Geocaching nejen s dětmi 🙂

pajoslava
31. črc 2012

Ahoj všem, taky jste již propadli kouzlu geocachingu?? Tak pojďme diskutovat 😉

pajoslava
autor
4. srp 2012

No maminy, určitě s dětmi chodíte, no nééé? 🙂

petrakm
4. srp 2012

Vubec 😀 Ale určitě se tu někdo najde🙂hezky den

pajoslava
autor
4. srp 2012

@petrakm Tak sup zaciiit 🙂 🙂 🙂

kajovaevicka
4. srp 2012

My občas něco vyvedeme 😀 Většinou chodíme s našima, pak sami s manželem, ale teď co jsem těhotná, tak tomu nedávám téměř nic... ale s prťatama začneme... však taky jak jinak je namotivovat k výletu, než tím, že jdeme lovit poklad? 😉

pebecka
9. bře 2013

mrzi me, ze se toto tema nerozjelo. parkrat jsem byla v ramci nucenych prochazek s prckem, kdyz byl miminko a ted cekam, az bude vetsi a budou ho brat hony za poklady ;)

mrazulkav
28. bře 2013

S manželem kačeříme asi 2 roky, poslední dobou tedy sporadicky, protože jsme koupili domeček a nějak není čas. 😒 Ale doufám, že až se prcek narodí a trochu povyroste, tak budeme chodit... 😎

martinakl
28. bře 2013

@pebecka Ahoj, my taky lovime 🙂 Nejsme zadni "geosilenci", ale bavi nas to. V okoli to mame uz vysbirane, tak lovime hlavne na vyletech a tak 🙂 Je to super, driv jsem manzela nemohla donutit, abychom sli na prochazku, pak objevil toto a tahal me po keskach jeste v 9. mesici 😀

eyael
28. bře 2013

my bychom chtěli začít, máte nějakou radu pro začátečníky? Co pořídit, kde, jak? 😉

emanuelka13
1. kvě 2013

Ahoj, určitě si přečti tyto stránky, tam se dozvíš mnohé 😉

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Co_a_jak_v_geoca...

bobikkjana
23. kvě 2013

Ahoj můžu se k vám přidat?? Jsme taky georodina. Jsme z jižních čech a začátečníci máme zatím 49 pokladů. Teď jsme bohužel omezeni mýma vychazkama, protože jsem na neschopence. Poslední keskovani bylo v Bernarticich.

pajoslava
autor
23. kvě 2013

Ahoj vsem, zatim tu moc hledacu tedy neni 🙂 Ja mam na konte 20, loni jsme skoro vubec nehledala a letos jeste taky ne, ale mala uz je vetsi, tak se na to brzy chystam 😉 Mela jsem dokonce zalozenou i svoji, ale potrebovala upravu, tak jsem ji pozastavila a pak me honili, at s tim neco delam, jenze v te dobe ja absolutne nemohla a tak keska byla odsunuta do archivu ☹ Tak nic no. 😀

zelvik
23. kvě 2013

AHoj, my chodíme s manželem, už jich máme přes 200, teď jen čekáme na mimi a až povyroste, bude ťapat s náma.Je to super motivace vypadnout někam ven.

rumburacka
24. čer 2013

Ahoj jsme ze severu a máme jich,už 1000....je to teda práce i rodičů,ale je to fakt výborná záležitost.Kolikrát nás to zavede na místa o kterých nemáme ani páru,že tu u nás jsou.A náš synek tři roky..je z toho taky moc nadšený.Též přemýšlíme o naši vlastní kešce,ale je stím práce to se musí nechat 🙂

mircisek
24. čer 2013

Ahoj, my jsme taky hledači začátečníci, máme 37 kešek. Jinak lovíme tisícovky (tisícimetrové vrcholy ČR - ty začal manžel ještě za svobodna a s dětma jsou na lovení trochu náročnější) a máme Turistický deník na turistické vizitky, kam dětem píšu takový deník z našich výletů, aby měli vzpomínky (už jsem nalanařila spoustu lidí, aby si ho pořídilo. Měli by mi platit za reklamu😀), samozřejmě máme cancák na razítka a nádherná je ještě knížka Rájem rozhlednovým. Takže na každý výlet teď taháme asi 1,5 kg literatury a teď kvůli keškám budeme muset koupit tablet nebo nějaký chytrý telefon.😀 My jsme hodně choďací a geocaching mi zjednodušil život, protože jsem na výletech vždycky musela předběhnout malýho, ukrýt poklad a pak ho navigovat, aby ho našel. Křeč. Teď prostě jdeme na poklad a dokonce mu nevadí ani mikrokešky. Má prostě radost, že jsme našli poklad.

patlalca
3. srp 2013

@pajoslava zítra se chystám pokud to počasí dovolí, mám typ od známé http://www.geocaching.com/seek/cache_details.as...