Aplikace na telefon pro malé děti

lida9
5. srp 2018

Mate tip na nejakou aplikaci na telefon pro dvoulete dite? Predstavuji si neco, kde treba se budou zobrazovat obrazky ruznych veci a syn je spolecne s moji pomoci bude pojmenovavat, prip. vydavat zvuk ( stekot apod...). Prosim neukamenujte me, hledam alternativu ke kniham, kdyz nekde cekame na urade treba dve hodky a uz jsme pojmenovali vsechny veci v mistnosti, prosli jsme dve knizly co jsem mela sebou, hracky sebou ma taky uz ohrane a zacina vymyslet lumparny ...

lioness34
5. srp 2018

@lida9 naše hrají My Tom (kocour co ho hladi dávají jídlo a hrají i nějaké malé hry....) nebo bunny pop
Jinak doporučuji pro malé deti pokud mají povolen tablet tak anglicky barvy počítání zpivani na YouTube .... hrozné rychle se uci.

betelgeuzz
5. srp 2018

Na to je moc pěkná tato aplikace http://www.pmq-software.com/sw/cz/android/vyuko... část je zdarma, s tou jsme si vždy vystačili, nebo si můžeš za další část připlatit. Mají i další aplikace na učení počítání, písmenek, angličtiny , hodin, všechny jsou moc pěkné.

lioness34
5. srp 2018

Ještě endless alfabeth aplikace - ale placená, máme i Wordplay a Reader a naše je miluji

lida9
autor
5. srp 2018

dekuji za tipy!

kejt29
5. srp 2018

U nas frci lippa, bud vajicka nebo zoo, taky je cast zdarma a cast placena, vystacime si zdarma

oveckaluky
5. srp 2018

Aplikaci na telefon pro dvouleté dítě??? To je strašná doba...u nás na dvou letech frčely dřevěné kostky a skládačky, a teď u dvojek to bude taky tak 🙂

lida9
autor
5. srp 2018

@oveckaluky jak jsem psala vyse, potrebuji na zabaveni do mist, kam zrovna nemuzu dotahnout dve igelitky hracek nebo knizek, kocar taky mame uz davno na pude, tak sebou batoh hracek fakt nepotahnu... ted jsem byla na urade pro pas a zabavit dite po 2h uz je fakt peklo, to same se bude dit treba v letadle, u lekare apod... na doma ty aplikace nepotrebuji☺

klaaarka
5. srp 2018

@lida9 lego duplo ma hezke hry zdarma.

zelenaesmolda
5. srp 2018

@lioness34 to je pravda,kamaradky dcera sleduje ty jejich nursery rhymes na youtube,uz pozna pismenka a b c a apple.rychle se uci a zabavnou formou

kejt29
5. srp 2018

My jednou za cas dame i doma, treba 1x za 14 dnu na hodinu. Neni to pak zakazane ovoce, co laka. Uci se tam barvy, v Aplikaci Mluvidek si musi zapamatovat vzdy spravne umisteni tri zvirat. Takze cvici pamet. Takove minipexeso v podstate. Hrozne ji to bavi. Ale na mobil mi to tuhle apku nenaslo, mame ji v tabletu.

23363
5. srp 2018

Já Vám rozumím... ze začátku jsem říkala, že moje dítě nejdřív v patnácti... pak jsem byla s malou pár dní v nemocnici a postahovala jsem, co šlo... 🙂 u nás frčely Zvířátka, je to taková skládačka, část zdarma, část placená... a pak různé malování...

market1512
5. srp 2018

@lida9 Vubec se neni treba nekomu obhajovat z jakeho duvodu to potrebujete, kazde dite je jine, jedno sedi jak pecka hodiny a je absolutne klidne, moji oba malosi jsou divoci, ze z nich ostatni kolem sili a houpu se z nudy I na klice u dveri, takze naprosto chapu. Ja mam stazenou aplikaci v mobilu "Výukové kartičky" je senzacni a mohu jedine doporucit. Jedna se o ten odkaz, ktery byl uz jinou maminkou vyse zminovan.

kafr
6. srp 2018

Já mám pro synovce Pře Scholl adventures, mají různé podle věku. Firma Forgan toho má hodně a v podstatě se nespleteš.
Pak ještě české Hravé písničky, ale to nevím, jestli by bylo vhodné v čekárně plné lidí. (Leda by ses jich chtěla zbavit 😂)

mates133
6. srp 2018

@lida9 ahoj,ja dlouho doma zapominala nejakou hru do telefonu nahrát,vzdy jsem si vzpomněla právě někde venku,když to bylo aktuální a neměla jsem nic.Tak jsem se synem prohlizela fotky co tam mam,mam jich hodne 🙂 a povidali jsme si o tom,kde jsme byli,kdo je na fotkach a tak.Také ho to na čas zabavilo..

lida9
autor
6. srp 2018

dekuji za tipy! fotky v tel. taky prohlizime, jen je na nich vetsinou jen syn 😀