Busy bag v Praze - 2,5 - 3,5 roku staré děti

zickemartina
2. bře 2014

rada bych se pripojila k nekomu nebo sestavila vlastni skupinu na busy bag pro maminky v Praze, pro deti stare 2,5 - 3,5 roku.
aktivity zamerene na barvy, velikosti, tvary, motoriku a fantasii. pridate se nekdo

zickemartina
autor
3. čer 2014

@jjolly ano hry pro cca 2-3 roky

zickemartina
autor
3. čer 2014

@atirm
@silvie_z
@jjolly
http://www.mytoys.de/Haba-HABA-4938-Meine-erste...
ok zacnu se tedy pripravovat, mam doma kostky od detoy nebo mozna vezmu ty vetsi z lidlu, jsou mensi nez jine, ale mohu je obetovat.
nejak to vymyslim.
hra je sice docela slozita, tak doufam, ze si vyberete stejne slozite nebo neco jednoducheho navic

jjolly
3. čer 2014

děkuji, já do toho nejdu....přeji hodně úspěchu

atirm
3. čer 2014

@zickemartina myslím si, že se může udělat jednoduší verze stavby, to je teda jen můj názor 😉 a do čeho se mám teda pustit já ? mám jít do těch kačenek , žetony by byly z překližky a kačenky překližka nebo samotvrdnoucí hmota, v plátěném pytlíčku, nebo jiný návrh, jsme teda tři ? a do kdy hotovo, přibližně ? mohla bych třeba přidat stínové přiřazování

silvie_z
3. čer 2014

holky, a jsme teda tři? tak ještě nabízím broučky http://peaceablekingdom.com/Products/Snug-as-a-... jen na ten spinner bych si netroufla, zkusila bych to nějak vymyslet a převést na kostky

zickemartina
autor
4. čer 2014

@silvie_z je to hezke, spinner je tezkej ale na netu jsem vydela jednoduche verze z kancelarske spony. Syn ma radeji kostky nez spinner ale nevim jestli se ti to povede prevest, mozna za pomoci dvou ci tri kostek

silvie_z
4. čer 2014

@zickemartina určitě několik kostek, jen to musím nakombinovat, aby symboly byly 3, v originále jsou myslím 4

silvie_z
4. čer 2014

@atirm tak co, myšky, nebo brouky? 🙂

zickemartina
autor
4. čer 2014

@silvie_z ktere byli ty mysky prosim jeste jednou

silvie_z
4. čer 2014

@zickemartina tady http://www.habausa.com/products/preschool-toys/... pokusila bych se sehnat nějaký kelímek nebo plechovku velkou pro dětské ruce tak, jak to mají v originále, i když zatím mi to pro tak malé děti připadá spíš nebezpečné

zickemartina
autor
4. čer 2014

@silvie_z a z ceho udelas mysky, ty by meli byt opravdu drevene aby vydrzeli a kelimek do ktereho se chytaji taky. jinak to hned rupne.
mne se libi oboji tak asi spis vyber co se ti bude lepe delat

zickemartina
autor
4. čer 2014

@silvie_z
@atirm
@jjolly
organizuji tuhle vymenu zamerenou na trizeni - temata jsou pekna, myslim ze aktivity budou moc pekne sice jen online ale zato v pripravene forme jednotneho formatu A4 k zalozeni do sanonu. jako trideni zvirata co skacou, plavou chodi a plazi se, trizeni odpadku, tvaru a barev, stromu na jehlicnany a listnate atd. tak kdyz by jste se chteli pridat jste vytane

atirm
5. čer 2014

@zickemartina to je ta výměna na FB ? do elektronický bych šla, už jsem zažádala o přijetí do skupink

atirm
5. čer 2014

@silvie_z taky se mi líbí oboje, je pravda, že myšky musí něco vydržet a broučci budou bezpečnější 🙂 taky nechávám volný výběr na tobě

silvie_z
5. čer 2014

@atirm @zickemartina myšky chci dělat z fima, ale klidně můžu pro výměnu udělat broučky, pustím se do toho. a do kdy dáme termín?

zickemartina
autor
5. čer 2014

@silvie_z
@atirm
Rekla bych tak mesic

silvie_z
5. čer 2014

@atirm @zickemartina ok, tak broučky. co kdybychom se domluvily na půlce července? budu se snažit to udělat co nejdřív, ale jestli mi přijde nějaká pracovní zakázka, chtěla bych mít rezervu.

silvie_z
5. čer 2014

holky, a jak byste ty broučky viděly rozměrově, myslím ten hrací plán? zalaminovanou A3?

silvie_z
6. čer 2014

a nebo nastříhanou dečku, když to mají být brouci pod dekou? 🙂

atirm
6. čer 2014

@silvie_z mě se líbí dečka🙂

atirm
6. čer 2014

@silvie_z mě se líbí dečka🙂

atirm
3. črc 2014

@zickemartina chci se zeptat do kdy má být hotovo, jedeme na týden pryč a ještě musím domalovat poslední sadu a nalakovat, tak jak musím rychle chvátat 🙂

silvie_z
3. črc 2014

@atirm @zickemartina holky, hlásím hotovo 🙂 Večer dodělám jedny kostky, nastříhám deku a zítra můžu poslat.
@zickemartina Můžu poprosit do zpráv adresu na zaslání?

silvie_z
3. črc 2014

@atirm myslím, že jsme se domlouvaly na půlku července, ale za mě to nijak nespěchá, klidně počkám 🙂

atirm
3. črc 2014

@silvie_z malování žetonů mi zabralo více času než jsem počítala, můžu malovat jen když malej spí a on toho už moc přes den nenaspí ☹ jinak maluje taky a to pak zabere jednou tolik času, jak dávám pozor aby se nepustil do jiných žetonů než do těch které má vyhrazený 🙂 je možný, že budu moct příští týden odeslat,ale nerada bych to uspěchala

silvie_z
3. črc 2014

@atirm 🙂 "pomocnice" zatím hru ani neviděly, myslím, že bychom lovili brouky i kocourovi z misky 😀

atirm
3. črc 2014

@silvie_z @zickemartina teď mě napadlo, jestli se budou odesílat jen dvě hry a svojí si necháme, tak bych mohla příští týden určitě odeslat

silvie_z
3. črc 2014

@atirm @zickemartina taky jsem o tom přemýšlela, že když je nás tak málo, stačilo by to poslat jen pro ty ostatní dvě - ale nechám to samozřejmě na organizátorce 🙂

silvie_z
3. črc 2014

tak dávám fotku výsledku - snad se bude dětem líbit 🙂

atirm
4. črc 2014

@silvie_z moc pěkné, už se těším 🙂