopitelně jak na trní IZZii už je měla tou dobou v bříšku a já ještě ani nebudu vědět jestli se nějaké oplodnily no ale postup je takovýto pak budu volat v pátek a oni mi řeknou kdy et
10. čer 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to je dlouhý čekání :unamused: Já si volala hned druhý den, jestli se vůbec něco oplodnilo. Po ICSI by to měly už ten druhý den vědět. Tak držím moc palečky, ale neboj, oplodní se všechny, určitě :wink:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dost mě to štve chtěla jsem vědět aleson jestli se oplodnily :frowning2: no jo .....nedá se nic dělat.......
10. čer 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá, za jak dlouho si budu moct volat já, protože čekání není zrovna moje silná stránka :sweat_smile: Ale zase od té doby, co podstupuju IVF jsem si tak nějak zvykla, jestli se tomu tak dá říct :unamused:
10. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to mi vykládej já jsem na to strašná nenávidím čekání a kor ted když se jedná o tak důležitou věc !!!
10. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je na OPU Lenh doufám, že bude hlásit co nevidět výsledky :wink:
10. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, proč by ti neměli vydržet 2 krabičky utrouše? :confused: Po kolika je budeš brát?

Chrobí, až zítra jo? Týýý jo to je doba, no ale určo se to čekání vyplatí a budeš mít krásné jajca :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem na Lenh taky zvědavá :wink: Doufám, že bude mít tak krásné zprávičky jako ty Chrobi :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky to jsem ani nevěděla že lenh jde dneska na OPU tak to jí taky držím palce!
Chrobi co ten brněnskej srazík?
si myslím že koncem příštího týdne pofrčím do Brna :wink:
10. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil beru 6 denně
10. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul budu na značkách :slight_smile: stačí říct :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám 60ks utrogestanu tj na 10 dní na krev jdu 12 po ET tak to fakt nevychází
10. čer 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: ty bereš 6 utroušů denně?
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už to čtu, že jo, to je fakt hafo
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi :confused: tak to jo... není to nějak moc? Já beru 2x denně, ráno a večer jednu
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi podle mě budu v Heliosu v pátek nebo sobotu..uvidíme možná už ve čt uvidíme..jak bude tělo reagovat
no takže bych to viděla na brzkej oběd - v 7 budu na krvi pak ještě pro léky, taky jeslti mi napíšou PN tak kdo ví třeba tam do 8 -9 skejsnu..tak bych se prošla městem a třeba v 11 oběd? nebo dřív? nevím jeslti by se ti chtělo.. jeslti už budeš doma po ETu?
10. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil to bere to takto hodně lidí.... já jsem taky narozdíl od tebe po ivf :slight_smile:)

gucci jo 6 denně tak doufám, že mi to pak sníží ale holky u nás to tak berou dost dlouho....
10. čer 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, už mlčím, už mlčím :zipper_mouth: je fakt, že jsem nikdy nezkoumala kolik se jich bere po IVFku :slight_smile: Jen mě to fakt přijde dost no...
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo 6 denně mě taky příijde hodně :fearful: ale já to nikdy nebrala tak vím prd
10. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil si dělám srandu... já vím, že se to u nás bere ve velkém, ale nevím proč když já nemám se sliznicí problém .... prostě to berou všechno do jednoho pytle všichni dávku jako prase .... tak jim budu věřit že je to dobře :slight_smile:)))

wrtulko no já budu v sobotu na ET nebo třeba už v pátek takže se budeme muset operativně domluvit :slight_smile:) podle toho jak na tom teda obě budeme.....takže jestli nám to klapne oběd beru :slight_smile:)
10. čer 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala při IUI jen 1 večer
ted po IVF beru 2 ráno a 2 večer, ale ted jsem si to už zredukovala na 1 ráno (páč to stejně ze mě všechno vyteče, když jdu do práce) a 2 večer a budu to brát ještě týden, do ukončeného 12tt
10. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek