• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No jo, tak já nebudu srát a vydržím 14 dní, slibuji :dizzy_face: :grinning:
15. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci
tak skoro na háku...vždyť se tvrdí že nejkritičtějších je těch prvních 12... a určitě utz dobře dopadne.
Od jakého tt jsi přešla z car k "obvodnímu" gynekologovi?

Kapr
stačí aspoň těch 10 dní, 14 to vydrží asi opravdu jen pánbůh(bez urážky k věřícím uživatelkám) :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: já byla v CAR jen na ten první UTZ, kde už bylo srdíčko, to jsme byli na přelomu 6-7tt a pak jsem šla hned ke své gynekoložce na druhý utz týden na to, tzn. v 8tt
15. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky taky vám nejel koník?
jj kulhá kulhá
kapr: no super, gratuluji k mimískům v bříšku....jo a fakt neblbni s tím testováním......Co má se stát, to se stane.....,hlavně klídek, pohoda, žádné stresy a neválej se po schodech jako já.... :wink:

Holky, ted jsem přijela z obchodu( samo, že na kole) a málem jsem se vyvrátila nad pokladnou......, že by nevolnost :slight_smile: , orosená až na prde.. :wink: , no, uvidíme, co z toho bude....

gucci: tak vidíš, blinkání bude za chvilinku pryč a ty už budeš krásná usměvavá maminka těhulka :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koník jede, ale špatně, asi se moc nažral :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, mě taky nešel :slight_smile: holky jojo, vydržím. jen jsem doma a zjistila jsem, že mi to vůbec nesvědčí. Asi už půjdu příští týden do práce. Pořád na to musím myslet a napadají mne samé negativní věci. A to jsem byla tak v pohodě..... :frowning2:
15. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
kapr, gratuluju, tak bojujte všichni tři :wink: Doma to určitě leze na mozek. Já se chystám, že budu doma tak 2-3dny a pak taky pofrčím do práce.
Jinak jsem byla v so na utz a vše v pořádku, zítra jdu znovu a už by se měl možná domluvit odběr vajíček :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky tak snad už koník pojede :wink:
co ten chrobáček???
15. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky na ní myslím, jak dopadli. Doufám, že jsou tři :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapr taky doufám..
mrzí mě že se neukázala..
snad se ukáže aspoň lenh jak dopadli
15. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak cely den mi nesel kun ale konecne se nastartoval.....
v patek jsem byla na tom screeningu a kontrole jak je po redukci a nas cvrcek se zatim cinni
ma skoro 6 cm, a organove je v poradku :slight_smile: prumer hlavicky 2cm, ma nosni kustku (i kdyz nevim proc se kontroluje zrovna toto) ma mocak, pater, krevni obeh se nedal zmerit pac sebou porad mrskal nicmene tam je a srdce bije jak zvon 155/min mam fotecku tak ji za chvilku soupnu do alba
vypadal spokojene :slight_smile: tak snad mu to vydrzi, dalsi screening az za mesic coz urcite nepreziju takove cekani....
nabrali mi krev ale pry se nemam desit ze asi dopadne spatne diky dvojcatum co se jeste nevstrebali tak uvidime
jinak leky beru dal jen jsme snizili davky, porad hrozi infekce protoze se dvojcata vstrebavaji nejak pomalu.....
snad na mesic budou jeste lepsi vysledky.....
no a me nevolnosti se vytraceji i kdyz stale bleju, jen to uz neni kazdy den a diky pocasi mam desne bolesti hlavy a motam se jak po opici tak moc ven opet nevylezam :frowning2:
15. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky hypo..
teda tobě to těhotenství dává slušně na frak kočko :frowning2:
doufám že bude líp a líp!
ale je fajn že mimísek se má dobře!:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, tak to je dobrá zprávička, moc gratuluju :wink: Jen se držte.
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky už mi jde kůň :wink:
dnes 21dní po ET- hcg 35 635 :grinning: jupí!
15. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem torochu zmatená a nevím co mám dělat,MS čekám až tak příští víkend a ono dnes slabé špinění,na papíru dokonce ráno krev,břicho mě bolí jako na MS,ale od rána zas nic.První den mám volat doktorce,druhej den začít stimulovat.Nevím jestli to je už MS.Tohle se mi nikdy nestalo,bud přišla nebo ne,ale ne nikdy takové jako že jo,ale hodně slabounké.Občas si MS dělá co chce to jo,ale že by přišla takhle dřív.Tak nevím počkám co z toho bude. :frowning2:
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Atlaselko, mě se to taky stává...ale ms to není. zkus ještě počkat a uvidíš. Určitě bych hned neplašila. Je možný, že je to způsobené pouze pocity, které teď prožíváš a které jsou u umělého oplodnění normální (nervozita, očekávání...)
15. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko: teda, ty jo :slight_smile: , to je hcg jako prase :slight_smile: . To budou dvojčátka jako vyšitá, gratuluji..... :slight_smile:

hypo: jsi šikula, ty vydržíš......za chvilinku bude dobře :slight_smile:

jinak všechny zdravím......
15. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi :wink: ,
prosím, s gratulacemi velice opatrně,
na UTZ jdu AŽ příští úterý(dle MS 6+5tt),
možná si zase v po ještě skočím na krev, pro jistotu, kéž by to bylo dobré :wink: počítám že v sobotu ráno ZASE poletím do lékárny pro test, jestli to nemizí :angry:
15. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,:slight_smile:

vstala jsem z mrtvých.... v sobotu večer jsem si s rodinou skoro dopisovala, protože jsem prostě ztrácela hlas.. :confounded: dneska už je mnohem lépe..hoemopatika zabrala a asi i proto, že jsem se konečně po cca 3 týdnech v noci pořádně vyspala..ráno jsam si připadala jako v nebi... byla jsme na kontrole, choroba na ústupu, tradaaaa. Byli jsme na kontrolním utz kvůli šíjovému projasnění.... měla jsem strach, co uvidíme a jupíííí, dobře to dopadlo. Piň´da má všechno, co má mít... načapali jsme ho s rukou složenou pod hlavou..začal kopat nožkama, at mu dáme pokoj a nechtěl moc spolupracovat..hlavu si tak nějak trochu podkládal svým odumírajícím sourozencem..prostě si z něj udělal polštář :grinning:
je to fakt jegrace vidět páteř..jako u sardinky v plechovce :grinning: ..prstíčky... oušku, frňáček... termín porodu se nám podle utz posouvá trochu dopředu ..prcek je macek :wink: ale teba ještě zvolní a počká si a kapra v břiše :sweat_smile:

moc vám všem přeju, ať už se taky brzy kocháte...

hypo, jsme moc ráda, že se prckovi daří dobře.... a nevolnosti ustupují .... :slight_smile: jen tak dál

gucci: držím palce na čtvrtek!!!

lopatko, tedy ty tám máš sedmihlavou saň ne? :grinning:

chrobi, tak co děti...jsou rozjančené po návratu z tábora k mamince? :slight_smile:

ruda: kéž by se i druhá bublinka měla k světu, vím, že si dvojčátka přejete :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak konečně to neblbne..
Irmi., tak už nevolnosti???
Hypo, ty si teda užiješ,ale super zprávy, to je hlavní
Leni, to je mi líto, že to tolik prcků vzdalo,ale jen dali prostor šampionům, tak snad nebude ten v mrazáčku třeba hned,ale až jako sourozenec...
Lopatko, jen jestli to nejsou trojčata, to je teda číslo jako HROM, super, gratuluji
Kapříku, tak doufám, že mimi pěkně porostou a bude jim u tebe dobře..
Helenko, děkuju moc, do pátku je táááák daleko, kéž bych měla štěstí a viděli jsme srdíčka, v pátek budu teprve 5+3 nebo aspoň pořádné bubliny a HCG..
Siki, tak jak dopadlo to píchání..v pohodě i bez dávky?
je nás tolik,to je super, jen nevím, jestli jesem něco/někoho nepopletla, tak popř. omluva, ale držím vám všem palečky
Jo a zdravím Zubíska...určo nakukuje... :wink:
15. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, rychle vás zdravím...a jdu vás dočíst...tady se děje spousta věcí... :slight_smile:
já pořád meškám mrchu...a když nebude mrcha, nebudou ani imuno testy a hysterka...tak mě to trochu štve...ale asi je to normální, že se mi ten cyklus rozházel, což?
holky, tak mě tak napadá, že jsem asi jediná, který to nevyšlo a pořád sem leze, co? jste tady buď stimulantky nebo těhule...ale já se nevzdám :grinning:
15. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď koukám, že zubajdě to nevyšlo...to je mi líto zubí... :frowning2:
15. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: a co chrobáček? :wink:
15. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evak nejsi jediná co to nevyšlo jsi silná holčina co dál bojuje a její čas příjde :wink: každá z nás vyhrajeme! jen dřív nebo později :wink: jinak já taky čekám ms :grinning: první ms po přechodu :grinning:
15. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..kočky :wink:
kde jste ? všechny spinkáte asi ještě co?
Chrobi myslíme na tebe ukaž se pls!
Jinak já mám dneska ofitko dovču takže budu žehlit, vařit a asi začnu ubrouskovat už se na to těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Tady je pod mrakem a asi i prší :confounded: co u vás?
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, mám dotaz můžu se k vám přifařit? Jsem po včerejším KETu doma na PN a je mi tu šíleně smutno a nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jsem workoholik a neumim být doma navíc sama jen s psiskama. :sweat_smile:. Některé z Vás znám z jiných diskuzí tak snad mě nevyženete :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Musilko však my se známe :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: vítej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda jsi po KETu kolik nanučků ti dali?
Já jsem dneska poprvé doma (zatím ne na PN) stimuluju na IVF - dlouhej protokol..
16. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka
dobré ránko, jak se daří? :wink:
16. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek