Busy bag v Praze - 2,5 - 3,5 roku staré děti

zickemartina
2. bře 2014

rada bych se pripojila k nekomu nebo sestavila vlastni skupinu na busy bag pro maminky v Praze, pro deti stare 2,5 - 3,5 roku.
aktivity zamerene na barvy, velikosti, tvary, motoriku a fantasii. pridate se nekdo

viktorkaja
9. črc 2014

Dobrý večer,
jěště přibíráte nové členy na výměnu aktivit?

silvie_z
10. črc 2014

@viktorkaja ahoj, no nevím, mám už hotovo, další maminka je tuším na dovolené a třetí se nějak neozývá :(

viktorkaja
10. črc 2014

To je škoda. Moc by se mi hry líbily a nějak už mají všichni plno ☹

silvie_z
10. črc 2014

@viktorkaja já klidně další udělám, ale za ostatní mluvit nemůžu :(

viktorkaja
10. črc 2014

Jé to by bylo super, akorát já vůbec nevím co bych měla udělat já. Nejsem moc kreativní, ale tato akce se mi hrozně líbí 🙂

silvie_z
10. črc 2014

podívej se na předchozí stránky, ale jak jsem psala - za ostatní mluvit nemůžu

silvie_z
13. črc 2014

@atirm
@zickemartina haló, haló, holky, jste tu ?

atirm
13. črc 2014

@silvie_z @zickemartina ahoj, až teď jsem se dostala k počítači ,tak mám taky hotovo, když se zadaří hodím zítra foto. Další sadu pro @viktorkaja mohu udělat, materiál ještě mám.




























fotoportrét

fotoportrét



viktorkaja

viktorkaja
13. črc 2014

@atirm Jé to bych byla ráda. Klidně si to i odkoupím 🙂

silvie_z
13. črc 2014

@viktorkaja já bych raději jinou hru 🙂

viktorkaja
13. črc 2014

Jj toho jsem se trochu bála 😀
Mám doma pro takto malé děti puzzle které se skládá ze 2-3 dílků-to bych mohla naskenovat a zalaminovat.
A nebo mám puzzle kde se přiřazují mláďata ke zvířatům.
Mohu tedy něco z tohoto použít?
Oboje vypadá moc pěkně.

silvie_z
13. črc 2014

mno, za sebe tedy nevím, domlouvaly jsme se na něčem složitějším než na zalaminovaných obrázcích 😉

zickemartina
autor
13. črc 2014

tak ja budu za cernou ovci omlouvam se byli jsme ted tri tydny na antibiotikach zitra se do toho pustim
a vyrobim vam ty dve hry snad to bude do konce tydne

viktorkaja
13. črc 2014

Aha, tak to se bohužel nezúčastním, protože nevím co bych mohla vyrobit.
Celou diskuzi jsem pročetla a z tech obrázků nevím jak bych tu hru vyrobila.
Škoda.

silvie_z
13. črc 2014

@zickemartina jestli ti to pomůže, můžu to rozeslat já 🙂 nevnucuju se, nechci tě nijak vyšoupnout, jen jestli toho máš hodně, klidně to udělám 🙂

atirm
14. črc 2014

Tak přikládám foto, bylo to náročnější než jsem si představovala 🙂 při malování se klepala ruka tak snad jsem trefila kachny a ne obludky i když spokojená jsem byla až s posledními kousky, to už jsem jak tak měla v ruce. Ještě sesmolím návod ke hře ať je to komplet. Snad se budou líbit, už si objednala i kamarádka 🙂

atirm
14. črc 2014

@viktorkaja pokud budeš mít zájem o kachničky napiš do SZ, jinak pokud bys se chtěla zapojit do výměny pytlíkových aktivit budu organizovat opět v září, pro věkovou kategorii do tří let. Komunikace probíhá na FB ve skupince https://www.facebook.com/groups/594392367296042/ maminy, které tam nejsou komunikují přes email.

silvie_z
14. črc 2014

@atirm moc pěkné 🙂

zickemartina
autor
14. črc 2014

@viktorkaja jj urctite mohu taky udelat jednu navrh alespon by se necekalo jen na mne
vyber si neco v minulych prispevcich - je tam hafo motivace

zickemartina
autor
14. črc 2014

@silvie_z @atirm nakonec jsem hru objednala - pripadala mi dost slozita, tak ji mame doma - a ted mohla bych udelat skeny originalu a zalaminovat, jen potom nemam zase ale dost velke drevene kostky tak ty ale muzu vyriznout z kartonu - a bylo by to jen dve 2D na druhou stranu zase dobra grafika dle originalu co preferujete?

atirm
15. črc 2014

@zickemartina za mě můžou být z kartonu, doma máme kostek dost i když jsem se dívala opravdu jsou velké, no uvidíme aspoň to bude cestovní verze, jaký princip má to kolečko na té krabici ?

zickemartina
autor
15. črc 2014

@atirm to je jako slunicko - je take na kostce a vzdy kdyz padne slunicko tak se posune po krabici kde jsou ruzne obrazky jak jako plyne cas az dorazi ke kostelu kde hra konci - ukolem je dote doby co nejdrive postavit co nejvice domecku dle predlohy, dalsi zdrzovacka je tankovani.

silvie_z
15. črc 2014

@zickemartina jestli to je funkční i ve 2D, tak proč ne

silvie_z
15. črc 2014

@zickemartina můžu poprosit do zprávy o tu adresu? půjdu zítra nebo pozítří na poštu. a stačí poslat dva kusy, nebo všechny tři?

silvie_z
16. črc 2014

@zickemartina prosím, jak velká bude ta Tvoje hra? kačenky předpokládám spíš malý sáček, že? @atirm ptám se kvůli krabici nebo obálce, ať to můžeš použít i pro odeslání

zickemartina
autor
16. črc 2014

@silvie_z radeji krabici jestli muzu poprosit bylo by to jednodusi budetto asi 10 karticek A5, kostka, a podklad tak aby se vse veslo. dekuji

silvie_z
16. črc 2014

posláno 🙂 tak snad se to vejde. penízky jsou vevnitř

zickemartina
autor
17. črc 2014

@silvie_z super dekuji - ja mam na skenovano a vecer budu tisknout, vse jsem zmencila asi 3 cm aby se mi vesli vzdy tri karty na jedni stranku - misto kostek dam teda vystrihane tvary z penovky (budou odolnejsi nez z kartonu) v dane barve a kostku na hazeni - jeste nejak domyslim pandulaka slunicko

atirm
18. črc 2014

@silvie_z@zickemartina ahoj byla jsem s dětma pryč, v pondělí odešlu, snad najdu odpovídající krabici pěkný víkend 🙂

zickemartina
autor
27. črc 2014

@silvie_z
@atirm

krabice od Silvie je doma - moc pekne a druha ceka naposte (nevim jak nas mohli prosvihnout) ja mam na 90% hotovo - jiz jen dokreslit kostku a dovystrihat cervenou penovku (doma se nekam zakoulela a jinak mam jen samolepici) ktera ceka k vyzvednuti v obchode - do stredy snad stihnu odeslat.
nevim jak vyresit slunicko tak jsem tam dala dve samolepky z penovky s obrazkem slunicka jednu a druhou s mrackem a slunickem (nemam jich dost stejnych) a k tomu kolicek (pokud si budete chtit predelat hru na krabicku tak by to to melo byt vychytane - panacka dostanete Borka z dupla - ten i stoji i lezi. jdu na ty kostky