Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
jindriska
13. říj 2009
kapr, jo já vím, že se to dá, ale chci to mít hezky v klídku 😉
miluse
13. říj 2009
Tak jsem tu od mudra, všechno je jak má být, změřil nám hlavičky a prý za 3 týdny juknem jestli už bude vidět co to je 🙂 Dostala jsem magnésium a žádanky na vyšetření, jen si musím zavolat do genetu jestli v rámci screeningu ve II. trimestru dělají i echokardio a taky se musím zeptat na plodovku, nevíte v jakém tt se zhruba dělá? =-) Páč se chci na to zeptat až tam budu na tom UTZ, abych tam event. nejezdila zbytečně 2x =-)

Gucci, no my o kočáru furt přemýšlíme a vybíráme, jen barvu máme jasnou, resp. ustoupila jsem manžovi, ten chce černej x-)

JJ, holky, hlavně pozitivně, Kapřík vás tu hezky naladí a pak to půjde samo, uvidíte 🙂
jindriska
13. říj 2009
milu tak to moc blahopřeju 🙂
irminka
13. říj 2009
tak mně právě volali, že už máme kočárek na prodejně...původně měl být až za 5 týdnů a teda čumí, že za 14 dnů ho zvládli, byl na zakázku s jinou barvou....ve čtvrtek si pro něho zajedu auž se normálně bojím, jak bude vypadat 😉
miluse
13. říj 2009
Jéé, Jindři jsem málem zapomněla ti napsat, že jsem vašim v sobotu v Terezíně udělali menší kšeftík 😃 , vytáhly jsem tam i kámošku s 1,5 letým synem a ten samo chtěl nějakou hračku, tak si vybral žirafu na pružině 😃 😉
jindriska
13. říj 2009
no super 😃, tak to jsi hodná 😉
kapr
13. říj 2009
Jindři, proti gustu žádný dišputát x-)
jindriska
13. říj 2009
milu naši budou prodávat pak ještě před vánocema v Litoměřicích, tak koukej udělat pořádné nákupy 😃
miluse
13. říj 2009
Irmi, no hurá, tak to gratuluju a těším se na fotečky 🙂
jindriska
13. říj 2009
holky, já už se tak těším, že už konečně budu patřit k vám těhulkám 🙂
irminka
13. říj 2009
mils: jsem fakt moc zvědavá, doufám, že mě to nebude mrzet :-|
jindriska
13. říj 2009
irmi, proč by tě to mělo mrzet?
miluse
13. říj 2009
Jindři, normoš na náměstí na vánočních trhách? Tak se tam půjdu juknout 😉

Irmi, no snad ne.

Jo holky, co čekáte dvojky, mě dneska mudr říkal, že po 20 tt budu chodit na kontroli cca 1x za 14 dní, máte to taky tak? =-)
jindriska
13. říj 2009
milu jo jo, přesně tak 🙂 , my jsme s manžou loni prodávali na zahradě, ale byl to propadák, tak se to letos vypustilo, ale vánoční si mamina chválí. Loni přijela s novou hlavou - večer se nudila, tak si domluvila kedeřnictví a pak přijela úplně jiná 😃
miluse
13. říj 2009
No vida, jak se jí tu u nás líbí. No je fakt, že zahrada už není to co bývala, my už tam s manžou ani moc nechodíme :-|
jindriska
13. říj 2009
no mě to loni stačilo 😃 , tragédie a kšefty žádný
evak99
13. říj 2009
irmi, a jakej sis to objednala kočárek, když z toho máš takovej strach??? 😉
evak99
13. říj 2009
milu, teda nestraš s těma vyšetřeníma...holky těhule, bolelo vás tak pořád trochu břicho?
miluse
13. říj 2009
Evi, mě tak trochu bolí pořád 😃 jsem i kvůli tomu dneska dostala magnesium
gucci
13. říj 2009
evak99: stěhujem se do Pardubic 😉
milus: dobrá volba barvy 😎 😃
miluse
13. říj 2009
Gucci, jj, kdyby záleželo na manželovi, tak máme doma všechno v černý :-N Já se jen bojím, že i tak se to dost vyšosuje a že mimča se tam budou v létě pařit :-S
gucci
13. říj 2009
no kdyby to mělo vyšisovat, tak mě to taky štve...Teutonka má UV 50, takže tam to nehrozí, proto jsem se nebála jít do černé barvy, ale vyšisovat ti může i červená, že jo
evak99
13. říj 2009
aha gucci, tak to se máte... 😉
milu taky myslím, že černá je dobrá...taková univerzální 😉 aha milu, no mě bolí trochu jako na ms, nebo spíš takový píchání na vaječníkách...máš to taky tak?
jindriska
13. říj 2009
pro dnešek se loučím, běžím čičikovi pro tabletky (sice přes celý Jablonec) ale pak si mě manža vyzvedne. Pa pa
miluse
13. říj 2009
Gucci:
Jako jo, to jo, mě se právě líbí ten firstwheeles v zelený, která je světlejší, takže tam bych se asi tak moc nebála, ale jako černá taky dobrá, to jo.

Evak99:
No já to mám spíš od toho jak se mi roztahuje děloha, nevím jak to popsat, občas to píchne, občas to bolí jinak :-S
kapr
13. říj 2009
Tak jak holkyyy? mrtvounko tu je 😉
tak já se s váma rozloučím 🙂 jen jsem studovala ještě jednou ten čínský kalendář o pohlaví a teda nevím nevím. 🙂 aby to byl kluk, musela bych otěhotnět v prosinci 🙂 anebo pak v únoru. No to jsem na to teda fakt zvědavá x-) x-) x-)
evak99
13. říj 2009
kapr, prosím, pošli ještě jednou ten link na ten čínský kalendář 😉
irminka
13. říj 2009
holky: já teda chodím ke svému gyn. každý měsíc, asi proto, že nemám žádné problémy....

A mám strach z té barvy, protože jsem si to objednávala jen podle fotky, no zítra si ho vyzvedneme, manža rozhodl......prvně jsme chtěli Easy duo Walker černý, ale kamoška ho má a po 7. měsících ho má tmavě modrý, a ted ho ještě podražili, celý komplet vyjde na 34 tisíc a to už je teda pálka,co?

No, zítra vám ho vyfotím a hodím ho do albíčka
lucifirek
13. říj 2009
Wrtul s těma neschopenkama je to asi fakt individuální,ta moje gyndařka mi to napsala bez problému a dala mi vycházky od 8-17hod.a to jsem fakt koukala a nečekala to.
miluse
13. říj 2009
evíku, já ho mám v albu, kdybys chtěla 😉

Začni psát odpověď...

Odešli