• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
http://citruscollege.com/pic/46/0795l.gif tady máš další ukázku kde je embryo v jaké fázi jeho vývoje ..... jako morula je pořád ve vejcovodu... a tobě ho dají do dělohy stejně jako mě já mám dnes 4 a 6ti buněčné takže se asi ani moruly do zítra nedočkám ale jedné snad jo .-)))) doufám
12. čer 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo :slight_smile: holky my bychom si klidně mohly za chvíli pořídit poradnu pro IVF :sunglasses: Jak všechno studujeme, tak zž toho tolik víme, že pomalu ani koordinátorky a sestry nepotřebujeme :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lenh to jo :slight_smile:)))
12. čer 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi to bude zítra morulka jak vyšitá, vždyť se to vyvíjí a mění strašně rychle když to tak vemeš. To určitě stihnou. Budeme na tebe všechny myslet :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky hezky to píšete a máte pravdu..
btw lenh ty si necháš dát jedno nebo dvě embria?
12. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lenh to šestibuněčné to snad stihne ale jdu tam už v 9 tak na to má tech cca 24 h aby to zvládlo o to druhé se bojím, že se zastaví když už je tak pozadu
12. čer 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě doktor říkal, že pokud mi nevadí pomyšlení na dvojčata, tak ať si nechám dát dvě a embryoložka mi říkala, že by zkusila u mě i jedno, pokud bude vypadat dobře. My jsme se ale s manžou domluvili na dvou, ale musíme počkat jak budou příští týden vypadat... Takže uvidíme ale spíš dvě :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak chrobí gratulace, vidíš, bojují a zítra budou u maminky...zdravím všechny, jsem jen na skok jedu do práce na kafe, mimojiné Dr. mi řekl, hýčkat se, nic netahat, jíst a pít co mám ráda, kafe i dvě denně a večer klíďo decku vínka, hlavně ať jsem spokojená a oni budou taky..Hcg 2450, na UZV dvě bublinky, jedna míň zřetelná, tak snad to dožene, je ještě brzy, kontrola v pátek za týden, všichni doufáme, že už budou srdéčka...letím, večír to dočtu... držte se holky..
Wrtulko mě taky manža nechtěl píchat, neber si to tak, nedají to najevo,ale bolí je to za nás a těžko to nesou.. je fakt, že jsem sestra, tak já s tím problém prostě nemám a píchám už měsíc a ještě 3 týdny budu ten Fraxiparin, taky mi to není příjemné, ale pro mimi cokoliv...
lenh, astra, chrobi...už nastupujete do rychlíku pendolíno, tak si držte klobouky...zatím..
12. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
rudísku děkujůůů a gratuluju k bublinkám supr :slight_smile:))

astraka kdy jsi byla na OPU?
12. čer 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
je Rudi achoj, tak ať bublinky rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rudo moc děkuju za povzbuzení skusím to tak brát .. máš pravdu těch stresů je už tak zbytečně moc..
holky mizím domů a od příštího týdne bude snad pohoda doma a žádný stresy!!!!
pá pá
12. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak držte palce, zítra jdu na utz, dnes je to 5-tý den Gonalu :wink: tak doufám, že tam budou folikulky jedny zlobivý :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko užij volníčka, bez práce to půjde líp a už má být konečně hezkýýý
chrobí lení díky moc...mám děsnou radost,až se toho bojím...kéž by byly za týden srdéčka...chjo zase sedm dnů čekat...j eto krásné mít u sebe tu první fotečku-tečku
12. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki to víš že budou. Mě to poprvé na utz přišlo jak jarový bublinky :grinning: Jsem si říkala, jestli mi místo Puregonu neaplikují mycí prostředek :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
rudy, to věřím. tak si to užívej a ať to vše pokračuje tak jak má :wink: Neboj, srdíčka tam za týden určitě budou. Já to vím :wink:
12. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, volali mi z Caru, že si mám zavolat zítra ráno v 7:30, jestli půjdeme na ET ráno, nebo v poledne. Chápete to?
12. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé co já bych dala už za fotečku :slight_smile: To je tak fajn, že jsou mezi náma těhulky. Aspoň je vidět, že to snažení stojí za to :slight_smile:
Se těším, až jednou řeknu dětem, hele tady na té fotečce ta malá tečka, to jsi ty :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A to ti neřekli ani důvod, proč ti dají teprve vědět v kolik? :confused:
12. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku tak třeba se za tu chvilku fakt ještě stihne dovylíhnout. Tak třeba má smysl počkat. A když budou hezky vylíhlé tak šup hned ráno :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ne neřekli, mě tam vůbec tentokrát přijdou nějak zmatení :frowning2:
12. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi jaký to vlastně je ET. Fakt to nebolí, nebo to cítíš? Já mám z toho takovej divnej pocit. Jakože OPU byla v narkoze, tak jsem si říkala, že to bude dobrý. Ale et fakt nevím no. Jestli to bude trvat dlouho... Já jsem totiž strašná posera :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lenh, trvá to tak 10min (teda spoň u mě) a vůbec nic jsem necítila. Nic mě nebolelo a nic nebylo nepříjemné, takže si myslím, že se nemáš čeho bát :wink:
12. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
leni je to jako IUI a jestli jsi nebyla na IUI, tak neboj, je to rychlovka, brnkačka a bez bolesti, lehneš do známé GYN. polohy a já teda koukala na obrazovku, kde mi dětičky ukázali...dr tě připraví, jen klasika zrcadla a desinfekce a pak přijde embryoložka s dlouhou tenkou pipetou, kde kuličky jsou, dá to Dr., ten to do tebe zavede, to necítíš, pak jen po mikroskopem zkontrolují jestli je tam dali obě nebo jedno nevím, kolik jich chcete, popřejou hodně štěstí, hodinku poležíš a jsi těhotná :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ulevilo se mi. I když se přestanu bát až to budu mít za sebou :grinning: Ale už se tomu líp věří, než když mi to řekne jen doktor :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi :dizzy_face: :grinning: zní to hezky
12. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky čusík, pádím dom a zítra se ozvu po ET :slight_smile: páček
12. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! Jste tu někdo? Mám problém. mám si píchnout 150j gonalu, v ampulce zbyva 112,50j, ale když si tu dávku nastavím, tak mi nejde vytáhnout píst, máte s tím někdo zkušenost? To jsem teda dneska bez dávky, nevím, co s tím :frowning2:
12. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ty brďo siki, to nevím, to se mi nestalo, nemáte v CAR nonstop linku, kam můžeš zavolat? dávku přece dostat musíš, teda měla by jsi..stejně ti to nebude stačit ne? když je tam jen 112 a máš mít 150..a druhé pero nemáš? popř. by jsi to píchla z toho druhého a tenhle zbytek vyřešila až zítra přes car..jinak fakt nevím...bohužel, promiň
12. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě prave zbylo v prvnim peru 37,5j a už mi taky nešel vytahnout pist.tak jsem začala druhé pero.z toho jsem si píchla 2davky bez problemů. ještě tam zbyva tech 112,5j a už to nejde zase vytáhnout. to se může stat jen me. ani nevim, jestli vadi, ze vynecham davku
12. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek