Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
8. dub 2010
no tak promiň, no :-o 😃 jsem se tě nechtěla dotknout. Tak když tak někdy čučíš, tak musíš taky někdy něco napsat!!! 😃 😃 😃 To si pak někdo může myslet, že tu nikdo není 😃 😃 😃
To já si myslím, že se mnou to nebude nic moc až budu na MD. Jednak budu něco dodělávat po bytě, takové ty dochytávky a jednak plánuju že si vezmu stoličku a budu si pomalinku šperkovat zahrádku 😉
A pak se ke mě chystá spousta kamarádek s dětma na návštěvu🙂 a rovněž tchyně :-S
irminka
8. dub 2010
já dnes valím na rodičák, tak jsem zvědavá, co bude.....mně z toho Richarda snad trefí šlak....bít ho nebudu, ale karasa dostane...vidím to tak na zákaz PC,TV a dalších vymožeností....potom napíšu, jak jsme dopadli ]-(

Evak: se normálně červenám :-N
ruda
8. dub 2010
ahojky, jsem zpátky, pořád dost krvácím, dr. se to nelíbilo a tak mi hrozí výškrab, děloha ale zase tak špatně nevypadá, tak jsem dostala dvě injekce a dáme tomu týden :-| tak snad e tělo pročistí a umoudří.....mějte se a malý řve a zkouší mé nervíky...jako každý večer...
irminka
8. dub 2010
tak na rodičáku jsem se málem vyvrátila, z češtiny mu vychází 3-4 ]-( a to měl dvojku na pololetí, tak už se učí hošánek 😉

rudy: mně kluci také kolem sedmé večer řvou jak tuři, je to prostě jejich hodina, už jsem si zvykla, ale nevím, jestli sousedé ano, ještěže je zima a máme zavřená okna :-N
Tak se opatruj a děložka at se čistí 😉
ruda
8. dub 2010
v kolik koupete?já to nataahuju s novým časem na půl osmé,uvidíme...
irminka
8. dub 2010
já koupu obden, bylo mně to tak doporučeno, aby se nepoškozovala jemná pokožka miminka, takže to dodržuji 😉 a koupeme kolem 19.hodiny, potom kluci popapkají, řvou jak tuři a kolem osmé jdou chrnět
lucifirek
8. dub 2010
ahojky tak kočárek jsme složili,ale samo jsem zapomněla vzít foták. 😞 Tak se nezlobte,tak ho uvidíte až ve finále s mimoušem. Kočárek se líbil i tchýní,prý se s ním dobře jezdí,zatáčí a je lehký.Ale to spíš klame to,že jsou otočná kolečka a otočí se na místě a nemusí ho přizvedávat. Korbíčka fakt velká,sedajda taky super.
Teda Rudíku to mě mrzí,tak hlavně aby ty injekce pomohly a nemusíš nic podstupovat.
Irmy teda ten synátor... No jo,co naděláš,to je asi normální v jeho věku,vid 😉
lucifirek
9. dub 2010
Dobré ránko.Tak já jsem dneska vzhůru od šesti a usnula jsem ve dvě. 😞 Jsem nemohla usnout.Tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržím. Asi si zadělám na mazanec. 🙂
Kočárek nafotím v neděli,jedeme tam znovu na návštěvu.
kapr
9. dub 2010
No vidíš Luci jak jsi šikovná.
Já do půlnoci zase uklízela. Dala jsem boty do nového botníku, samo se nám tam všechny nevejdou :-N x-) s čímž jsem počítala. Takže jsem nějaké staré vyhodila a ty co byly ještě ucházející ale nenosím je tak vezmu k našim. Věčně tam lítám po zahradě a kradu boty mamině a ty mi jsou malé 😉
No a manže stále nadšenější z nábytku v chodbě🙂))) už mi to přijde divné. A co je super, tak jsem koupila na tu komodu v IKEI lampičku na solární baterii. Což je super, protože tam není zásuvka a přitom je to takový tmavý kout. Jsme z ní holky nadšení. Tak snad dnesla manža přivrtá polici a zrcadlo a bude 🙂
Jo Evi zase na nás koukáš, nebo tu nejsi????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ruda
9. dub 2010
Káťo tak to je skvělé 🙂
Irmy s prospěchu si nic nedělej, to dožene a nepropadfá, takže může být i hůř 😉
jojo koupání ob den jsme taky dodržovla,ale já myslela , že jen v šestinedělí, tak jsem teď už třikrát koupala posobě, začalo se mu to líbit, což jsem ráda, tak i když řve a jdeme koupat, tak se sklidní a pak masírujeme, promazávám olejíčkem a to se mu taky moc líbí, tak se i provětrá a je celý mastný 😃
holky ťuky ťuk, snad to krvácení utává a nikam nebudu muset, nechci to zakřiknout,ale věřím tomu...přeju krááásný den
kapr
9. dub 2010
Nojo Rudy já se tu vždycky tak sama pochválím 😃 😃 😃 😃
Hele a jak dlouho po porodu by se mělo krvácet?
lucifirek
9. dub 2010
Kapříku no tak Evik asi teda nenakukuje. 😃
lucifirek
9. dub 2010
Já jsem dneska lenivá a nic se mi nechce. Naplánovala jsem si vaření na víkend,zítra špenát s bramborem a volským vokem a na neděli knedlíky s uzeným a zelím,ty už jsem dlouho nedělala.
kapr
9. dub 2010
Si jí musím dobírat 😉
ruda
9. dub 2010
kači krvácí jak kdo 2-6týdnů,ale krev je to jen tak týden, pak špinění, hnědne to a pak průhledný hlen, ten jsem teda neněla, špinila jsem do konce šestinedělí a pak opět jasná krev a jako MS, pak zase pauza a zase krev...tož tak a prej kdo kojí má očistky mín a MS se oddálí po dobu kojení a hele prdlajs :-p
kapr
9. dub 2010
Aha, no tak to se nedivím že tě chtějí vyčistit.
Já nevím. Byla jsem na kyretáži jen po neůspěšném těhu a to je asi něco jiného. To jsem malinko krvácela jen 3 dny a pak přišla normální MS asi za 4 týdny.
evak99
9. dub 2010
už jsem tu berušky 🙂 je dobře, že si mě dobíráte 😃 ale měla jsem děsnou noc, 6x jsem byla čůrat, tj. cca každou hodinu, kyčle bolely, jak ďas a když jsem k ránu usnula, tak se mi zdál opravdu ošklivý sen o manžílkovi, tak jsem mu hned ráno smskovala, zda je vše ok. pak dojela kámoška na kafíčko a přivezla nějaký věci po mimísovi, tak to musíme teď se švagrovou probrat, co si vemem a co ne...no pak zubař-maminka - mám prý těhotenstký zánět dásní 😞 , a pak nákupy na malém městě. prostě se mi tady nějak líp nakupuju než v praze, protože tam to všechno dlouho trvá, zatímco tady oběhnu náměstí za pár minut 😃

luci: na kočárek se těšíme, takže jestli v neděli vyfotíš, pokocháme se 😉 máš dobrý plán na víkendové vaření, já asi nic moc dělat nebudu, budeme malovat ložnici, takže uvařím polívku a pomazánku rybičkovou a šmitec....

kapr: lampička zní dobře, ještě jsem o ní neslyšela 😉 manžílek je milej, že tě pořád chválí 😉 a co plánujete na víkend? moje tchýně chce taky přijet, přestože jí říkám, že nebudeme mít čas, neb budeme malovat a mýt okna a si to nějak nedá vymluvit a říká, že jestli se nám to teda nehodí, tak že nepřijede a pak zas řekne, že přijede na 20 min, aby viděla ten nový pokojík...no tak chápete to? nic tam neuvidí, pokojík nedodělaný, na zemi mám igelitky s věcma pro mimíse a v krabici tu skříňku, co se nepovedla sestavit a ještě jednu, co povezem k našim... :-|

rudíku: držím pěsti, ať krvácení přestane, co nejdřív a nemusíš na zákrok, to by byla průda. jinak myslím, že to je běžný, že děti takhle navečer pláčou, ne?

irmi: no tak dáte na chvíli zaracha a pak zas bude hej. prostě je v blbým věku a chápu, že ho čj zrovna teď nebaví 😉 ale přísní být musíte, to zas chápu 🙂
miluse
9. dub 2010
Nazdárek babuše,

jéé, Irmi tak s koupáním to máme stejně, úplně stejný průběh, jen o půl hodiny posunutý 😃 😃

Rudy, s tím krvácením jsem na tom stejně, očistky jako takový jsem měla asi týden, pak pohoda. Nechala jsem si dokonce předepsat i antikoncepci, jako kdyby náhodou, že jo, nikdy člověk neví a hle, min. týden jsem skončila krvácení co trvalo 10 dní a mudr. mi na to řekl, že prý jsem asi krvácivý typ.... už jsem si přišla jak hypochondr, páč jsem na gyndě byla snad co 14 dní (zánět prsa 2x, pak kontrola v 6-ti nedělí a pak to krvácení), si to zase prostě užívám se vším všudy :-N a je mi taky vyhrožováno hysterkou, opět 8-( a případně i laparkou :-|
miluse
9. dub 2010
vás tu čtu trošku hopem, páč u toho jím a Nelča prudí, že chce ven.

Kluci naštěstí vedle chupraj, tak toho chci taky na chvíli využít a jít si lehnout.

Jinak u nás včera taky děs večer, od 17 do půlnoci, řev řev a řev, spali možná tak max. 30 minut a to je ještě hodně, vůbec nevím co je trápilo, jestli prdíky, nebo jestli prostě chtěli být s námi ve společnosti :-S
evak99
9. dub 2010
jéžiši milu, stejně jako u rudíka, je mi líto, že se to takhle prdí...snad bude dobře a tělo se umoudří a nebudeš muset na žádný ze zákroků jít..
miluse
9. dub 2010
Evi naštěstí zabral askorutin, což se divím, páč už jsem ho letos měla v sobě tolik, že jsem ani nedoufala, neb v těhu mi moc nepomohl, krvácela jsem i přesto. Tak uvidím zda i příští měsíc se to bude opakovat anebo konečně zabere i antikoncepce, v době kojení dávají nějakou slabší a u té semůže i špinit a proč já bych špinila, když můžu rovnou krvácet, že? =-) x-) :-x

No a tý laparce se stejně asi do budoucna nevyhnu, to už mi říkal i mudr po porodu, když mi ostraňovali ty velký ložiska endometriozy, tak říkal, že mi to tam bude asi furt dorůstat :-|
evak99
9. dub 2010
milu: no tak laparka ok, ale až později ne? teď by to byl pro tebe záhul... jediný, co si můžeš říct, že může být ještě hůř. 😉 to si vždycky říkám, když mě začne něco pobolívat...a taky si řikám, že tohle jsem přeci chtěla 😉 a hned je mi pak psychicky líp. x-) i když sama vím, že když jsou ty fyzický bolesti/strasti dlouho trvající, tak se podepíší na psychice...a do toho máš ještě dva křiklounky. No musí to být makačka!
irminka
9. dub 2010
milu: a ted jsou mimísci ok? A trpí na prdíky? Jaké máte flašky? Já mám Aventkyy a musím zaklepat,tuky,tuky, že se jim prdíky vyhnuly. Prdí jak o život, kakají také dobře až na tu barvu(špenát hadra), smrdí ukázkově, co víc si můžu přát 😉
miluse
9. dub 2010
Irmy, teďky vedle chrupkaj, řáděj většinou až k večeru, když přijdeme z venku :-| , taky máme aventky a pak ještě jedny, ale koupila jsem k nim nějaké spešl dudlíky 😃 tak by to mělo být v poho. Jinak pokud si kluci u jídla neprdnout tak se nenajedí 😃 😃 , to už je takovej rituál, naštěstí jim jdou taky krásně ven, až se divíme s manžou, kde se to v nich bere a já pak přemýšlím co jsem vlastně vůbec jedla :-N, jinak mi máme kakánky takový spíš do žluta a jelikož ještě bereme železo, tak je jsou spíš takové tužší, ikdyž už jsme taky kolikrát museli celý převlíkat, hlavně malej Kryštůfek je na to expert, že dokáže zadělat si i kalhoty a včera na přebalováku si prdnul tak až to měl v postýlce 😃 =-) a ráno jsem objevila i kousek na zdi, šikulka jeden :-p
irminka
9. dub 2010
milu: takže kojíš a dáváš příkrmy? Tak to jsi šikulka, že máš mlíčko. Já jsem měla také v plánu, že budu kojná alespon do půl roku, ale nebylo mně to souzeno 😞 .Ale zato Bruník spí celou noc, dnes do půl šesté, půlhodinka vzhůru a ještě do 7:30 spánek a Bořek se budí teda ještě jednou v noci, ale je to super, člověk se alespon vyspí a může fungovat potom celý den 🙂
kapr
9. dub 2010
😃
tak mě to tu holky teď pobavilo 🙂
to vaše rozebítání "kakánků" 😃 😃 😃 Jak se nám ty priority mění, co?
Ještě že my těhule už máme všechny vybrané kočárky a doděláváme hnízdečka. Než začneme řešit třeba přenášení 😃
Evi víkoš klasika uklízecí 😃 😃 😃 a musím na zahradě ostříhat nějaké kytičky, aby mohli na jaro krásně růst......
evak99
9. dub 2010
kapr: 🙂
já jsem holky taky ráda, že tu všechno řešíte, aspoň víme, co nás čeká, že jo kapr a lucík 😉
lucifirek
9. dub 2010
Jasnačka 😃
kapr
9. dub 2010
Nojo Evi, aby ses nepřidala 😃 😃 😃 😃
hahaha si tě představuji jak sedíš u PC a čučíš a čekáš kdo napíše x-) 😃 😃 😃 😃
lucifirek
9. dub 2010
teda dneska je holky divnej den,mě je taky nějako divně. Tak nějak lenoším. Jen jsem udělala kýbl česnekový pomazánky,to bude noc 😃 . A zadělala na mazanec,teda pekárna zadělala 😃,já to tam jenom naházela.

Začni psát odpověď...

Odešli