Dáváte děti do kurzů plavání? Co se učí jako první?

berenika39
8. lis 2013

Ahoj, dáváte někdo plavat děti - myslím do kursu, aby se naučily doopravdy plavat.-) ? Co se učí jako první? Kraul, znak prsa? Jaký je postup ve vašem kursu?
Děkuji.

lucieandrlova
9. lis 2013

@berenika39 pásky nemáme vyzkoušené, ale my jsme dceři (2 roky) pořídili vestu Konfidence a přijde mi fakt dobrá. Udrží ji nad hladinou, ale zároveň nemá funkci záchranné vesty..., takže se s vestou v klidu seznamuje s vodou... Nemá strach a už zkouší i "plavat". Výhody vesty jsou, že nijak nezavazí - je to oblečení..., chrání proti chladu a když dítě třeba uklouzne a spadne do vody, nepotopí se až na dno, zůstane na hladině (proto žlutá strana zad). V létě jsme ji měli na pobytu dětí s rodiči s výukou plavání a instruktorka plavání ji schvalovala pro plavání.
A na dovolené u moře je samozřejmě bezkonkurenční... 🙂)
Pokud Vás to zajímá, můžete se podívat: http://www.konfidence.cz/cz

berenika39
autor
9. lis 2013

@lucieandrlova dik, na ven vypadá dobře, uvidíme na léto🙂.

hojda
9. lis 2013

@adeden Děkuju moc za rady, člověk nějak neví, kde začít a vidím, že jsem po něm chtěli zbytečně moc věcí,

adeden
10. lis 2013

@berenika39
zdravím ..
ona ta žížalka splní stejnou funkci jako hranolek - jen mi přijde hranolek lepší do ruky ..
Ano , s hranolkem jako s destičkou s nataženýma rukama - máme před sebou rybníček na výdechy do vody .
Lze ho dát za krk a plavčit znakové nohy . Pod ruce a trénovat prsové ruce , případně si ho pak držet pod rukama a trénovat prsové nohy ..