• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojky,

Chrobi, no konečně, tak se opatruj, aby se broučkům u tebe líbilo :wink:

Atlaselko, pokud se ti to nezdá, tak zkus zavolat na gyndu.Aspoň budeš vědět na čem jseš.

Včera jsem byla na utz a v pátek jdu na odběr, tak už se mi to taky blíží :slight_smile: Našli 10 folikulů, tak snad z nich vytáhnou kvalitní vajca :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: super, gratuluji k folíčkům a v pátek sladkou narkozku :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki ahoj už v práci takže i na netu :slight_smile: tak už se ti to blíží holka supr :slight_smile:) držím palec na vajca :slight_smile:)

kapr a jo ty jsi to slíbila já taky doma :slight_smile:) ale nevydržím to ani náhodou ....prostě bud to tam v pátek bude nebo ne mám citl 10 to tam bejt musí
17. čer 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: neser :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díkes :wink: Snad budu mít taky aspoň 2 bojovníčky k transferu.

Chrobi a jak se cítíš?
17. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokud nebudu mít // tak srát budu :slight_smile:))) jsem taková :slight_smile:))))

siki bude určo si na tebe počkají :slight_smile:)) šikulky :slight_smile:

jinak mi nic není celá stimulka OK po OPU OK po ET OK furt jsem OK .... :grinning:
17. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
drzim palce chrobi i vsem ostatnim.....
ja hlasim mirne zlepseni :slight_smile: uderem 12tt se nevolnosti nejak zacali zlepsovat :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky citlivost 10:slight_smile: je to hrozné, že? :grinning: Taky na to pořád musím myslet a svrbí mne ruka. nejraději bych těch 14 dní zaspala:slight_smile:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: tak to ti bledě závidím, já mám za sebou tak šílené noci, že je mi z toho na nic :unamused:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jen sem tam a taky hlavne ty noci ale uz to neni rozhodne kazdy den jako do ted :slight_smile: dokonce i pres den jsme k pouziti :slight_smile: jen to pocasi mi dava zabrat s tlakem a migrenama :frowning2:
17. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediné pozitivum je, že už nebliju
ale jinak vstávám mezi 1-2 ráno, WC, okamžitě mi začne být zle od žaludku, tak se dvě hodiny převaluju a pokouším se usnout, usnu nad ránem a pak jdu do práce...poslední týden je to příšerný, už mám oči jak angorák a jsem fakt unavená
zítra mám ten NT screening, tak se poradím s dr.
17. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na zitra drzim palce, me se muj screening moooc libil :slight_smile: cvrcek mel vse co ma mit a na svem miste a to byla desiva uleva :slight_smile:
i kdyz dvojcata se jeste nevstrebala tak snad uz infekce nebude.......
jinak ja bleju po nocich ale uz jen tak jednou za 3 dny :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: nevolnosti přejdou, vidíš, jak je na tom hypo :slight_smile:

hypo: vydrž holka....., ale ty migreny musí být hrozné, mně také před otěhotněním bolívlala hlava, ale ted mně nebolela ani jednou...už to klepu na dřevo :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám ze sebe pocit, že mě to jen tak nepřejde...přes den jsem to už vychytala a jím co 2-3 hodiny, ale ty noci, to je fakt maso
17. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: a to je ti jako špatně od žaludku?
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
migreny jsou desny hlavne v tom ze si nemuzu vzit prasek a paralen to nevytrhne .-( ale prezila jsem tak snad preziju i zbytek :slight_smile:
gucci neboj prejde ja taky propadala zoufalstvi.... dokonce jsem nad misou tak nahlas nadavala ze mi manzel koupil darecek :slight_smile: novy uzasny mobil ktery uz konecne umim ovladat :slight_smile: tak jsem rekla ze kdyz za nevolnosti mam mobil za porod chci auto :slight_smile: asi mam smuuuulu :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: jj, když mě v noci vzbudí potřeba jít na WC, což je skoro každou noc, tak se mi okamžitě udělá zle od žaludku, je mi na zvracení, nemůžu usnout
17. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zas ted v noci nemuzu spat, usinam az kolem 3 hodiny rano a pak se porad budim na curani, nevim co s tim mechyrem budu delat az budu napr. v 8 mesici, to nevylezu ze zachodu....
17. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chrobi hurá zase tady :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi psala kámoška, že je těhotná. Já ji to tak přeju a přitom se mi chce až brečet jak jí to závidím.
Chjo :frowning2: Já už bych taky chtěla...
17. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se musim pochlubit ze cca od vikendu uz jim i normalni jidlo a vydrzi ve me :slight_smile: takze dalsi plus.....
do ted to byli sami rohliky jogurty susenky a polojidla :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo supr nevolnosti jsou pryč paráda :slight_smile:))

lenh ahoj co ty? jak je ?
17. čer 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh ale ty jsi taky těhule :wink: :wink: :wink:
17. čer 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne pryc jeste nejsou ale aspon dva dny v kuse mi je dobre :slight_smile: nez se zas neco projevi :slight_smile: uz se to da ustat a to je hlavni :slight_smile: uz mam i naladu nakupovat a koukat po vecickach na prcka...
zatim jsem koupila jen pohodlne boticky pro maminku :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no zatím jsem, snad to vydrží. Mám v sobě jednoho pulečka a dva na mrazáčku... Jinak se u mě vyvinul hyperstimulák, ale dneska mi píchali poslední injekci aby se mi ulevilo a je fakt, že je to lepší. Sice jsem pořád nafouklá, ale už to nebolí :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy mě napadne jít koupit testíky :angry: Zatím se držím, aby mě to potom doma nepokoušelo... :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlavně, že jsou na ústupu už to bude jen pohodové těhu.....
17. čer 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh tak doufám, že ti ho ukočírovali no ono se to při tom počtu dalo čekat.....
17. čer 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jsou šikovní, bolesti mě trápili jen jeden den a pak už to bylo dobrý a jen to bříško zůstává. Takže vypadám fakt jak tak ve čtvrtým měsíci... Tak třeba to plynule přejde do těhu... :slight_smile:
Je super že ti nic není, závidím :wink:
No a tož kdy budeš testit?
17. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá ztracená chrobi se vrátila a jsou hnedle tři :slight_smile:
Hypo to je fajn, že už to pomalu ustupuje...už bude je hezké těhulkování, to platí i pro Gucci
lehn, ty jsi těhule, tak jako chrobi, pěkně si to užívejte a dětičky vám za to pěkně namalují //
Irminko, třeba si Dr, jen někam odskočil a když ne, tak zítra, fajn, že máš takovou možnost..
Siki z deseti určo něco krásného bude, neboj, držím palce
17. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě ted jsem jestě jednou volala gyndaři a sestra to vzala a že mám přijet dnes kolem 15.hod, pojedu, těším se, ale zároveň mám strach, že tam bude bít jen jedno srdéčko
Ale , já vlastně budu ráda i za to jedno

Ted valím trošku pouklízet a umýt si kebuli at trošku vypadám k světu, zajedu za kamoškou, potom na gyndu a navečer se ozvu...

tak se mějte holčiny a přeji hezký den
17. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek