Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
11. čer 2009
a já mám furt nějaké svědění a výtok, tož pořád něco....Není lepší chlapům na tomto světě? ]-(
siki26
11. čer 2009
neboj, pak to přejde a když ne, tak jako těhule budeš mít aspoň jistotu, že je vše v pořádku 😉
chrobacek
11. čer 2009
Irmi tak si na to zkus něco dát ... co můžou těhule.....
irminka
11. čer 2009
už jsem psala, že jsem si dala a kdybych mohla, tak si ji useknu u samé prdele 🙂 , jak to ještě víc pálilo.....Ted si tam dávám měsíčkový olej a je to takové uklidněné, no nevím, jak to dlouho vydržím. jak půjdu příští týdne na kontrolu, tak se poptám mého dr. Ale zase nějaké patáky nechci do sebe dávat....sakra, v příštím životě budu chlap a hotovo 😉
chrobacek
11. čer 2009
ajo vlastně ale tak to už máš dost dlouho.....
helenky
11. čer 2009
chrobi.... my jsme taky měli jen dva pimprlíky a podívej, chytili se oba a jednomu se u nás snad i zalíbilo....

holky, mně včera začalo bolet v krku, ráno jsem měla 37, tak jsme si íkala je to dobrý, to vyležim..poctivě jako mrtvola celý den.... teď jsem pět minut tady a měřim teplotu a už mám 38.... nevíte, jestli může něčím srážet? ...
chrobacek
11. čer 2009
helenky ahoj 🙂)) já si to nepamatuju máte mít full informace v tabulce 🙂))) já si pamatuju jen gucci že divočila tebe ne 🙂

jasně, že můžeš paralenem ... a přeju at se toho rychle zbavíš kde jsi lapla proboha?
miluse
11. čer 2009
Přeji pěkné odpolende, zkusím vás dočíst, páč v práci mám s koníkem ode dneška útrum 😞
miluse
11. čer 2009
ha, tak to asi nedočítám..... 3 stránky, vy krafalky..

chrobí... 2 je krásné číslo a neboj určo do neděle vydrží a budeš mít krásná dvojčátka uvidíš 😉
ruda
11. čer 2009
ahojky hely v těhu se může Paralen, tak ať to klesne..večer je teplota vždy vyšší...tak klež, hodně pij a Paralen..
wrtulkaautor
11. čer 2009
Ahojky kočky..
byla jsem na služebce jen vím že chrobískovi zůstávají dva silní bojovníčci!!Chrobi neboj budou krásný dvojčátka!uvidíš..
jinak já se musím svěřit jsem nervózní jak sáňky v létě v 8 píchám první injekci :-S
wrtulkaautor
11. čer 2009
hehenky paralen se může i v těhotenství tak si ho bez obav vezmi snad by to mělo pomoct
chrobacek
11. čer 2009
wrtulko, mil děkuju 🙂
wrtulko neboj nic to není 🙂
wrtulkaautor
11. čer 2009
tedy já tu a tu nikdo kde sté vobludy?? 😃
miluse
11. čer 2009
tu som, za kaktusom x-)
wrtulkaautor
11. čer 2009
ahojky kočky už jsem se lekla že tu nejsete 😃
však jsem se rozhodla že to bude v pohoo..
dala jsem do lednice chladit vínko a pozvu sousedku na skleničku na kuráž 😃 😎
irminka
11. čer 2009
wrtul: hlavně se neopij, aby jsi z kombinace víno a injekce neolezla 🙂 Opatrně ano? 😃 😃 😃
chrobacek
11. čer 2009
jé supr to máš dobře naplánované já jsem taky nasávala včera 🙂))
irminka
11. čer 2009
jo,jo, jen si dávejte děvčata, ale když tak střik at to není tak koncentrované 🙂
wrtulkaautor
11. čer 2009
chrobi 😃 😃
irminko to nevím prý se jí pít nehce sme si byli sednout v úterý a ona se opila pivem 😃 :-p no uvidíme.. když si nebude chtít dát tak si vínko otevřu s manžou.. každopádně na kuráž by to nebylo špatný :-N
wrtulkaautor
11. čer 2009
irminko neboj mluvím o jedné sklence no o celé flašce (tu fakt nevipiju) 😃
chrobi a co ty kdy půjdeš na ET????
chrobacek
11. čer 2009
já jsem si ho dávala včera s tím, že je poslední .......no tak doufám, že bude poslední
irminka
11. čer 2009
já od jisté doby pivo nepiju, kdysi jsme byli hrát volejbal a byli jsme všichni žízniví, tak jsem si dala pivko......,no, potom mě musela kamoška tasit domů, jsem se tak ožrala z 1 piva, že jsem blila ještě jeden den....od té doby jen vínko nebo nějaké dobré tvrdé, ale pivíčko už néééééé :-p :-p :-p
wrtulkaautor
11. čer 2009
chrobi no úplně poslední za tvůj život asi nebude 😉 😃 ale na 9 měsíců joooooo x-)
chrobacek
11. čer 2009
no pochopitelně na 9 měsíců 🙂))
wrtulkaautor
11. čer 2009
irminko já pivo nepiju vůbec..
manža je trochu pivař ale tak 2-3 za týden..
my spíš vínujeme.. x-) a víno je zdravý 😉
miluse
11. čer 2009
Irmi =-) co to bylo za pivko, prosímtě? No je fakt, že já mám radši černý pivko, když už je a většinou mi stačí tak 3malý a mám dost a na vínko musím mít vyloženě chuť. Já jsem si koupila minulý týden v kaufíku sangrii, tak se těším, až koupím ovoce a naložím si jej... to bude bašta

Chrobi, počítej s tím, že min. tak na rok a půl to bude tvoje poslední sklenička 😉 to cítím v kostech :-p
chrobacek
11. čer 2009
mil ty jsi zlatíčko děkujůůůůůůůůůů 🙂)))jojo kojit taky budeme 🙂))))
wrtulkaautor
11. čer 2009
já néé já to nebudu umět 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
irminka
11. čer 2009
co já vím , co to bylo za pivo, protě ho nemůžu 🙂 . Jsem asi divná, ale ani moc pít chlast nemůžu, potom mně bývá moc špatně, tak od jisté doby mám klapku a vím, kdy mám dost, už mně to za to nestojí, abych byla potom 2 dny nepoužitelná 🙂

a Sangrie? To je dobrůtka----moc ovoce, lednička. ..... paráda 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli