Cvičení nebo tanečky pro batolata v Praze. Poraďte

marjama
29. zář 2010

Ahoj holky, nevíte prosím někdo o dobrém cvičení nebo tancování pro batolata cca od 1,5 roku? Na netu jsem nic moc nenašla, a když, tak je všechno obsazené na půl roku dopředu ☹ Nejlépe bych teda uvítala lokalitu Praha 10, ale klidně to může být kdekoli v Praze. Mám holčičku (21 měsíců) a chtěla bych ji postupně víc začleňovat do kolektivu dětí. Baví ji tancování, říkání říkanek a různé ukazovací říkanky, tak si myslím, že by se jí to mohlo víc líbit i s dětmi jejího věku a ne jenom s mámou doma. A navíc bude zima a co má doma člověk pořád vymýšlet, že jo 🙂 Předem moc díky. Všem hezký den!

brisalek
29. zář 2010

To by me taky moc zajimalo. Mala je sice mensi, ale jak pise marjama take ji hrozne zacaly bavit rikanky a predvadet treba kolo kolo mlynsky a tak. A bude ted uz osklivo na to byt porad venku, tak bychom aspon mely co delat. Nam by zase bodla Praha 8. Diky.

jmisa
30. zář 2010

My chodíme na cvíčo batolat v Hamr sportu v Záběhlicích, ale je tam strašná tlačenice, takže kurzy jsou hned plné.

Ale koukla bych se na mateřská centra v okolí, většinou má každé nějaký takový dopolední program pro děti.

jancaroul
30. zář 2010

Přesně jak píše Jmisa, myslím, že v okolí bude kurz s takovýmto zaměřením nabízet nějaké mateřské centrum. My chodíme sem www.veselycertik.cz, a jsme spokojení, ale není to ani Praha 8 ani 10.

morgan
30. zář 2010

Na Praze 10 je dětský klub K2 a taky mateřské centrum Kája a Pája. Dobře se dá vyhledávat na peknyden.cz, ale je fakt, že teď už bývá skoro všechno obsazené. Možná zas kurzy od ledna, ale je potřeba si to ohlídat a zarezervovat dopředu. My chodíme do dvou kurzů a malýho to strašně baví a tím pádem i mě 🙂

morgan
30. zář 2010

A spusta těchto mateřských center nabízí také volnou hernu kde sice není "organizovaná zábava", ale děti si tam vyhrajou, je tam pro ně spousta zajímavých věcí a nemusí se nudit doma 😉

marjama
autor
30. zář 2010

Holky, díky moc za všechny odpovědi. Asi teď do konce roku budeme zkoušet různé dětské koutky atd. a od ledna se už musíme někam protlačit. Morgan, právě v tom klubu K2 už je všechno plné a tam se mi to podle popisu na netu nejvíc líbilo, no co se dá dělat. Mrknu ještě na ta mateřská centra a uvidíme. Ještě jednou díky všem a mějte se zatím pěkně. Mě teď volá plná pračka vypraného prádla, tak to jdu pověsit. Vážně se mi do toho chce 😠

carodejnice
3. říj 2010

Na Praze 3 je také Ulitka. Ještě jsem tam nebyla, ale pro děti tam toho mají spoustu.

morgan
4. říj 2010

Do Ulity chodíme na kroužek a je to fajn, ale řekla bych, že jsou taky plní, teda alespoň ten náš kroužek ano..

jjaanca
5. říj 2010

My chodíme sem: http://www.rcbabocka.cz/

marjama
autor
5. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes konečně přihlásila Marti na kurz cvičení. Jsem moc ráda, že bylo ještě volno - poslední dvě místa! Nakonec to vyšlo v tom mat. centru Kája a Pája, jak psala morgan, takže díky moc morgan! Snad se to Marti bude líbit, jsem zvědavá. Mějte se fajn!

morgan
6. říj 2010

marjama - tak to je dobře, že vám to vyšlo. Věřím, že se vám (hlavně malé 😉 ) to bude líbit. Na žádném takovémhle kroužku jsem ještě neviděla nespokojené dítě 😎

takyja
24. čer 2011

Ahoj, ráda bych to tady oživila - nemáte někdo tip na Prahu 4 (Podolí, Braník) nebo Prahu 1 (ale ne studio pro ženy od Mikulandové)? Děkuji. 🙂

mamkamarketa
24. čer 2011

@takyja za prahu 1 rozhodne NEDOPORUCUJU MCKampa

kocicinka
24. čer 2011

Chodím na balet do Danceperfectu na Národní třídě a je tam i taneční průprava pro batolata od dvou let 🙂 Ale osobní zkušenost s tím nemám.

takyja
24. čer 2011

@kocicinka Díky, o DP vím, ale malá má 16 měsíců, takže máme zatím smůlu.. Sama jsem tam pár let chodila (teda ne na průpravu pro batolata 😀 ) a spokojenost.