Chci od partnera moc?

janulinka2016
31. bře 2016

Ahoj, mam partnera o neco mladsiho nez jsem ja. Mne je 40. Partner bydli u rodicu na vesnici ode me asi 40min. V rodine se da rict o vse stara, ma nemocneho otce. Jsme spolu asi 9mesicu. A ted problem. Vidame se malo. Pokud to jde jednou tydne v tydnu. Hraje fotbal ktery chce skoncit. Ale co me vadi jsou vikendy. Rada bych s nim travila obcas nejake odpoledne aspon. Nejen kvuli sobe ale i mladsimu synovi ktery ho ma rad . Ale zatim jsme spolu byli za celou dobu max5x nedeli. Moje trpelivost zacina stagnovat. Slysim casto ze kdyz chce otec nekam jet tak se jede a fotbal jde bokem. Kdyz chci ja fotbal je fotbal. Jsem narocna ze chci vic?Diky za nazory. Stratit bych ho nechtela ale sms vztah hlavne taky nechci. Co dal?

lv
31. bře 2016

pokud není nějak strašně výrazně mladší, tak bych neřekla, že hraje roli věk, spíš zvyk+pohodlnost+nesamostatnost - bydlel dosud vždy u rodičů? Je tedy vlastně pořád velké dítě, i když pomáhá, stará se o otce /což zase klobouk dolů/, které má v denním plánu práci, postarat se doma, nějakej pc, fotbálek a sem tam holku /jako tebe, myslím/.
Nebo už někdy žil, byl s přítelkyní z rodičovského domu?
Každopádně co poradit..netlačit, nechce, no tak ne, co se dá dělat, udělej si program pro sebe a synka sama, nebo jedte s ním, pokud to jde /jestli tě bere ke svým přátelům/ na ten fotbálek..

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@janulinka2016
@lv pry s nekym zil ale nevim moc se mi to nezda. Je o 5let mladsi a zatim jeho kamarady atd neznam. Spis si myslim ze uz na fotbal nechodi. Peci o otce mu nevycitam ale jsem taky jen clovek a tak nejak uz se citim na x miste. No a s programem se synem pocitam uz radsi ted na kazde vikendy..sami🙂

lv
31. bře 2016

@janulinka2016 pokud dřepěl do 35let jen doma, těžko se mu bude rodné hnízdo opouštět..pokud tě na prvním mídtě, nebo alespoň na předních místech nemá, není to nic moc..možná "strategie kšandy" tedy čím víc ho k sobě přitahuješ, chceš, tím víc on nechce..tak ho chvíli nechat, nebýt mu k dispozici, když řekne 1den v týdnu, zrovna nemůžeš, dělat se vzácnější 🙂 jen tak kecám, v tomhle už dávno nemám praxi 🙂 🙂 🙂

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@lv taky me to tak napadlo zkusit. Ta pohodlnost tam bude dela na smeny a svych az 9h potrebuje spat🙂

monikagurthova
31. bře 2016

@janulinka2016 Ja bych to udelala jak rádi @lv. Dělej se vzácnou, ve stylu je ty jsi si vzpomněl sorry dneska nemůžu ja a říct mu tenhle tyden muzu tehdy a tehdy, pak az ten další a uvidíš. Zkus ty určovat vaše schůzky. Čím víc na nej budeš tlačit tim horší. Bud to půjde a nebo to tak jako tak půjde do kopru....

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@monikagurthova jo udelam to at pozna i on to ze nemam cas..obcas dam prednost rodine..jak se do lesa vola....🙂 a kdyz nebude zmena z jeho strany asi smola ...pro nej🙂

iveta93
31. bře 2016

Souhlasím s holkama. Já to mám "vyzkoušené". Měsíc na mě totálně prděl tak já začala prdět na něj a to bylo najednou zájmu a vlastně je i doteď. 😀

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@iveta93 tak snad to zabere. A toto tema s nim uz vubec neresit ze?

monikagurthova
31. bře 2016

@janulinka2016 Presne vubec to s nim neřeš

iveta93
31. bře 2016

@janulinka2016 Prostě jsem párkrát "neměla čas" když se to hodilo jemu a řekla jsem mu, že mám čas tehdy a tehdy.

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@iveta93 super🙂 uz se na to tesim..neni to u me zvykem🙂

iveta93
31. bře 2016

@janulinka2016 U mě taky ne. Ale byl to dobrý pocit když jsem jednou na někoho prděla já a ne obráceně. 😀 Tak držím palce ať to zafunguje tak jak má. 😉

janulinka2016
autor
31. bře 2016

@iveta93 je fakt kdyz jsem mela program oslavu od pstku do nedele to bylo vypisovani a strachu🙂

lv
31. bře 2016

jasně, jemu ani slovo..ne zapírat se, normálně reagovat na volání, zprávy, jen ne prostě z tvé strany dotazy na to, kdy se uvidíte, jestli bude mít čas tehdy a tehdy..

janulinka2016
autor
31. bře 2016

Kez by to pomohlo. Msm ho rada a stratit bych ho nechtela. Ale pokud se nezmeni jina volba nebude. Pripadam si jak pubos resit takove veci a zazivam to poprve🙂

babanci
13. čer 2019

No, netlač, nech věci plynout. Zařiď si program pro sebe a syna a nastav to tak, chceš-li. pojeď s nám a nechceš-li, nech být. Žiivot mě naučil, že čím méně jsem tzv. tlačila na pilu, tím víc se protikus snažil.