Dovolená u Balatonu nebo v Chorvatsku. Máte zkušenost?

iveta107
27. zář 2013

Ahoj, čas dovolených je už pro většinu z nás pryč, ale pojďte si společně se mnou zavzpomínat na dovolenou a při té příležitosti mě můžete poradit kam za rok.Uvažuji o Balatonu nebo Chorvatsku.U Balatonu by nám stačil jen nějaký kemp,jižní břeh, ubytování v chatce nebo bungalovu, něco pokud možno nejlevnějšího a samozřejmě místo nejlepší pro malé děti.Takže jestli máte nějaký tip a nejlépe vlastní zkušenosti sem s nimi🙂I třeba kam na výlety, jak nejlépe se tam dostat a další tipy k tomu danému místu.No a Chorvatsko bych měla představu někde na severu, třeba taky nějaký ten kemp a tam toho už je na výběr opravdu hodně, ale tak jestli máte zkušenost z něčím opravdu levným a vhodným pro děti?Konkrétně by mě zajímali místa kde je to pěkné, máme zkušenost jen s jihem Chorvatska a až tam s dětmi nechceme i když si myslím, že tam je to asi nejhezčí.Takže času na výběr dovolené mám sice ještě dost, ale ráda bych už měla trochu jasno v tom kam vyrazit, těším se na příspěvky a užitečné rady 😉

iveta107
autor
30. zář 2013

proč zrovna já musím zakládat diskuse v kterých diskutuju jen sama ze sebou a nikoho zřejmě absolutně nezajímají ☹

mustangs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz