Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
2. zář 2009
ale je to na dobré cestě morulky jsou prostě morulky 🙂)
kapr
2. zář 2009
jojo už se těším na tvoje //
chrobacek
2. zář 2009
Kapr já tě picnu ty mi dáváš takové naděje, že jestli tam nebudou tak je snad kvůli tobě domaluju nebo co 🙂))))

zítra čekám na zprávy od léčitelky, jo? hned napiš

odpoledne se jdu nechat ostříhat at se miminum líbím 🙂)
kapr
2. zář 2009
To nejsou naděje, to jsou fakta.
Jen o sebe pečuj 🙂 a moc nepracuj. Vůbec by bylo nejlepší kdybys tak 3 dny hajala :-p :-p a psala na koníka x-)
Zítra ještě nepísnu, protože tam máme být až 18:30, takže než dojedu domu bude večer. Ale v pátek ráno ihned referuji 😉 neboj.
chrobacek
2. zář 2009
😃 😃 😃 a jo vlastně 🙂 připadá ti že pracuju???? visím na konovi od rána 🙂))))
chrobacek
2. zář 2009
sestra po ET nám vysvětlovala co dělat a co nedělat a říkala, že to těhu si rozhodně nevyležíme, takže mi chození do práce vůbec nevymlouvala minule jsem byla doma a na nic tak ted je změna 🙂) navíc doma nemám net tak bych si tu s tebou nemohla psát 😎 😃 😃
kapr
2. zář 2009
no tak pozor, to je potom jiná 😃 😃 😃 tak jen hezky hačej a piš x-) a už :-x
...btw a taky vám sestřička říkala, že mimíse ani nevyčuráte ani nevykakáte? 🙂
puna13
2. zář 2009
já už se taky těším na ten den, až nám chrobi oznámí, že má na testu // 😉
já to snad potom oslavím 😃 😃 😃
chrobacek
2. zář 2009
😃 😃 😃 říkala, ale víš jakej to byl výkon dnes na záchodě bych se nedivila kdyby se odlepily
kapr
2. zář 2009
😃 😃 😃 to je sranda, co? 😃 když jsem to slyšela poprvé nevěřila jsem vlastním uším 😃
chrobacek
2. zář 2009
😃 😃 😃 puno vy mě rozesmíváte jako blázen já vám fakt věřím, že tam budou 😃 😃
evak99
2. zář 2009
ahoj holky, mám nějak moc práce, tak nestíhám dočítat, tak kolik si jich chováš chrobíku? 😉

mám za sebou akupunkturu, řekla, že do ket v příštím cyklu ok, a že mi dá ještě bylinky na udržení..no a ani mě to dneska tak nebolelo, sama říkala, že už ty stažený bedra povolujou...
holky myslím, že to bude plodný podzim, což kapr a wrtul? 😉

hezký den
puna13
2. zář 2009
chrobi, tak bacha ať je smíchy nevyprdneš teď, ale až za devět měsíců 😃 😃 😃
evak, hodně štěstíčka, ať KET je to poslední, co budeš mít s doktorama společnýho, pak už jen fotečky z ultrazvuku 😉
chrobacek
2. zář 2009
evak no supr bedra budou potřeba blokáda eee to je špatný na udržení 😉 takže jsi krásně nachystaná tak s chutí do toho ....

