Angry Birds v Bille, chybí nám několik nálepek

katchi
11. čer 2014

Ahoj maminky, mela bych na vas vsechny velkou prosbu. Chybi nam nekolik nalepek na dosbirani karticky na plysaka, byla bych moc vdecna, jestli nekomu nejake zbyly, kdyby jste je mohly poslat nebo pripadne budu zitra v Praze (Chodov, Dejvice), tak bych je mohla vyzvednout. Vymenou mohu nabidnout Disney Tesco karticky nebo samolepky Penny, kuponky do DMka, pripadne bych zaplatila postovne...budu moc vdecna za jakoukoliv nabidku...

helcenka
11. čer 2014

@katchi - tak to máš už smůlu, plyšáky za body jsi si mohla vyzvednout jen do včerejška (10.6.) ☹

aljuska
11. čer 2014

Bodíky už nemám, poslední jsem dala sousedce, takže ti nepomůžu. Ale jen chci říct, že smůlu určitě nemáš. Akci prodloužili, plyšáka si můžeš vyzvednout do 17.6. a dneska přivezli do Billy nové zásoby, plné krabice ptáčků 😉

katchi
autor
11. čer 2014

@helcenka nemam, je to prodlouzeno do 17.6. 😉

katchi
autor
11. čer 2014

@aljuska jsi byla rychlejsi 😀

katchi
autor
11. čer 2014

Opravdu by nikdo nemel zadne bodiky? 😅 😉

helcenka
12. čer 2014

@katchi - tak to jsem nevěděla, u nás v Bille už vyzvednout nejdou, ani je tam nemají. Jestli to není jen na vyžádání, to nevím, už to takhle jednou u nás bylo...
Tak držím palce, ať nějaké seženeš. Minulý týden jsem zrovna 2 body, které jsem měla navíc, posílala tady jedné mamince z Koníka...

katchi
autor
13. čer 2014

Chybi nam posledni ctyri bodiky, opravdu by nikdo nemel, moc prosim... 😎

steffi23
13. čer 2014

Ahoj, já je mám, víceméně náhodou jsem si je vzala. Co s tím? Jsem z Moravy.

kashki
13. čer 2014

Holky, mám 7 nálepek, kdyby někdo chtěl. Jsem z Prahy 6. Můžu je poslat i poštou 😉