• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi: PK je dobrá volba :wink:
ahoj hely, co u dr.?
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlasim ze jsme OK
vse mame na svem miste a vesele nam bije srdce, riziko stale trva a stale beru leky jen mensi davky
odjizdim a vikend pryc vic napisu v pondeli
12. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo
v dobrém závidím :wink:
já mám v pondělí po týdnu další hcg, tak snad bude napovídat tomu, že mimísek(mimísci) rostou...bojim :angry:
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme 4buněčné a 6buněčné (((( já se zblázním
12. čer 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi blahozelaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku děkuju :slight_smile:)) ale bojím se o ně .... měly by být dnes u osmibuněčné takže jsou pozadu :frowning2:
12. čer 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi
kdyže máš transfer? :wink:
12. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat zítra neštěstí už bych nevydržela čekat jestli mi zůstanou do neděle....
12. čer 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi gratuluju!!
a kočko to že dneska mají být 8 -mi buněčné neznamená že dneska nebudou - třeba za hodinu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: wrtulko jsi zlatíčko :slight_smile:) jojo budou :slight_smile: a zítra morulky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi díky :dizzy_face: :dizzy_face:
já nevím kolikabuněčné jsou morulky ale jeslti 10ti nebo tak tak to určitě stihnout :wink: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak vidíš, jsou oba :slight_smile: , mě ani neřekli kolika buněčné máme, jen že mají známku 1 :grinning:
12. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky,
chrobi nezoufej, zítra ti je lupnou do bříška a už jenom porostou, neboj :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo holky u mě jim bude dobře :slight_smile:)))
12. čer 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, tak to moc gratuluju, u tebe se určitě budou mít skvěle, tak jenom porostou :slight_smile: Jsi šikulka :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak to je fajn, tak to už je zítra budeš mít u sebe v teplíčku :slight_smile: a tam jim bude dobře a budou se zavrtávat :slight_smile:
Wrtulko já půjdu na ET buď v pondělí nebo úterý, teda takový je zatím plán... A co myslíš tím co říkají do telefonu?
12. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=5&

tady je pro zajímavost vývoj krásně zobrazen
12. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je hezký, přesně to samé mi ukazovala embryoložka na pohovoru... Jsem zvědavá jak ty moje vypadají.
12. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu ? to je supr :slight_smile: u nás se to teda vůbec neřeší :slight_smile:) tvoje dospějou do pondělí nebo úterý až do blastocyst :slight_smile:)
12. čer 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mám domluvený příští týden - pondělí práce z domu a od úterý dovča
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh no co všechno ti řeknou o embrouškách
musím akorát dodělat jednu práci a když to bude tak do konce týdne budu čerpat dovču :dizzy_face: tak jsem ráda..
12. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajn, já zas doufám, že se od středy vrátím do práce... Už mi doma hrabe :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh tak proč jsi nešla po OPU do práce a nezůstaneš po ET pár dní doma? to je rozumnější
12. čer 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím nevím. Ještě ten den ti řeknou kolik máš vajuch. Druhý den jsem volala a to mi řekli jen kolik se jich oplodnilo, jestli všechny nebo jak... Dneska tam volat nemám až v sobotu, tak uvidím co mi řeknou. No a v neděli zase nic a pak až pondělí i úterý volat...
12. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si teda nedokážu představit jak bych teď byla v práci. Jsem jak balon, jenom piju a chodím na záchod a jsem docela ráda, že mám klid. Mě i řekli ať jsem teď doma pokud možno v klidu a po ET se uvidí... Ale pokud to nepůjde tak zůstanu doma, ale už se trochu nudím no... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
po ET by jsi měla být v klidu tři dny než se zahryznou i když blastocysta se zahryzne rychleji :slight_smile:))

jí naštěstí nemám nic při tom malém počtu takže jsem normálně v práci mě nic nebylo behem stimulky ani po OPU takže jsem mohla být v práci
12. čer 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holciny,tak si vas procitam. zitra me taky ceka et.chrobacek kde jsi prisla na to ze blastocysta se zahryzne driv.dnes mi embrylozka rekla ze se ujimaji lip embrya,ze to nemam nechavat az do stadia blastocysty.minule mi zavadeli blastocystu a morula a nepovedlo se :frowning2: tak ted nevim jestli jsem se rozhodla spravne.
12. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj atraka, ale embryjko ti zavádí vždycky, akorát záleží v jakém je stadiu. Třeba v Heliosu zavádějí jen embryjka ve stadiu blastocysty...
12. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
astraka ahoj :slight_smile: tak lenh odpověděla za mě :slight_smile:))

a ve stadiu blastocysty spadně při přirozeném těhu do dělohy ve stadiu moruly je ještě ve vejcovodu .... ale vidíš že co car to jiný názor co embryolog jiný názor u nás se davají moruly ....
12. čer 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkej tímto se chlubí Helios já netvrdím, že to je pravda nebo není jen cituju co jsem četla

Preferujeme transfer 1 embrya ve stadiu blastocysty. Transferujeme maximálně 2 embrya - nyní 80% pacientů mladších 35 let podstupuje transfer 1 embrya při prvním pokusu IVF
12. čer 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek