• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Imííííííí krása nádhera jsi šikule mamule :slight_smile:))))
10. čer 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh, ty jo to je úrodička. :confused: Hele a když jich dáte 12, co pak s tím zbytkem? Jestli jsem to dobře pochopila, tak u vás se nezamražujou? :confused: nebo si sedím na vedení :confounded:

Irmi, tak to je paráda, že už jsi viděla srdíčka. A neboj, min. jedno mimčo mít budete :wink:
10. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko věř jim oběma :slight_smile: to druhé to dožene :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jim věřím oběma, ale dr. říkal, že se to často stává, že to jedno je špatně geneticky zaloeno a může odejít, tak budeme čekat, co se stane. UTZ jsem si dala do albíčka....
10. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo stává Ywushka taky o jedno přišla.... Helenky taky.....
10. čer 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chroby já jdu taky v sobotu na ET :slight_smile: to budeme stejně:slight_smile:
10. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr fakt ? a jak jste na tom už víš? jaké máte?
10. čer 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky, tak to budete mít stejný termín porodu :grinning: tak tfuj tfuj, aby vám to vyšlo a prďolové byly dobrý bojovníčci
10. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mil to doufám, :slight_smile:)
10. čer 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím 7. Tak uvidíme, jestli vydrží. V pátek ráno budu vědět víc. Počítám ale, že všichni nebudou na 1. :confounded: ale hlavně že budou bojovníci a dobojujou to :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím vím kulovku .... nemáš si volat zítra? jak vypadají? až v pátek? to tě taky pěkne napínají
10. čer 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se úplně bojím tak zítra zavolat.... jestli mi řeknou něco blbýho tak mě to asi položí

už dost jak mi řekla emryoložka jak jsme dopadli a co nám doporučuje včera podala to tak jak kdyby jsme si měli vzít dárce to jsem byla úplně tuhá
10. čer 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, nic si z toho nedělej :dizzy_face: Oni to tak dělají. Když jsem byla poprvé, taky jsem volala každý den a taky jsem měla úbytek. Ale jen první den. Prostě ty špatní se hned nevyvíjí. Končila jsem na 4 blastocystách. tak se neboj.
A vím, co zažíváš každé ráno :slight_smile: jen to už nijak neovlivníš, takže spíš mysly pozitivně :dizzy_face:
Já mám teď strašně moc práce, takže na to upřímně ani nemyslím. A hlavně jak jsem si tím jednou prošla.......je to prostě jiné :slight_smile: takže se těším na pátek. Hlavně aby to bylo na sobotu, v pátek ještě musím dotáhnout pár věcí. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...teď vypadám jak krkavčí matka, fuj :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene holkiii, mocinky se těším a Chroby dobře to dopadne, uvidíš :slight_smile: za pár týdnů si budeme hladit břuch :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jo přesně to nejde ovlivnit mám prostě strach aby nám něco zůstalo když máme jen čtyři .... ale vím Gucci měla tři a povedlo se, protože byly zralé a kvalitní .... ale hlodá to :slight_smile:)) blastocysty jsi měla po kolika dnech? četla jsem, že u někoho jsou i po 5, ale u nás se většinou vrací morulky :slight_smile: tak jo já se jdu taky vrhnout do práce pondělí, úterý tu nebudu a potřebuju odevzdat výkazy ve středu tak musím taky do pátku máknout :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky kapr jsi hodná :slight_smile: taky ti to moc přeju :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě minule dávali blastocysty, bylo to 5tý den :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byly šikulky to budeš mit zase v sobotu určitě
10. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmííííí to je krásné, taky chci srdéčka..neboj, ono to dopadne prostě tak, jak má..hlavně klid a žádné pády ze schodů ju?
Chrobi, to je jasan, ty nervy, to máme každá, pořád se na něco čeká...děs, mě bylo hrozně, když řekli ať už nevolám, že tam nechodí, ať přijedu jen na ET...nervy moje..
Leni, tak to je taky proložka teda, u nás je t dobré, že ICSI je jedna cena i kdyby jich bylo padesát..u vás asi proto jen 12? a zbytek nechcete klasiku IVF? nebo jak?
Wrtulko, už se blíží odpočinek, uvidíš, že bude líp.. a taky se má oteplit, konečně, tady buď dusno nebo déšť :frowning2:
10. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda... jojo :slight_smile: každá si tím projdeme .... kdy jdeš na UTZ kdy by mohly být srdíčka?
10. čer 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí srdéčka asi za dlouho, to tak ještě dlooooouuuuhééé dva týdny,ale kontrola je v pátek, UZV mě dělá vždy, prý si mě chce pohlídat, jedu tam od ET už počtvrté, byla bych ráda, kdyby bylo aspoň něco vidět, že to není mimoděložní,ale on tvrdí, že minitečku viděl už minule, tak uvidíme...jsem dnes teprve 15den po ET...teda 4+3tt
10. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo mě to připadá, že jsi těhule už dlouho :slight_smile:)) tak to jo ... to bude tak za 14 dní..... je ještě čas
10. čer 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, každá jsme těhule hnedle po ET ne?Jen je DOST důležité, na jak dlouho..díky těm komplikacím jsem měla první HCG 7dnů po ET, tak to přijde dlouho..je to týden
10. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak ... já si říkám, že jsem už taky těhule jestli se nám tam teda něco včera oplodnilo jen u mě miminka ještě nejsou a čekají na maminku :slight_smile:)
10. čer 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravím! :wink:
Chrobi,buď v klidu,já taky měla Utrogestan 3krát denně 2tablety! :wink: Myslím,že je to celkem jedno,kolik ho kdo užívá,protože je vpodstatě ten Utrouš neškodný.. :wink: já si říkám radši víc než míň :grinning:
10. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis ahoj a dík :slight_smile:) každej to má jinak někdo mín a nekdo až po ET já to mám hned po OPU a ještě i Agolutin mi píchli ....
10. čer 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zavádím ten gel crinone, taky nic moc,ale je to jen jednou a večer, tak to jde,ale pak to ze mě leze celý den :frowning2: .Kdybych už se apoň nemusela píchat do toho břicha...
Chrobi, jasan, že jsi mamina, děcka jsou zatím na táboře,ale brzy budou DOMA!!
10. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda jo přesně děcka se vrací v sobotu k mámě :slight_smile:)

no to píchání ti teda nezávidím :frowning2: holka ty si taky užiješ
10. čer 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chorbáčku, tak šetři síly..takové rozjančené děti vrácené z tábora... :grinning:
ruda"hcg ti pěkně roste, šikovná těhule :slight_smile:

irmi: gratulace k srdíčkům.... hlavně se šetři, ať i to malé může případně dohnat a někde ho nevyklepeš :slight_smile:

já měla také dvě, ale 8+5 si to jedno rozmyslelo.. prý se to stává až ve 30 %, manžel dokonce našel v 50% dvojčetných těhotenství...tím nechci nikoho strašit, ale je lepší se na to připravit a pak být mile překvapen... nám doktroka říkala, že jsou obě velká a mají se k světu, tak jsme už "počítali" s dvojkama.. a prdlajs, jednoho to přestalo bavit, plavat si jentak v břiše :wink: zvlášť těch prvních 10 týdnů je kritických

holky držím palce, pěkně se to tu roztěhulilo, tak snad se nákaza bude šířit dál

l
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek