Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
siki26
17. čer 2009
Ahojky,

Chrobi, no konečně, tak se opatruj, aby se broučkům u tebe líbilo 😉

Atlaselko, pokud se ti to nezdá, tak zkus zavolat na gyndu.Aspoň budeš vědět na čem jseš.

Včera jsem byla na utz a v pátek jdu na odběr, tak už se mi to taky blíží 🙂 Našli 10 folikulů, tak snad z nich vytáhnou kvalitní vajca 🙂
irminka
17. čer 2009
siki: super, gratuluji k folíčkům a v pátek sladkou narkozku 🙂
chrobacek
17. čer 2009
siki ahoj už v práci takže i na netu 🙂 tak už se ti to blíží holka supr 🙂) držím palec na vajca 🙂)

kapr a jo ty jsi to slíbila já taky doma 🙂) ale nevydržím to ani náhodou ....prostě bud to tam v pátek bude nebo ne mám citl 10 to tam bejt musí
irminka
17. čer 2009
chrobi: neser 🙂
siki26
17. čer 2009
holky, díkes 😉 Snad budu mít taky aspoň 2 bojovníčky k transferu.

Chrobi a jak se cítíš?
chrobacek
17. čer 2009
irmi 😃 😃 😃 😃 dokud nebudu mít // tak srát budu 🙂))) jsem taková 🙂))))

siki bude určo si na tebe počkají 🙂)) šikulky 🙂

jinak mi nic není celá stimulka OK po OPU OK po ET OK furt jsem OK .... 😃
hypo
17. čer 2009
ahoj holky
drzim palce chrobi i vsem ostatnim.....
ja hlasim mirne zlepseni 🙂 uderem 12tt se nevolnosti nejak zacali zlepsovat 🙂
kapr
17. čer 2009
Já mám taky citlivost 1😇 je to hrozné, že? 😃 Taky na to pořád musím myslet a svrbí mne ruka. nejraději bych těch 14 dní zaspala🙂
gucci
17. čer 2009
hypo: tak to ti bledě závidím, já mám za sebou tak šílené noci, že je mi z toho na nic :-|
hypo
17. čer 2009
ja uz jen sem tam a taky hlavne ty noci ale uz to neni rozhodne kazdy den jako do ted 🙂 dokonce i pres den jsme k pouziti 🙂 jen to pocasi mi dava zabrat s tlakem a migrenama 😞
gucci
17. čer 2009
jediné pozitivum je, že už nebliju
ale jinak vstávám mezi 1-2 ráno, WC, okamžitě mi začne být zle od žaludku, tak se dvě hodiny převaluju a pokouším se usnout, usnu nad ránem a pak jdu do práce...poslední týden je to příšerný, už mám oči jak angorák a jsem fakt unavená
zítra mám ten NT screening, tak se poradím s dr.
hypo
17. čer 2009
tak na zitra drzim palce, me se muj screening moooc libil 🙂 cvrcek mel vse co ma mit a na svem miste a to byla desiva uleva 🙂
i kdyz dvojcata se jeste nevstrebala tak snad uz infekce nebude.......
jinak ja bleju po nocich ale uz jen tak jednou za 3 dny 🙂
irminka
17. čer 2009
gucci: nevolnosti přejdou, vidíš, jak je na tom hypo 🙂

hypo: vydrž holka....., ale ty migreny musí být hrozné, mně také před otěhotněním bolívlala hlava, ale ted mně nebolela ani jednou...už to klepu na dřevo 🙂
gucci
17. čer 2009
já už mám ze sebe pocit, že mě to jen tak nepřejde...přes den jsem to už vychytala a jím co 2-3 hodiny, ale ty noci, to je fakt maso
irminka
17. čer 2009
gucci: a to je ti jako špatně od žaludku?
hypo
17. čer 2009
migreny jsou desny hlavne v tom ze si nemuzu vzit prasek a paralen to nevytrhne .-( ale prezila jsem tak snad preziju i zbytek 🙂
gucci neboj prejde ja taky propadala zoufalstvi.... dokonce jsem nad misou tak nahlas nadavala ze mi manzel koupil darecek 🙂 novy uzasny mobil ktery uz konecne umim ovladat 🙂 tak jsem rekla ze kdyz za nevolnosti mam mobil za porod chci auto 🙂 asi mam smuuuulu 🙂
gucci
17. čer 2009
irmi: jj, když mě v noci vzbudí potřeba jít na WC, což je skoro každou noc, tak se mi okamžitě udělá zle od žaludku, je mi na zvracení, nemůžu usnout
hypo
17. čer 2009
ja zas ted v noci nemuzu spat, usinam az kolem 3 hodiny rano a pak se porad budim na curani, nevim co s tim mechyrem budu delat az budu napr. v 8 mesici, to nevylezu ze zachodu....
lenh
17. čer 2009
Ahoj holky. Chrobi hurá zase tady 🙂
lenh
17. čer 2009
Dneska mi psala kámoška, že je těhotná. Já ji to tak přeju a přitom se mi chce až brečet jak jí to závidím.
Chjo 😞 Já už bych taky chtěla...
hypo
17. čer 2009
a jinak se musim pochlubit ze cca od vikendu uz jim i normalni jidlo a vydrzi ve me 🙂 takze dalsi plus.....
do ted to byli sami rohliky jogurty susenky a polojidla 🙂
chrobacek
17. čer 2009
hypo supr nevolnosti jsou pryč paráda 🙂))

lenh ahoj co ty? jak je ?
chrobacek
17. čer 2009
Lenh ale ty jsi taky těhule 😉 😉 😉
hypo
17. čer 2009
uplne pryc jeste nejsou ale aspon dva dny v kuse mi je dobre 🙂 nez se zas neco projevi 🙂 uz se to da ustat a to je hlavni 🙂 uz mam i naladu nakupovat a koukat po vecickach na prcka...
zatim jsem koupila jen pohodlne boticky pro maminku 🙂
lenh
17. čer 2009
Chrobi no zatím jsem, snad to vydrží. Mám v sobě jednoho pulečka a dva na mrazáčku... Jinak se u mě vyvinul hyperstimulák, ale dneska mi píchali poslední injekci aby se mi ulevilo a je fakt, že je to lepší. Sice jsem pořád nafouklá, ale už to nebolí 🙂 Jsem zvědavá, kdy mě napadne jít koupit testíky ]-( Zatím se držím, aby mě to potom doma nepokoušelo... 🙂
chrobacek
17. čer 2009
no tak hlavně, že jsou na ústupu už to bude jen pohodové těhu.....
chrobacek
17. čer 2009
Lenh tak doufám, že ti ho ukočírovali no ono se to při tom počtu dalo čekat.....
lenh
17. čer 2009
Jojo jsou šikovní, bolesti mě trápili jen jeden den a pak už to bylo dobrý a jen to bříško zůstává. Takže vypadám fakt jak tak ve čtvrtým měsíci... Tak třeba to plynule přejde do těhu... 🙂
Je super že ti nic není, závidím 😉
No a tož kdy budeš testit?
ruda
17. čer 2009
no hurá ztracená chrobi se vrátila a jsou hnedle tři 🙂
Hypo to je fajn, že už to pomalu ustupuje...už bude je hezké těhulkování, to platí i pro Gucci
lehn, ty jsi těhule, tak jako chrobi, pěkně si to užívejte a dětičky vám za to pěkně namalují //
Irminko, třeba si Dr, jen někam odskočil a když ne, tak zítra, fajn, že máš takovou možnost..
Siki z deseti určo něco krásného bude, neboj, držím palce
irminka
17. čer 2009
Právě ted jsem jestě jednou volala gyndaři a sestra to vzala a že mám přijet dnes kolem 15.hod, pojedu, těším se, ale zároveň mám strach, že tam bude bít jen jedno srdéčko
Ale , já vlastně budu ráda i za to jedno

Ted valím trošku pouklízet a umýt si kebuli at trošku vypadám k světu, zajedu za kamoškou, potom na gyndu a navečer se ozvu...

tak se mějte holčiny a přeji hezký den

Začni psát odpověď...

Odešli