Co byste si půjčili pro děti?

taniik
24. únor 2014

Holky začínáme ve firmě uvažovat o půjčovně věcí pro děti - skákací hrady, trampolína, vozík za kolo, co dál by stálo za půjčování? Nemáme nějaký nápad? Díky za všechny nápady

indy2
24. únor 2014

Krosna na výlety? Myslím pro děti se sedátkem 🙂 My jsme si ji tedy pořídili, protože věřím, že ji využijeme častěji, ale pokud někdo dělá výlety jednou za čas, vyplatilo by se jen půjčit třeba 😵

maxinkaa
24. únor 2014

Cestovní postýlku

camelinka
24. únor 2014

Sedačku na kolo,kvalitni lehoucke golfky treba do letadla na dovcu,manducu 🙂

veronikmik
24. únor 2014

Hacku🙂

llluckaaa
24. únor 2014

Krosnu, šátek nebo manducu, cestovní postýlku. Skate ke kočáru. Plus něco ještě na dětskou párty - skluzavku, domeček...

taniik
autor
24. únor 2014

@indy2 díyk, s krosnou se počítá 🙂

@maxinkaa postýlka zamítnuta :(

@camelinka sedačka na kolo též v plánu 🙂

@veronikmik hacku? asi netuším co tím myslíte

@llluckaaa krosna bude, postýlky, ani skate ne. Na dětskou párty budou skakací hrady

ipkh
24. únor 2014

Kojeneckou váhu, tyč k přidělání dětského kola k dospěláckému

agne
24. únor 2014

Plaveckou vestu, lyže, přilbu, v podstatě i dětskou kombinézu (je fakt na chvíli), odrážedlo, kolo, stan...

taniik
autor
24. únor 2014

@ipkh Tyč jsem před chvíli připsala k seznamu. Kojeneckou váhu ne, nechce věci půjčovat na několik měsíce, ale na víkend, týden, popř. dovolenou atd.

@agne Oblečení určitě neplánujeme pořizovat, jak jsem psala výše, chce půjčovat věci které jsou nákladnější, a využijí se na víkend, dovolenou, rodinnou oslavu.

frantiska85
24. únor 2014

😎 Pevné nervy 😎
Cestovní postýlku, kočárky, vozík za kolo, váhu, krosnu, šátek, nosítko, odsávačku MM, skate ke kočárku, přenosné pískoviště/bazének-taková ta mušle, stan. prolézací tunel. odstrkovadla, zahradní herní prvky.

ipkh
24. únor 2014

@taniik Já váhu půjčuji přes mateřské centrum, má to dost úspěch, někdy stačí týden, někdy měsíc, vyjímečně déle...

taniik
autor
24. únor 2014

@frantiska85 Chce půjčovat věci, které jsou nákladnější, a využívají se jen občas (a pokud se výpůjče nedařilo, tak abychom je užili doma s dětma). Takže bude vozík za kolo, krosna, skákací hrad, tyč na kolo.

@ipkh o váze stále neuvažuje.

jika10
24. únor 2014

Tak já jsem si půjčila dětskou mini postýlku a manducu na dovolenou. Váhu jsme měli půjčenou od dětské dr. Pokud bude druhé mimčo, bude to stejné, první půjčená věc bude mini postýlka

gepe
25. únor 2014

@taniik trampolina, bazenek

lenicka07
25. únor 2014

@taniik Já osobně bych brala párty stan, maškarní kostýmy, nějaké nákladnější hračky (velký traktor, auto, dětský domeček) na které doma nemáme dlouhodobě místo, stan na kempování...

sonik05
1. bře 2014

jak píše @lenicka07 , tak třeba autíčka a motorky na el. ovládání. Nebo bazének naplněný míčky. Něco, co zabírá hodně prostoru a málokdo si to pořídí nastálo.

marecek4
1. bře 2014

veškeré sportovní a herní věci-takže sety na hraní jako je fotbálek,košíková,trampolíny,skluzavky,míčkové bazénky,lyže,kola,tříkolky,odrážedla,autíčka,skákací hrádky-myslím ty menší variabilnější co jsou i s bazénkem nebo lezeckou mini stěnou coby skluzavka

zickemartina
2. bře 2014

ja bych sla do drevenych vkladacek a skladacek, jsou drahe, moc se nedaji znicit a deti se je rychle nauci a tak kdyz bychom si je mohli obmenit bylo by super