puna .. no právě to jsem včera říkala i doma at me nerozesmívá nebo mi vypadnou ....
puna13
2. zář 2009
vždyť se říká, že smích léčí, tak se chrobi chechtej, ať se těm mrňouskům líp zavrtává, si řeknou ta máma je veselá kopa u ní se nám bude líbit, musíme u ní vydržet, protože chceme její smích vidět na vlastní oči x-) 😃 😃 😃 , a my se pak budeme chechtat na ní a to potom bude prča 😃 😃 😃 😃 😃
chrobacek
2. zář 2009
jojo mamka jim fandí moc 🙂 a ještě se kvůli nim jde nechat zkrášlit 🙂) no jo už aby bylo za týden ...... a ty // tam fakt byly
puna13
2. zář 2009
já koukám, že už se ani nepřidává tabulka, tak to ani chrobi nedělej, pak se už rovnou přidáš do těhulí, jo? 🙂
kapr
2. zář 2009
😃 nevypadnou nevypadnou 😃
evak jojo, bude. Já jsem si mimíse už taky objednala. takže počítám, že to do prosince klapne x-)
puna13
2. zář 2009
co jen mamka i my tety tady vám třem fandíme 🙂
puna13
2. zář 2009
hele kapr, já jsem si je taky objednala jó!! ]-( nebuď lakomá :-p a já je objednala raději doporučeně do "vlastních rukou", aby byli doručený přímo ke mě 😃
chrobacek
2. zář 2009
puna jo to je fakt 🙂)) 😃 😃 😃 mi teda fakt fandíte 🙂 o sto šest...
kapr
2. zář 2009
hele Puna a schválně, jak sis je objednala? 😉
Já a lakomá???? ccccccc tak te´d jsem se urazila x-)
puna13
2. zář 2009
nene, o sto sedm 😃
lucifirek
2. zář 2009
Ahojky holky.
Chrobi,každopádně to je jedno,čím se to zlepšilo,hlavně že to tak je. ne 😃
Jinak já bych asi dřív netestovala. Mě řekli test za 18 dní. Testla jsem dřív a když tgam ty // nebyli tak jsem byla psych.uplně vedle a to určitě nebylodobré.
miluse
2. zář 2009
ahojky žirafindy,

jak se vede? Já dneska měla takový výletní den, byla jsem v genetu na krvi kvůli screeningu a sestra na recepci na mě, že prý na UTZ jsem objednaná moc brzo, že teprve budu 11+6 a že je to brzo, přitom v žádance mám, že nejvhodnější termín je mezi 10.9 - 24.9. a my jsme objednaný na toho 10.9. 😕 a pak jsem se tam ptala na vyúčtování pojišťovně, neb jsem si nechala vyjet účet a mám tam naúčtovaný některý částky 2x, tak prý musela udělat chybu pojišťovna, neb od nich to bylo vyúčtovaný jen jednou a dala mi opis.

Pak jsem jela do Paladia, chtěla jsem si koupit botky a samo, že jsem odešla z bodýčkama pro mrňousy :-N 😃

Jdu vás dočíst
kapr
2. zář 2009
Tak jsem se ještě holky dívala na tabulku o pohlaví dítěte, takže podle kamarádky čarodějky mám mít kluka, ale ještě v červnu by neměl být narozený, ale už za všemi kritickými obdobími. takže mi vychází početí na listopad x-) x-) x-)
puna13
2. zář 2009
kapr, i ty jedna ]-( , teď jsi mě dostala 😃 😃 😃 napsala jsem Ježíškovi 😃 😃 😃
né, já jsem si odchytla čápa i vránu a řekla jsem jim že dokud mi to nezaručí tak je nepustím, tak po dlouhým přemlouvání si nechali říct a já je zase pustila a oni že příští rok přiletí jeden z nich a s dárečkem. Dobrý co? 😃
a ty jak jsi to udělala? tak nejsi lakomá 😉
miluse
2. zář 2009
Kapříku na jakou tabulku? =-) Nám podle čínskýho kalendáře vychází holka a podle nějakýho grafu na netu kluk ,tak doufám, že to bude páreček 😃
chrobacek
2. zář 2009
lucif jedno to není protože bychom taky rádi věděli čím to je protože v tom chce pokračovat ... víš kdyby to ted nevyšlo přip. kdyby vyšlo jedno abychom si mohli udělat druhé přirozeně 🙂))

hele podle mě je to jedno když člověk testne 10. den tak to je období kdy má dojít mrcha a když tam ty // nejsou tak už tam ani nebudou ....