• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
lopatko, to já ,mám termín ET téměř s tebou.. byla jsem 26,6, a kontrolu mám teď v pátek, moc si přeju aby tam ty srdéčka byly...ty mnáš ale HCG pokud si pamatuju OBROVSKÉ
17. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudísku ahoj těhule :slight_smile:)) já jsem se neztratila jen jsem dávala miminkům šanci se zakousnout :slight_smile: a doufám, že jsme furt 3 :slight_smile:

Lenh já budu testovat asi až v pátek zítra tam nic nebude dnes bylo bílo... tak se naseru v pátek ráno a pak testovat už asi nebudu
17. čer 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vyšmějdila jsem Izzii na jiném tématu tady nebyla???
17. čer 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tady na nás Izzi kašlíkuje..
Tý jo chrobí, to je zvláštní, když mi píšeš těhule..no vlastně jsem,ale pořád nebilo to srdéčo, tak se tak nějak necítím, jsem pořád jak na trní, jakoby to nebylopotvrzené a přitom je, prostě tomu pořád nevěřím, že výraz těhotná,by se mě mohl týkat..nemůžu tomu uvěřit,snad miminko/ka vydrží
17. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
rudo jsi a to jasná :slight_smile: srdíčko už bude :slight_smile: ty jsi to že jsi těhule prostě věděla strašně rychle tak i to srdíčko trvá :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele Chrobi a když sis teda dneska dělal ten test, tak měla jsi ho pozitivní, nebo ne?
17. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to je asi ono, já to měla potvrzené už týden po ET a teď mi to připadá věčnost, že se vlastně ještě neví nic stopro... všichni v okolí to už ví, nejde si nevšimnout, že nechodím sportovat a do práce a... tak jsme to řekli a teď to prostě musí klapnout.. :grinning:
teda ty by jsi nejraději taky testovala den po |ET co? vydrž do pátku, taky čekám do pátku a tak budeme čekat spolu ju? budou to zásadní informace...zase se to někam posune.. středa už se skoro nepočítá a čtvrtek je jen jeden den a pátek...už to skoro je,,,
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Rudo já??? No jasně, já bych testovala až bych brečela:slight_smile: jen se uklidňuju, že když se mi vyždy přes den naleje břicho, tak je to HCGčkem:slight_smile: A prsa mě taky pořád bolí. ikdyž míň než první den. :grinning:
Holky a taky máte to břicho po ránu víc splasklé a kvečeru balón?
17. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kapr přesně tak, ráno pohoda, večer děs,ale už to ustupuje.. jen jak se mě vždy teče ten gel, tak mě poleje horko a stresík na Wc, děsím se krvácení...pak si vždy oddechnu..
17. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr negativní takže nemám ani z ovitrelle ani z miminek HCG bílej jak sníh tak jak ho důvěrně znám :frowning2:
17. čer 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr ty jsi v sobotu dostala větší mimina než já minimálně o dva dny.... takže ty můžeš už mít dnes HCG
17. čer 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda,
:wink: tak ať už je v pátek něco vidět, držím palečky!
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobaček
kuš, ze tys předčasně testovala?!!!
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi
ať tam je minimálně jedno, lépe dvě, ale jako zvon!!!! :wink:
17. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat.... jak předčasně já jsme to hlásila, že jsem testovací maniak :slight_smile:)) já jsem nahlásila, že mám zasobu testů a testuju :slight_smile:)))
17. čer 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi,
vyprdni se na to, že na to máš nervy, až od 10.dne to má cenu!!!!!
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
má cenu nemá cenu já jsem na ty negatesty zvyklá
17. čer 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
navíc dnes jsem jen zkoušela jestli je tam ještě hcg z injekce nebo ne :slight_smile:) mě to prostě zajímalo :slight_smile:)))
17. čer 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi
bodej't by ne, když je děláš přečasně :angry:
Nedomlouvej! :grinning: 10.den!!! :wink:
17. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jenom ji nechte, já jsem ráda, že mám testíky na památku už od 7ho dne,je to pěkné sledovat jak sílí a mít to schované, pořád se na to dívám, tak kdybych čekala, tak mám rovnou tlustice...chrobí jsem při tobě a drřím palce ať se začne stínovat... :wink:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Lopat ty jsi na mě přísná :slight_smile:)) no jo už mlčím :slight_smile:

Ruda :wink: dík :slight_smile: mě se nechce čekat do 25.6. na výsledky a do té chvíle se snažit si říkat jsi těhotná.....když to třeba už ted není pravda... jsem realista....
17. čer 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda, ty jsi fakt řádila od 7.dne? :grinning: :confused:
já měla na 10.den trauma, zda tam už VŮBEC něco bude a že blbě plaším -těch případů že 9.den nic a 12. už ok pár znám...
17. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat .... jasně nemusí tam nic být ani 10 den a ani 12, ale většinou ten 6 den tam stínek je.... a když tam je tak vydrží ..... já budu v pátek 10DPO a to už tam obvykle i při přirozeném stínek bývá ... tak proč to nezkusit ... a i když tam nic nebude budu si stejně tajně doufat, že se ještě objeví....
17. čer 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat jsem se ti mrkla do alba ty tam máš taky dálnice jak hrom ten 10 den :slight_smile:)) v jakém stavu ti je dávali? po PK?
17. čer 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi
vidím že s tebou nic nezmůžu :wink: , dělej jak uznáš nejlépe za vhodné... :wink:
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat neboj budu se řídit tím jak to budu cítit když se budu bát tak netestnu když budu zvědavá tak testnu :wink:
17. čer 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, letos PK,
loni 3.den po odběru a 10 .den po ET tak byl sotva vážně stínek a eště se to muselo natočit na světle :unamused:
17. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Chrobí ty jsi testařka :grinning: Já mám zkoušet testit až příští čtvrtek, ale to asi nevydržím... Jak to, že máte testit už v pátek? To je binec, já chci taky. Ale nevím co bude silnější, jestli touha to vědět nebo strach, že tam nic nebude. Ale jinak je to fajn, jak se teď pořád něco děje... Holky už čekají mrchu každou chvíli, těhulky čekají na srdíčka, my na dvě čárky, některé na folíky :grinning: Skoro co den to zpráva. Manžel se mi směje, vždycky dojdu domů a hlásím, že se musím mrknout na koníka :grinning: Asi mu budu muset najít nějakou diskuzi aby nezáviděl :grinning:
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: teda holky, já se z vás zblázním:slight_smile:
No je fakt, že 14 dní čekat asi nebudu. Mám na všechny věci takovou krabičku, takovou hezkou. Tak jsem si vzala pytlíček a všechny testy z loňska i s UTZ jsem zabalila a uložila do pytlíčku, aby bylo na nová miminka. No a dívala jsem se na datumy, jak jsem testovala loni. No a 8 den po ET jsem měla slabou čárku na testu s 20 citlivostí. Tak snad.......... :wink: uvidíme.
ufffff, už chci mít // :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat já budu vděčná i za stínek :slight_smile:)) jakýkoliv :slight_smile:))
17. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek