• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
helenko, děkuju mooooc pořád tomu nějak nevěřím, není obrázek jen ty // a HCG..mám strach aby to nebylo málo, tak nějak tuším, že jak moc chci ty dvojčátka, tak se to zrovna nám nepovede :frowning2: ,ale budu vděčná i za jedno zdravé miminko, je jedno co to bude, já abych moc nebyla zklamaná, vždy si v hlavě řeknu jen pozitiva jak pro dvojky, tak pro jedno, tak pro holku tak pro kluka..
Jo Irminka se musí teď hlídat!!!ale někdy to prostě neuhlídáš,je to příroda a i v přirozeném cyklu často odejde dvojče...vím z okolí.. :frowning2:
Helenko, ty už jsi profi těhulka, průkopnice i z Gucci a Hypo :slight_smile: jste naše sluníčka :sunglasses: krásný večer všem
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ještě večer postupně :slight_smile:
Chrobi: mohla jsem si vybrat jestli ty ostatní zlikvidují nebo jestli je chci darovat. Tak jsem řekla zničit, na darování nejsem připravená...
Rudi: no mi máme v heliosu v základní ceně ISCI osm vajíček, za každé navíc se platí 1000 korun... A pak chceme kdyby se zadařilo zamrazit. To jsou čtyři tisíce za první a každé další pětistovku... Takže snad to nějak vyjde...

Chrobi a Wrtulko: moc se těším na srazík :slight_smile: až se uvidíme a podrbeme :slight_smile:

A všem ostatním dobrou noc. Bolest bříška ustupuje, vypila jsem asi čtyři litry vody :grinning: a snad budou sladký sny :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

tak jsem se ráno těšila, jak bude hezky, když jsem venčila a svítilo sluníčko a ono prd, než jsme posnídali tak začalo lejt :unamused:

Dneska se musím číhnout jak to mají v nemocnici a začít si taky vyřizovat to předoperační, což vychází asi tak na úterý a středu. Páč jsem se blbec zapomněla včera číhnout od kolika tam jsou a mohla jsem jít dneska a zítra na internu, njn... jsem holt hlava děravá, co nadělám :sweat_smile:
11. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co se s váma kočky děje, že neprndáte? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vcera jsem od manzi dostala boleste zab ty moje nevolnosti a problemy :slight_smile: novy uzasny mobil co jsem chtela :slight_smile: jen s nim moc neumim tak porad neco vymyslim...... ted nemuzu rozchodit mms :(
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, jéé, to je hezký.. hele mms snad budeš muset někde aktivovat u operátora nebo někde prostě nastavit v tydlifonu, ale určo to zvládneš :wink:

Kapr, taky koukám, že dnešní dopoledne je volaké čudné :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Milu, vázne to, ale aspoň to stíhám. Jinak mi totiž vždycky všechno uteče. A než bych to dočetla, strávila bych nad tím týden :grinning:
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jéé, hypo, taky bych chtěla nějaký dárek, ale toho se asi nedočkám :unamused:

Lenh, Chrobi: dnes budete vědět, jak jsou na tom ty vaše embrijka že? Tak určitě dejte pak vědět, moc držím palečky :wink:
11. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co chrobiii?... Jak to s ní vypadá ?.... :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den děvčata
prosím o radu, než začnu hystericky volat do gennetu - jsem 18.den po ET za začaly mě píchat vaječníky na obou stranách. Těhulky, máte to taky, nebo mám raděj volat doktoru?
Loni jsem měla po IVF OHSS 1.st, ale rozjelo se mi to taky později, tak 7 dní po ET.
11. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopy, to mě moc mrzí. Osobně jsem se s tím nesetkala, asi bych volala do Gennetu.
11. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zubaj :slight_smile:)) volám až po 12h dřív nemůžu :slight_smile:))
11. čer 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobííí, jsem jak kšandy :slight_smile:.... to je za 16 min :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co teprve jááá ??? já jsem na nervy už od včerejška :slight_smile:)))
11. čer 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat já nevím píchání podle mě není důvod k OHSS a sama jsi si ho zažila takže podle toho se zkus zachovat
11. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 min
11. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se bojím jak prase
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já víc.. :slight_smile:
neboj, bude to určitě v poho, uvidíš :wink:
10..... :confused: :fearful: ....
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude to v pohoděěěě... "smajlík s palcem nahoře"...
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já se bála, že se to nerozjede :grinning:
Lopat mě píchaly vaječníky taky. Ale nebyla to zas až taková hrůza. A vždycky když jsem byla těhu, tak mě popíchávalo uprostřed v podbřišku. :slight_smile: Nikdy jsem to tedy neřešila ani v Caru ani na gyndě.
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9 minuuuuuut....
11. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo ty jsi moje uklidnovadlo
šla jsem si vaplikovat dva utroše :slight_smile: at mají mimina peřinku :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: .....
11. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
chrobi si byla zase na krvi?
chrobacek
loni to píchalo daleko více, to je pravda, jinak nic, žádné jiné příznaky, a pak doktor řekl že tam je OHSS 1.st, bojim. Jinak jsem neměla žádné extrémně velké břicho aní potíže jít na malou a nevolnosti a ty potíže jak je ohss bežně popisováno, jen mě prostě píchaly vaječníky - a bylo tam, proto to řeším :(
zase nechci lítat s každou pitomostí k doktrou, třeba to je způsobeno těhotenskými hormonálními změnami, co já vím, tak proto jsem dotaz směřovala na těhule, jestli to taky mají :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek