• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrob, no to jsou věci. :confused: :grinning:

Gucci, no je fakt, že ten ranní taky vždycky ze mě za chvíli vyteče a ten noční většinou až když jdu třeba během noci na záchod nebo až ráno, pokud tedy sebou moc v noci nemelu :grinning:
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi ale ty jdeš na ET tenhle pátek nebo sobotu já mluvím o té příští víš :wink:
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá jsem si říkala proč sem jedeš už ted :slight_smile:))))) no tak to je vůbec v klidu :slight_smile:))) no problem to si půjdeš sednout s těhulí :slight_smile:)))))
10. čer 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to nějak extra nevytíká, ale myslím, že při těch dávkách začne :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak super možná si půjdu sednout se dvěma těhulema :grinning: :wink: lenh přece :wink:
tak uvidíme..to jen já budu sedět na vejcích :grinning: ten výraz se mi líbí.. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Lenh bude už taky těhule :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady to bude samá těhule... :wink:
Chrobi to je děsné to čekání, to jsou nervy, držím palce..
Kači klidně testni, ,taky mám pořád bolesti jako na MS a silnější než normálně, dr. říkal, že to tak bývá, tak se snaž být v klidu a věřit.
Byla jsem v práci, všichni mě objímali, ví, že je to pozitivní, páč mám prodlouženou PN, jinak bych měla dnes službu...tak jsem aspoŇ těm děckám ukazovala sanitku, pak naštěstí začalo pršet, tak další školy nepřišli a skončili jsme o dvě hodiny dřív, v práci dělali guláš, tak jsem si dala do nosu..
Teda ale 6 Utrošů, to je mazec..taky mám pocit, že jsem popelnice na léky...jsou toho za ten měsíc kvanta, nejsem vůbec zvyklá na léky, tak je to teda fakt záhul
Hypo ty se toho zvracení snad nezbavíš, chudáčku, trpiteli, mimi bude hodňoučké, uvidíš...
10. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek jak je těhule? :slight_smile: čekání je na h... ale snad o to lepší bude výsledek :slight_smile:)

tak koukám, že jsi si užívala samé radosti dneska :slight_smile:)
10. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky rudo :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, to se hezky čte, to těhule... je mi fajn, po dlouhé době mezi lidmi a celkem bez dušnosti, na pupek kašlu, preventivně jsem ho všem ukázala a vysvětlila o co jde a je to, bylo to tak krásné, došla jsem a oni se na mě vrhli, objímali, hýčkali...fakt hezké a dětičky byli taky fajn..bylo jich teda hafl,ale šlo to...
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudo to zní krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
a těhule jsi :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky :slight_smile:
Tak jsem dnes snesla 24 vajíček :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh ahoj ty jo kolik jsi měla folíků? že máš tolik vajíček ? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem jich 25 :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je supr úspěch to je skoro 100% tak to byla stimulace supr úspěšná příště jdu do Heliosu :slight_smile:)) a jak je budete oplodnovat?
10. čer 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Chrobi moc ti závidím, mě bolí břicho při každým pohybu, chodím jen na záchod a v pořádným předklonu. A to mi dr. říkala ať fajt hodně piju a jím kuřecí, že jak jsem jich měla hodně, tak aby se mi teď nerozjel hypersyndrom...
10. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budeme jich oplodňovat 12, domluvili jsme se tak už předtím s manžou :slight_smile: Ještě taky nevíme jestli je všech 24 zralých. No a zítra si v deset mám volat jak dopadlo oplození a pak už každej den jak to vypadá. A pondělí úterý na ET...
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh no tak to je jasný musí ti být pěkne zle, já měla 13 foliků a to ještě malých protože jen 4 byly s dobrýma vajíčkama a levý vaječník co byl pozadu jsem necítila vůbec.... protože tam byly malé ....
10. čer 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda lenh to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
a všech 25 jich je dobrých?? :dizzy_face:
jen je mi líto že ti není dobře.. :frowning2:
doufám že na tu stimulaci budu reagovat podobně - budu jich mít hodně kolem 20 by byla paráda!!! :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh ahá tak to mě řekli hned jen ty zralé .... že je hned propláchli a embryoložka mi řekla ty 4 že jsou dobré a jsou to ty co jsem tam měla od začátku další byly pak vyhoněné stejně naprd na rychlo když z nich nic není ..... to jsem fakt tušila od začátku, ale věřila jsem že nějakej ještě přibude.... takže 12 si necháte ICSI ? a zbytek by jste mohli nechat jen samotné ne? za to se neplati ....
10. čer 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co až 7denní kultivace? to je taky docela dost, ale při tom počtu si to můžete vlastně asi dovolit
10. čer 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh hele včera mě taky bolelo břicho tak pěkně lehni a uvidíš zítra snad to bude lepší
10. čer 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi v Heliosu se kultivuje až do blakocist víš.. jiné se do bříška nedávají a ani se nemrazí (no tak to aspon oficiálně píšou na svých stránkách)
10. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem tam četla....u nás je kultivace max 120h
10. čer 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to stejně nechápu .. na čem závisí kolik jich tam vypěstují ....
10. čer 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh píchala jsi ještě něco nebo jen gonal nebo puregon?
10. čer 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar žirafky,
právě jsme přijeli z Brna....tak máme tam dvě srdíčka, ale to jedno mimísko je takové menší, tak nám pan doktor řekl, že stejně musíme čekat do 12, týdne, jak to dopadne, protože to jedno se může zastavit ve vývoji....takže mám zase dalších 5 týdnů nervy jak dráty :slight_smile:
Budu chodit každý týden ke svému gyndaři a on to bude kontrolovat....

Hypo: ty naše chuděrko, je mně tě moc líto, vydrž, bude lépe...

Chrobi: já byla na ETu 13.5 a ty jdeš přesně o jeden měsíc po mě, tak to bude vše ok...třináctka je šťastné číslo :slight_smile:

Ruda: ty se také opatruj holka jedna :wink:

Lenh: gratuluji k vajuchům, jsi prostě šikula :slight_smile:

a zdravím také všechny žirafky, co jsou tady, hlavně nechci na někoho zapomenout děvčátka zlaté :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky irminko!!
kočko tak se raduj máte srdíčka... i kdyby zůstalo jen jedno tak budeš mamina!!budeš mít krásný zdravý mímo tak se nestresuj kočko.. já bych sice byla taky napnutá jak kšandy.. ale skus se nenervovlat jen se těšit jak to dopadne :wink:
10. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh: tak to je krásná úrodička :dizzy_face:

irmi: neboj, to druhé to zvládne. Určitě tak dobře, že to první dožene v plné parádě :wink:
10. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko:
no jo, to se lehce řekne, ale snad to dopadne dobře :wink: ....děkuji za podporu
10. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek