• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul se naučíš :wink:

Irmi, tak klapku tu mám taky... nikdy jsem nebyla opilá tak abych si to nepamatovala, ale je fakt, že čím jsem starší tak ty rána pak bývají krušnější :sweat_smile:

Irmi, jj, přesně a nejlepší je meloun anebo broskve
11. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to já bývala za mlada docela "notor" a nikdy jsem neměla opičku max. takový to sucho v puse ale nikdy jsem "nehulákala na medvědy" :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, včera jsem si do pasu napsala,že teda čekáme mimi, ale nějak mně to nevychází, že bych byla v 8 týdnu :slight_smile: , to by byla teda rychlovka, je to nějaké divné. 9.5 OPU, 13.5 ET, posl. menzes 23.4, takže to vychází 6 až 7 týden, tož teda nevím...... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi dnes jsi 7tt+0 tj. 8tt
11. čer 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle poslední MS je to dobře ne?
11. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chcu byt taky 8...snad to HCG pěkně porostlo, // tam jsou, nejraději bych testovala 3x denně
irmi pořád tě bolí jako na MS?
11. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky rudo a jdeš na utz už brzo? :dizzy_face:
11. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: rudi: achooj, ty jsi ale znalá, já jsem z toho zmatená...
dnes mně nebolí břicho, ale zase mně cosi střílí z bederní páteře až do nohy, ale neřeším to, člověk by se z toho mohl pos... :slight_smile:
Zkoušela jsem na netu zadávat termín porodu podle menzes či datumu oplodnění a liší se to o 2 týdny, ale to je jedno, hlavně, aby jsme to zvládli.....

A ty ce cítíš ako?
11. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já sa cítím konečně v rámci možností dobře..nespala jsem přes den, dělám pomalu, už chodímmezi lidi, tak jsem byla na fesh juice místo kafe, břicho velké,ale už to snad splaskává...zítra zase UZV a HCG, tak jsem trošku nervozní,ale čárky malujeme pořád hezky, tak snad se drží, jsem 3 dny po neočekávané MS, tak ...nervozní jsem pořád...teď jsem celý den řešila zřejmě mimodělož. od kamarádky..je dle MS 8+1 a v děloze není nic vidět, v lednu měla mimoděž, vzali jí vejcovod vpravo, tak asi tušíte, jak moc je to zlé, kdyby to bylo zase mimo...
11. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda: to není moc dobré, teda ta kamoška....v 8 tt by už mělo jít něco vidět, dokonce i srdíčko, tak to je mně moc líto, to jsou furt nějaké nervy, co?
Hlavně se ty opatruj nestresuj furt,jo?
11. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem v poho teď mě vystresla ona, leží ve špitále, vzali jí krev,ale výsledky prý budou až ráno a ultrazvuk jí dělat nebudou, když jí ho dělala obvodní gyndařka..volala jsem známému Dr., ale nic se prý zatím nedá dělat, jen čekat...je mi jí moc líto, v lednu i teď se jí podařilo otěhotnět napoprvé...to je až neskutečné a takhle to dopadlo minule i teď... :frowning2:
11. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..všem!
Tak hlásím že mám první včelku za sebou :wink: a zatím mi anténky nerostou :grinning:
12. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

wrtulko supr a ted už to půjde jako po másle :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi ale hrozně se stydím..
strašně sem se bála :confounded: asi sem snad čekala že potom zaklepu bačkorama nebo nevím :astonished: :frowning2:
prostě sousedka odcházela lehce odvařená měla pocit asi že mě blbě píchla nebo tak..
ale já jak jí viděla s tou injekcí tak jsem měla úplně neuvěřitelnej strach.. apořád jsem si opakovala jak z tohohle může být miminko :confounded: No navíc manža odešel a prý to nezvládne mě píchat takže musím sama a to mě strašně moc mrzí - jak jsem přecitlivělá tak to beru tak jako že mi není podporou..
na druhou stranu bych ho měla ale nechat v klidu protože on musí mít co nejlepší spermouše..chjó :confounded: :confounded:
12. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi trdlo..... je to v pohodě mě teda nevadí když mě píchá někdo jinej .... já sama bych si to píchat nechtěla to je blbej pocit pro mě, ale od druhého to není problém..... a on něj je to teda srabárna to se na mě nezlob to by můj manžel neobstál .... řekla jsem mu ty budeš píchat a hotovo žádné kecy.....dost, že těma hormonama jsem já narvaná tak to že mi je píchne je minimum a zvládl to na jedničku
12. čer 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi však já vím je mi to líto..
jenže jde o to že když na něj budu tlačit tak se akorát pohádáme a nic z toho
nevím on se cítí vinnej za to všechno a tak..
večer jsme se bavili že bych byla ráda aby se na to díval a naučil se to a on že se nikdy na injekce nedíval že mu nevadí když mu ji někdo píchne ale sám píchnout..že to nezvládne..
tak jsem mu říkala že já se toho taky bojím ale nic jiného mi jaksi nezbývá..když pojedu do toho brna už večer před krví tak tam si prostě musím píchnout sama a přes to nejede vlak..
no a on že když se to musím naučit já tak že si to budu píchat a hotovo..
nechtěl to se mnou moc řešit a já viděla že je to pro něj nepříjemný..
jako jo je mi to strašně líto.. možná se mu to rozleží ..
12. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
ale vždyť to zvládne sousedka, tak se tím netrap ani manžela, chápu že někdo injekce nesnese, já bych do sebe taky nedokázala píchnout, ale u nás si na feťáka hrál manžel :wink:
12. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím že mě záhadne vaječníkové bolesti přešly a spíš se to během noci přesunulo do kyčlí(???) ale dnes zatím vše OK.
12. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lopatko když mě je to líto myslela jsem že mě bude píchat on i sem o tom mluvila..
sousedka je fajn když nebudu tajtrlíkovat jako včera tak to snad zvládneme celou dobou
jen tu jednu injekci v Brně..
co si musím dát sama..
ale díky máš pravdu asi nemá cenu tím manžu trápit zbytečně se budeme hádat :pensive:
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lopatko jsi těhulka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko takže to vem do svých rukou bud statečná a píchej sama vůbec nemá cenu aby jste se kvůli tomu hádali to rozhodně NE !!! takže bud šikulka a zvládneš to sama :slight_smile:) nebude ani první ani poslední mrkni na holky tady .....

lopat ahoj bolesti jsou dobře :slight_smile:) to je znamení, že se tam něco děje :slight_smile:))
12. čer 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi však jo jen mě to mrzí..
ale takhle je to u nás normálně.. on je manža strašně fajn, strašně moc práce a starostí obsáhne..
ale na takovýhle věci není...a stresovalo by ho to :frowning2: což už asi stresuje :unamused:
12. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak u nás jsem stresař já ... včera jsem měla záchvat breku ....
12. čer 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi proč?? :frowning2:
12. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože se strašně bojím, že mi dnes řeknou, že se přestaly vyvíjet.... tak mám v sobě takovej přetlak i když nechci, že jsem se rozbulela když mi manžel řekl, že v celým baráků je cítit jídlo který jsem dělala....
12. čer 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to chápu!
ale neboj neřeknou !! ale chápu to že jsi z toho nervózní a špatná..
kdy tam budeš volat?
12. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 12h ještě 3,5h čekání ..... no jasně kdo by nebyl, žejo? kor když jsou jen dva .. kdybych jich měla 12 jak Lenh tak budu v klidu :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi i 12 se jich může zastavit ve vývoji ne že bych to lenh přála aprávě naopak!!!
ale chápu čím míň jich je tak tím víc se člověk bojí :frowning2:
12. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
dneska jsem načla poslední platíčko Utroše, huráááá
chrobi jak je?
12. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek