• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
ahojky gucci tak to velká gratulace!! už bude jen pohodový těhu :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: koukám první včera za tebou? jaks to myslela, že to sousedka nedala?
12. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Chrobí neboj, dobře to dopadne. To že jich mám 12 ještě neznamená, že to všechny zvládnou a už vůbec ne, že se uchytí. Já se taky bojím bojím, že jich mám plno a pak to bude o to víc bolet, když by to nevyšlo.
A ty si voláš každý den? Já mám volat až zítra... :frowning2: A pak zase až v pondělí...
Jinak jsem nafouklá jak balon. Špatně mi není, ale včera jsem myslela, že se snad vznesu. Tak obrovský břicho. A to hodně piju. Tak jsem před spaním do sebe ještě nalila asi litr vody a trochu se ulevilo. Ale včera jsem se už ani pořádně nemohla nadechnout, neměla jsem kam, byla jsem nějaká plná... :frowning2:
Tak mám strach, aby se to nehoršilo...
12. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci tak už bude těhule bez léků za chvilku supr pocit, že? :slight_smile:

no jak ? za tři hodiny mě čeká okamžik pravdy.... takže nic moc

lenh ahoj :slight_smile:) jo já vím, že máš určo taky strach, ale přeci jenom máš větší jistotu .... no já volala po dvou dnech a ted znova protože podle toho jak budou dnes vypadat se domluvíme na ET ... jejda lenh tak se pořádně kontroluj a hlídej aby nebylo hůř....
12. čer 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: bez léků už asi nebudu nikdy, ale člověk když se zbaví aspon jednoho, tak je to fajn :grinning:
zase voláš ve 12 jo, tak držím moc palce :wink:
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gucci myslela jsem to tak že ona byla trošku nervózní aby mě nepíchla špatně a tak..
a já se tak strašně bála že sem zbytečně vyváděla a ona ze mě bych chudák úplně paff musím se jí dneska omluvit
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: no ale tak nakonec to nic nebylo ne? :wink: manža by to určo zvládnul a ty taky...nejhorší je ta první injekce
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi taky moc držím palečky :wink: Mě předepsali Duphaston, tak doufám, že mi po tom nebude zle nějak.
Holky já si připadám jak cisterna :grinning: tolik vody jsem nevypila za celej život :slight_smile: Mám to nachystaný ve dvoulitrové konvici a pořád se nutíma nutím :slight_smile: a pořád to ve mě žbluňká :grinning:
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to je dobře, že hodně piješ
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh kontroluj se a kdyby něco volej koordinátorky! tohle působí jako náběh na OHSS!
hele zeptám se toho D... nevím jak se to píše mám dvě krabičky - tj.na 14 dnů to se pak od koordinátorek ještě jedna dostává? já sem fakt pako :frowning2:
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej ty máš myslím tu štítku ne? nebo na co bereš leky? jojo ve 12h a díky moc
12. čer 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko tak snad to sousedka pochopí, každý je nervozní před první injekcí? A jak to jinak šlo? Vydržet se to dá ne? A za chvilku to budeš mít za sebou :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gucci máš pravdu nic mi není (zatím) ani ten vpich už není vidět..
jsme řešli jeslt se to místo musí vydnzifikovat holky jak to děláte????před po nebo vůbec? my doma nic nenašli jen slivovici a tou sme to nechtěli dělat
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh sousedka to už má za sebou - 5 let tak snad to pochopí..ale ona asi takhle nevydáděla
12. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
my jsme si v car řekli o desinfekční polštářky...
12. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: my dostali v CARu takové desinfikační tamponky, před pícháním jsme tím namazali to místo vpichu a po píchání to zase přetřeli

chrobi: jj beru na štítnou žlázu, na alergii na sperma (to už mám naštěstí v poho, takž v 15tt to můžu vysadit), ten utroš a pak vitamíny
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko jak ti budou docházet tak ti ještě dají. Já jsem vypotřebovala přesně tři krabičky toho Decapeptylu, do poslední injekce. Když jsem si myslela, že si budu muset říct ještě o jednu, tak už mi řekli, že konec a už jen Pregnyl :slight_smile: Tak to hezky vyšlo. Ale ten Decapeptyl si budeš píchat pořád až do konce, tak určo budeš ještě potřebovat.
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm holky já nic nedostala ani koordinátorka nic neříkala..
tý jo radši se dneska až pojedu z práce stavím v lékárně a koupím si to abych něco nezkazila po včerejšku tam sice nic nemám ale jistota je jistota
12. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj lenh díky moc já se bála že mi toho dali málo nebo že sem někde něco ztratila (což je blbost mám to celou dobu v jedné igelitce)
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Wrtul tu desinfekci mi v heliosu nedávali tak jsem si skočila do lékárny a řekola, že potřebuju desinfekci vhodnou před pícháním injekce... Něco ti dají a je dobrý to používat. Před pícháním potřít a po raděj taky. Ať si zbytečně něco nezaneseš...
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočky zdravím :slight_smile:
Tak jsem dneska volala. Na transfer jdu zítra :dizzy_face: prý je všechno OK. Ale kolik bojovníčků mi zůstalo nevěděli :unamused: No nevím nevím, minule jsem volala každý den a řekli mi počet a teď nic :frowning2: Tak z toho moc velkou radost nemám. Takže uvidím zítra před transferem.
Chrobi mysli pozitivně :wink: uvidíš, že to zvládnete. :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Chrobi: neboj, určitě tam budou oba a bude všechno tak , jak má, uvidíš :wink:
kapr: to je docela zvláštní, že nevěděli, kolik máš bojovníčků :angry: Když si vezmeš, jak jsou tyto informace pro nás důležité...
12. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to je jedno kolik hlavně, že jdeš takže máš dost na ET :slight_smile:)
12. čer 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kapr tak ty už máš těsně před posledním krůčkem k miminku :slight_smile: Já teda nevím komu dřiv držet ty palečky :wink:
Tak budu všem držet všechny čtyři co mám :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkujeme za podporu a hlavně za důvěru :slight_smile: Jinak myslím, že těch krůčků nás ještě čeká více. Naše meta je 12 tt. Tam jsme se nikdy nedostali :frowning2: Takže jen aby se dobře vyvíjeli. ufff to je zase moje noční můra.
Jinak až se vrátím s transferu, tak asi udělám pořádek v naší "těhotenské" krabičce. Předchozí testíka s // a fotečky s UTZ pěkně zabalím do obálky a budeme se těšit na nové:slight_smile: jupíííí
Chrobi, opravdu neboj. Když už to zvládli takhle daleko, do zítra to určo nevzdají. Uvidíš. :dizzy_face: Ale chápu tě. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh a ty jdeš na ET kdy?
jo a hele co říkají do telefonu? když se tam volá?
12. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já ještě nevím jak to zvládly... vím to jak vypadly včera .....
12. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale určo bojují :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přikulila jsme se od doktora..tak než skočím zpátky do pelechu, koukám, co je nového...

irmi: tyhle bolesti jsem měla taky....příčina: těhotenství :wink:
chrobi: kdyby měli pochyby, nedělají ti PK...mně vraceli dva piškvorky za dva dny a dalším dali šanci, aby se ukázali, jestli budu do mrazáku..no nechtělo se jim tam. A to is vezmi, že já měla 18 vajíček.už jsem si plánovala, jak bude rezerva do mrazáku a PK a prdlajs, druhý den mi sestra řekla, zítra jdete, oplodnily se jen 4.... byla jsem docela v šoku a také jsme měla strach, že je to ztacené, pak jsme se zklidnila a řekla si, co má být, bude....... takže buď v klidu, to je hodně důležité pro úspěch akce..
12. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky a jak jsi dopadla u dr.?

no já bych radši kdyby tam PK nakonec nebyla.....stejně není z čeho vybírat....
12. čer 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek