• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Billa body s jahodou a Milka body, darovali byste je?

11. října 2013 
Najde se někdo kdo by za poštovné daroval billa body s jahudkou,sbíráme dceři na plyšáka a taky milka body,na povlečení.Popřípadě mohu vyměnit za kuličky z doby ledove, starší kartičky hrátky se zvířatky nebo šmouli.Děkuji za nabídky.
13. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyhavirov teď jsem koukala na stránky soutěže milka a povlečení už mají rozdaný.
13. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,chtěla jsem se zeptat zda nemáte někdo navíc body z Billy?Předem děkuji.
22. lis 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyhavirov mám doma cca 10ks nálepek z billy, které už nevyužijeme. Za poštovné ráda pošlu :wink: Kdyžtak napiš do IP.
22. lis 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyhavirov jestli se nepletu, tak sem cetla, ze plysaky uz maji rozdany, jestli teda myslite ty ovoce-zeleniny :sweat_smile:
22. lis 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá ještě nálepky billa, já mám objednanou jahodu a manžílek mi omylem nálepky vyhodil :frowning2:.

@babka ty už určo nálepky nemáš viď?
6. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peho Byla jsem se kouknout v peněžence a ještě jsem je nevyhodila. Mám jich 12.
6. pro 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka jé těch tedy máš a nemohla bych poprosit o zaslání prosím a klidně pošlu za to nějaký penízek, mě tím tak manžílek nazlobil když mi to vyhodil.
6. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peho Jasně, ráda pošlu za poštovné :slight_smile: Kdyžtak mi prosím napiš do IP.
6. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sháním 3 ks billa nálepek s jahodou. Nezbyly někomu nepoužité ????
12. led 2013 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
scháníme dva billa bodíky,nemáte ještě někdo navíc ? moc děkuji.
12. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím potřebovala bych 4 nálepky a jelikož akce končí v úterý, tak vážně rychle :slight_smile: nenašel by se někdo????
10. únor 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sháním Billa známky na plyšband, nabízím 5 Kč za kus + poštovné. Děkuji za nabídky.
11. říj 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek