• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
a já mám furt nějaké svědění a výtok, tož pořád něco....Není lepší chlapům na tomto světě? :angry:
11. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, pak to přejde a když ne, tak jako těhule budeš mít aspoň jistotu, že je vše v pořádku :wink:
11. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi tak si na to zkus něco dát ... co můžou těhule.....
11. čer 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem psala, že jsem si dala a kdybych mohla, tak si ji useknu u samé prdele :slight_smile: , jak to ještě víc pálilo.....Ted si tam dávám měsíčkový olej a je to takové uklidněné, no nevím, jak to dlouho vydržím. jak půjdu příští týdne na kontrolu, tak se poptám mého dr. Ale zase nějaké patáky nechci do sebe dávat....sakra, v příštím životě budu chlap a hotovo :wink:
11. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo vlastně ale tak to už máš dost dlouho.....
11. čer 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi.... my jsme taky měli jen dva pimprlíky a podívej, chytili se oba a jednomu se u nás snad i zalíbilo....

holky, mně včera začalo bolet v krku, ráno jsem měla 37, tak jsme si íkala je to dobrý, to vyležim..poctivě jako mrtvola celý den.... teď jsem pět minut tady a měřim teplotu a už mám 38.... nevíte, jestli může něčím srážet? ...
11. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky ahoj :slight_smile:)) já si to nepamatuju máte mít full informace v tabulce :slight_smile:))) já si pamatuju jen gucci že divočila tebe ne :slight_smile:

jasně, že můžeš paralenem ... a přeju at se toho rychle zbavíš kde jsi lapla proboha?
11. čer 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkné odpolende, zkusím vás dočíst, páč v práci mám s koníkem ode dneška útrum :frowning2:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak to asi nedočítám..... 3 stránky, vy krafalky..

chrobí... 2 je krásné číslo a neboj určo do neděle vydrží a budeš mít krásná dvojčátka uvidíš :wink:
11. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hely v těhu se může Paralen, tak ať to klesne..večer je teplota vždy vyšší...tak klež, hodně pij a Paralen..
11. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
byla jsem na služebce jen vím že chrobískovi zůstávají dva silní bojovníčci!!Chrobi neboj budou krásný dvojčátka!uvidíš..
jinak já se musím svěřit jsem nervózní jak sáňky v létě v 8 píchám první injekci :confounded:
11. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehenky paralen se může i v těhotenství tak si ho bez obav vezmi snad by to mělo pomoct
11. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, mil děkuju :slight_smile:
wrtulko neboj nic to není :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedy já tu a tu nikdo kde sté vobludy?? :grinning:
11. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu som, za kaktusom :dizzy_face:
11. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kočky už jsem se lekla že tu nejsete :grinning:
však jsem se rozhodla že to bude v pohoo..
dala jsem do lednice chladit vínko a pozvu sousedku na skleničku na kuráž :grinning: :sunglasses:
11. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: hlavně se neopij, aby jsi z kombinace víno a injekce neolezla :slight_smile: Opatrně ano? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé supr to máš dobře naplánované já jsem taky nasávala včera :slight_smile:))
11. čer 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo, jen si dávejte děvčata, ale když tak střik at to není tak koncentrované :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi :grinning: :grinning:
irminko to nevím prý se jí pít nehce sme si byli sednout v úterý a ona se opila pivem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme.. když si nebude chtít dát tak si vínko otevřu s manžou.. každopádně na kuráž by to nebylo špatný :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko neboj mluvím o jedné sklence no o celé flašce (tu fakt nevipiju) :grinning:
chrobi a co ty kdy půjdeš na ET????
11. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si ho dávala včera s tím, že je poslední .......no tak doufám, že bude poslední
11. čer 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od jisté doby pivo nepiju, kdysi jsme byli hrát volejbal a byli jsme všichni žízniví, tak jsem si dala pivko......,no, potom mě musela kamoška tasit domů, jsem se tak ožrala z 1 piva, že jsem blila ještě jeden den....od té doby jen vínko nebo nějaké dobré tvrdé, ale pivíčko už néééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi no úplně poslední za tvůj život asi nebude :wink: :grinning: ale na 9 měsíců joooooo :dizzy_face:
11. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pochopitelně na 9 měsíců :slight_smile:))
11. čer 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko já pivo nepiju vůbec..
manža je trochu pivař ale tak 2-3 za týden..
my spíš vínujeme.. :dizzy_face: a víno je zdravý :wink:
11. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi :confused: co to bylo za pivko, prosímtě? No je fakt, že já mám radši černý pivko, když už je a většinou mi stačí tak 3malý a mám dost a na vínko musím mít vyloženě chuť. Já jsem si koupila minulý týden v kaufíku sangrii, tak se těším, až koupím ovoce a naložím si jej... to bude bašta

Chrobi, počítej s tím, že min. tak na rok a půl to bude tvoje poslední sklenička :wink: to cítím v kostech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil ty jsi zlatíčko děkujůůůůůůůůůů :slight_smile:)))jojo kojit taky budeme :slight_smile:))))
11. čer 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já néé já to nebudu umět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já vím , co to bylo za pivo, protě ho nemůžu :slight_smile: . Jsem asi divná, ale ani moc pít chlast nemůžu, potom mně bývá moc špatně, tak od jisté doby mám klapku a vím, kdy mám dost, už mně to za to nestojí, abych byla potom 2 dny nepoužitelná :slight_smile:

a Sangrie? To je dobrůtka----moc ovoce, lednička. ..... paráda :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek