Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
izzii
28. kvě 2009
Zubíííí, tak se nezlob 😞 😉 😉
wrtulkaautor
28. kvě 2009
jo holky přišel mi mail že už mi vyexpedovali ty propriety na ubrouskovou metodu tak mi to možná do konce týdne ještě dojde domůů x-) x-)
jinak mám takovej tik zkusit si ubrouskovou metodou udělat na košili tu žirafku že bych měla na OPU 😃 jako pro štěstíčko..
co mylsíte?
a jinak já se tak nějak ničeho moc nebojím jako OPU spíš se bojím co na to moje tělo jako jak moc ho rozházím..
puna13
28. kvě 2009
do prčic, já než něco napíšu, nějakou svoji myšlenku tak mě vždycky někdo předběhně. Holt jsme naladěni na stejnou vlnu. :-p
zubajda
28. kvě 2009
no ale holky,... kdybyste mě viděly, já opravdu jak žirafa vypadám... mám dlouhej krk a jsem šííííleně vysoká... asi jak "Ajfelofka" 😃...
ruda
28. kvě 2009
Zubí jsem nachystaná :-o :-o :-o
puna13
28. kvě 2009
to nám zase v CARu zakázali testovat a máme přijít v úterý na krev, u každého CARu je to fakt jiné.
izzii
28. kvě 2009
No vidíš Zubi, tak tím spíš sem patříš ty žirafko 🙂

Taky bych dala kafe, ale dám si až doba, z našeho presovače, to je pakm pochutnáníčko 🙂
ruda
28. kvě 2009
kolik máš??? já taky než to dočtu a pošlu...jste o půl strany jinde.. a taky mě to hodí vždy na začátek...tak jsem pak pozadu..
izzii
28. kvě 2009
Puna, Kapu, nebojte !!! S námi to zmáknete 😉
gucci
28. kvě 2009
zubaj: a když ti do úterka nepřijde MS tak co?
siki26
28. kvě 2009
já dělám, že něco dělám a nestačím vůbec sledovat vaše povzbuzování a rady 🙂
Jsem ráda, že v nás je aspoň trošičku optimismu (Zubííí honem ho někde sežeň, ať ho máme ještě víc) - to zmákneme 😉
ruda
28. kvě 2009
izzi taky raději doma..ale vždyť já jsem doma...takže??? počkám na manžu a jdu asi dělat toho lososového tataráka...tak pak to dočtu, tak nezlobte....sem si myslela, že se budu nudit na neschopence a prdlačka, čtu vás a nic jiného nestíhám, aspoŇ jsem v klidu, fakt, doma práce stojí...ale stejně se nemám namáhat že.... tak to vy mě držíte v klídku... 😉
izzii
28. kvě 2009
Holky, bože vy jedete, já jen trošku popracuju, juknu a tady je nakecáno jak na pavlačáku 😃 😃
izzii
28. kvě 2009
Ale jste skvělýýýýýý 🙂 🙂
siki26
28. kvě 2009
Máme v práci nový kávovar, tak jsem testla kafčo. docela dobrý, ale doma na balkóně s nohama nahoře chutná líp 😃
zubajda
28. kvě 2009
gucci,... tak v úterý ráno testnu... 🙂
wrtulkaautor
28. kvě 2009
teda baby vy mě vůbec neodpovídáte 😃
Zubi zítra testneš? Doufám že tam budou// nebo jim dám na prdel 😃
zubajda
28. kvě 2009
jituško... zítra nééé.... až kdyžtak v úterý...kdyby mrcha nikde 🙂
zubajda
28. kvě 2009
Humbaba hůůůůůůůůůůůů.... humbaba hůůůůůůůůůůů... humbaba huba hubáááá.... 😃... jsem magooooor...
evak99
28. kvě 2009
wrtul, košilku si určo udělej! 🙂
siki26
28. kvě 2009
zubí:Tak koukám, že jsi tu lepší náladičku a optimismus našla 😃 Skvělééééééé
zubajda
28. kvě 2009
sikiii... to bylo jééén pro tebééé 😃...

a mě... a Vás..
wrtulkaautor
28. kvě 2009
ajo on je zítra pátek 😃 zubajdo já mám zítra úterý víš 😃
izzii
28. kvě 2009
Zubi, už jsi to zase ty, huráá 🙂

Nic žirafky, pofrčím domů, tak páááá večer 🙂 🙂
zubajda
28. kvě 2009
jituš.... dobrýýýý 😃... taky bych chtěla mít chaoooz ve dnech .... 😃

izzzíííčkuu... páááčkoooo... a nezlob, jooo?.. 🙂...
wrtulkaautor
28. kvě 2009
Evak udělám sem se rozhodla ale prvně se to musím naučit na něčem jednoduchým, pak si koupim nějaký dlouhý bílý triko a z něj si tu košilku udělám a basta 😃
zubajda
28. kvě 2009
jituš... no a když to triko vypereš, tak to nezmizí ??? =-)
ruda
28. kvě 2009
tak tatarák v lednici 🙂
lenh
28. kvě 2009
no to by mě taky zajímalo, jestli to zmizí... O tom slyším poprvé, že to jde i na tričko. Ty brďo, že bych to taky zkusila 🙂
lenh
28. kvě 2009
ale žirafku ne e . Já sbírám berušky, tak berušku 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli