• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
myslím, že vadí, když se dávka vynechá v podstatě v tom, že se třeba vytvoří menší množství folíků nebo pomaleji,ale fakt nevím, vím, že když v car píchala sestřička jednu paní předemnou, tak "asi" měla stejný problém, že jí to z toho prea nějak ty zbytky vytáhla, kalkulačkou nějak spočítala a to jí pak píchla a zbytek jí nachystané dala domů. Já měla Gonal,ale dvě ty velké dávky po 900j. a ty malé jsem ani nenačínala, vždy mě to vyšlo hezky..nemáte nonstop linku?
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, jsou tam jen do 19h.zitra rano tam jdu na utz, tak uvidime,co mi na to řeknou.ale děkuju moc
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nene siki měla by ses píchnout, pokud to nějak jde, hele my máme nonstop linku, tel: 605 464 119, určitě se nebudou zlobit, když tam zavoláš i když nejsi od nás, třeba se ani nebudou ptát odkud jsi..jsou fakt děsně hodní, za zeptání nic, tak tam zavolej a popros je o radu, neboj se ničeho, maximálně nic nevyřídíš,ale budeš vědět, že jsi to zkusila, na to tam jsou a mají tu službu, uvidíš poradí bez problémů...držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla...
12. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki jsi ještě tady?
12. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
leni taky na ni čekám, jak dopadla, snad tam volá a píchá se do břicha a dá nám vědět, to bě je jak?
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jestli to pero funguje stejně jako u Puregonu tak je to tak, že píst necháš kde je. Nastavíš si celou dávku, takže 150 jednotek, píchneš si a někde se píst zastaví, podle toho, kolik jsi tam měla. Píst necháš kde je a vyměníš ampulku. A pak už jen píchneš a tím dopíchneš ten zbytek...
12. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No já piju a piju, čekám, že to pomůže, jestli se mi vůbec neuleví tak zítra mám do heliosu stejně volat, tak se zeptám jestli mám přijet...
12. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
rudi, dekuju moc, volala jsem tam a vim, kde je problem. ja jsem davky na gonalu scitala misto abych se vratila na 0 a nastavila dalsi davku. poprve jsem si totiz pichala puregon a tam se scitaji. v caru mi to spatne vysvetlili a ja automaticky strikala jako puregon.takze vcera jsem si strikla dvojitou davku nez jsem mela, tudiz v gonalu uz dalsi davka neni :frowning2: tak nevim, jestli jsem trdlo ja nebo oni.
12. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
leni vím, jak ti asi je, bylo to děsné, měla jsi taky obr počet vajíček jako já žejo? nemohla jsem se zhluboka nadechnout, břicho obrovské...raději se poptej, já to nakonec zvládla jen infuzemi a vypuštěním,ale pozor na zhoršení a špitál...hodně pij, to fakt přejde, já už se cítím dobře, bříško ještě větší,ale splasklo, teď se snad bude těhu zvětšovat :wink: a taky hodně bílkovin, maso a tak..a klid, spíš asi jen na zádech co?
12. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je fajn Siki že ti poradili. Nevadí ta dvojitá dávka?
No Rudi já spím naboku, kdyý jsem na zádech tak jsem hrozně napjatá. No já si myslela, že do heliosu dneska zajedu, ale včera před spaním jsem se nalila ještě dalším litrem vody a trošičku se mi ulevilo, dneska to není tak strašný jak včera. To jsem se nemohla ani nadechnout. A tak si říkám, že to třeba do zítřka ještě povolí, když se tak nalívám. No a jestli ne, tak tam raděj zajedu.
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
siki, tak a poradili ti co? včerejšek už nevrátíme, tak dnes nic a zítra UZV?
Leni spala jsem na zádech a pod hlavou větší vrstvu a pokrčená kolena,ale třeba je to na ústupu, jak píšeš, mě "nestačila! kůže
12. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mě zatím stačí, ale je to stejně divný, takový tvrdý to břicho je. A ET jsi měla bez problémů nebo ti to museli odložit? Já už dneska vypila skoro pět litrů vody :unamused: to znamená, že jsem byla tak padesátkrát na záchodě... Pořád sem a tam.
12. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no jelikož tedy davku uz nemam, tak si holt pichnout nemuzu. rekli, ze by se melo pichat kazdy den, ale kdyz me ceka teprve prvni kontrola, tak to tak nevadi. aspon uz vim, jak to pichat dal, aby to bylo dobre.
Rudi, fakt diky moc, trosku me uklidnili.
Leni, ja mela po odberu taky problemy s brichem, ale nastesti to do transferu preslo.
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
leni taky piju a spím a čurám, nic jiného nestíhám, teď už je to lepší, ET v pohodě, mě to začalo třetí den po ET.
Já už se loučím mějte se a SIKI ať to dobře dopadne a leni ty ať co nejrychleji splaskneš...pa K
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu taky do postele. budu na to do zitrka ale porad myslet. tak dobrou noc holky
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi dik za poctenicko.opu bylo ve stredu.embryolozka je pekna..... :angry: minule jsme sni meli taky problemy dohadali jsme se pritel ji nemuze ani vystat,to mu nemuzu rict .to bude zas noc.chrobi drzim pesticky.
12. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, ani se nepokouším dočítat, páč jste krafalky to je děs :grinning:

Já se nějak nemůžu dočkat středy, to je děs jak ten týden se najednou táhne :sweat_smile: :grinning:

Tak přeji příjemný azurový víkend, možná k večeru nebo zítra zase načíhnu :wink:
13. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško..
taky načuhuju dneska si všichni užívají krásnýho víkendu a to je fajn :dizzy_face:
13. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobýsku, tak jak to dopadlo, jsem na tebe holka myslela :confused: už máš určo prcky v bříšku viď nebo až zítra? Tak tfuj tfuj, ať se jim u tebe líbí :frowning2:
13. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko žirafky,
tak co chrobi, jak je holka zlatá?

Já dnes valím s malým na fotbal a potom k babičce na oběd, takže celý den nebudeme zase doma, takže sem kuknu až navečer.....mějte se holčiny a přeji krásnou neděli :slight_smile:
14. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
přeju kráááásný víkend!! včera jsme to řekli zbytku rodiny, tak snad se to nepo...
jdu si užít sluníčka na dvůr :sunglasses:
Chrobí tak jak jsou miminka v teplíčku???
Držte se těště se píchejte čekejte...
14. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak do třetice snad se povede.....

Zdar žirafindy, tak buď si užíváte krásného slunného víkendu a nebo vám to taky blbne jako mě a vůbec to neodešle odpověď. Už to sem píšu po třetí :angry:

Dneska bylo fakt nádherně, tak jsme toho využili a byly s čubinkou na prochajdě za zmrzlinou, na náměstí u nás mají super točenou, mňam. A tedky tu relaxujeme .

Chrobísku, ty nás ale napínáš. Jak je? Jen hezky odpočívej, ať se mimísci hezky zavrtaj a nepustěj dalších 9 měsíců :wink:
14. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
chrobíííííííí, kde jsiiiii?
15. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko!
Koukám že o víkendu tu bylo ticho po pěšině chápu byl krááásnej víkend!
Chrobííííí kde jsi?? jak jsi dopadla kočko ??? Myslíme na tebe!!!!
Jinak já mám za sebou už 4 injekce s tím že jednu mi prosím píchnul manža!!! Nenutila jsem ho..jak tu byla sousedka tak jsme se bavili že její manža to taky nedělal a nikdy by to nezvládnul.. no a znáte chlapskou ješitnost.. manža se rozhodnu.. a pak už nemohl couvnout.. právě pro tu mužskou ješitnost protože přede mnou by to ještě ukecal ale před sousedkou..
No takže si to pěkne věšchno připravil sám! (to už měl okoukaný z předešlých dnů) a pak mě i píchnul :dizzy_face:
včera mi to připravil a píchla jsem se já ale nic moc :confounded: asi sem se píchla málo do podkoží protože se mi nejdřív udělala taková jako růžovoučká vystouplina ale do rána to bylo pryč tak to tělo vstřebalo i tak..dneska to zkusím znova..
Jo holky začíná mě docela krutě bolet břicho jako před ms tak ale ta má dorazit až 30DC a to je nejdřív ve středu uvažuju co by se stalo kdyby dorazila dřív??jesli by to byl problém nebo tak co myslíe?Radši dneska zavolám koordinátorce a pořádně se vyptám..
Jinak mi je ale dobře.. jesli mi takhle jednou bude v přechodu tak zatím (klepu na dřevo) pohoda :sunglasses: beďary mizí a jak píšu nic moc mi není..
15. čer 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno děvčata
wrtul
tak vidíš, a to bylo strachování, jak to s těma injekcema vyvedete! :wink:
Buď na manžílka hodná, oni si za projevenou odvahu zaslouží hýčkat, znáš to, lépe je to motivuje :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky lopatko :dizzy_face: jak je těhule?
však já mu taky náležitě ukázala jak jsem happy že to zvládnul a že je to můj velký šikulka a táák :dizzy_face: :dizzy_face: samozřejmně se dmul píchou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul
celkem normoš, nic nového-dnes jdu na přemeření hcg - tak SNAD bude pěkně stoupat - a za týden KONEČNĚ ten utz.
15. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
už aby bylo po uzt to tě trošku uklidní viď? :wink:
15. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš, loni to tento týden (jakoby pozítří :frowning2: )zkončilo, tak už i pokud bude stoupat hcg, budu vědět že to letos určitě dotáhnu o kus dál :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: Bojíííím.
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lopatko to chápu že se bojíš já bych se bála taky :frowning2:
tak jsem volala do Heliosu je to v pohodě když dorazí ms dřív tak se nic neděje a když tam dojdu o den později tak se taky nic neděje (jsem řešila že kdybych to dostala odpoledne tak by to byla hoňka tam dojet na druhý den hned na ráno takže všechno v pohodě.. :dizzy_face: jo a místo koordinátorky tam byl chlap :grinning:
15. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek