Hudebka nebo něco podobného pro bábo. Víte o něčem?

romcatko
16. čer 2009

Ahojky,
chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s hudebkou nebo něčím podobným pro malé děti (od 1 roku). Naší malou zaujme jakákoliv hudba, je nadšená, snad má i hudební sluch ale po nás s manželem to nezdědila. (máme oba hudební hluch). Ráda bych s ní někam začala chodit, ale většinou jsme našla až od 2,5 nebo 3 let. Našla jsem něco o hudební škole Yamaha, ale nemám žádnou představu ani reference a když jsem tampsala o zkušební hodinu tak se ani nenamáhali odpovědět. děkuji za zkušenosti. 😅

bereninka
13. srp 2009

Nám se ozvali za týden.

lenkazdenek
13. srp 2009

Berenika a prosímtě kam ses v pra hlásila,se z toho zbláznim,psala jsem i do toho MC kde to je a tye taky ještě neozvaly 😠 snad maj jen dovču

vendy01
17. srp 2009

Ahoj, nám se jen ozvali, že se ještě ozvou 🙂 , že je přihláška zaregistrovaná, tak čekám...

bereninka
17. srp 2009

lenka: hlásila jsem se do Vokovic, Na Dlouhém lánu, tam napsali, že jsme přijatí.
Jenže mezitím jsem zjistila, že otevírají Robátka i na Praze 5, což je blíž, tak možná ještě podám přihlášku tam a ve Vokovicích to zruším...

lenkazdenek
17. srp 2009

Tak já dneska volala přímo paní co je tam na ní kontakt ,že se omlouvaj ,ještě nevědí kdy bude zápis jelikož přijaly nový učitelky a maj i nová místa kde to bude probíhat,ale že mi daj do týden vědět,mám počítat,že to bude tak okolo prvních 14 dnů v září 🙂 tak už sem klidnější

bereninka
2. zář 2009

Holky, nenašla jsem ceník, kolik stojí půl rok pro Robátka, nevíte? Nebo se platí na celý rok?

jezevec
2. zář 2009
kristi
2. zář 2009

my budeme po dovce chodit do studia Dance perfect na naky tanecky, jsem na malou zvedava

bereninka
7. zář 2009

Tak na SMíchově, kam chceme chodit, stále neví, který den a hodinu Riobátka budou! Zápis je za týden a ani tam prý rozvrh nebude jasný. Já se přece nepřihlásím, když nebudu vedět ani den!

Jde nastoupit později?
A musí k zápisu i dítě, nebo jen já?

lenkazdenek
7. zář 2009

Berenika,tady na proseku sice už je rozvrh,ale zas není termín zápisu,sice už minulý týden měla být ukázková hodina,ale ta se pro nemoc odložila na příští týden, Přes telefon už jsem se nechala zapsat i na přesný den a hodinu,s tím,že první hodina bude až koncem září,ale ještě furt nevím kdy mám kam poslat peníze atd 😒
JJInak u nás je psáno že se můžeš přihlásit kdykoliv během roku s tím,že musí být někde místo 😅

vendy01
8. zář 2009

Holky, tak my už máme zápis za sebou 🙂 . Budeme chodit do Hradce Král. První hodinu máme příští týden. Na zápis jsem šla bez malýho a přesný den a hodinu jsem se dozvěděla až tam, protože nám dali vybrat z několika termínů a hodin a bylo na každém, co se mu hodí 😉

bereninka
8. zář 2009

Holky, a mám si s sebou vzít rovnou peníze?

lenkazdenek
9. zář 2009

Tak nám už taky přišel termín zápisu a peníze se posílaj na účet 🙂

vendy01
9. zář 2009

My platíme školné na první hodině v hotovosti 😉

petra.vavra
9. zář 2009

Ahoj, my se jdeme taky zítra zapsat do rytmiky a zpívání, tak jsem na to moc zvědavá. Jinak u nás to stojí 1500,-- na půl roku, což mi přijde v pohodě a chodí se jednou týdně. 😉

sue
10. zář 2009

Ahojte, my máme dnes v škôlke vzorovú hodinu, u nás sa platí len 15 eur na polroka, takže je to super 🙂 uvidíme ako sa nám tam bude páčiť 🙂

malovani
10. zář 2009

My platíme buď hotově nebo na účet, je to jedno... zítra zase začínáme, hurá... bude to náš už čtvrtý půlrok, těšíme se obě...

bereninka
10. zář 2009

malovani: tak dej vědět, jak to probíhalo. 😉

Já jdu v po na zápis, tam snad již řeknou rozvrh.

lenkazdenek
10. zář 2009

My jdem na zkušbní hodinu v úterý ,tak sem zvědavá,jinak nám od úterý za 14 dní začínaj ofiko lekce 🙂

bereninka
14. zář 2009

Holky, dnes jdu an zápis, jak dlouho to tak trvá?

vendy01
14. zář 2009

Berenika: My byli na schůzce sotva půl hodinky 🙂 . Nejdřív nám řekli informace, pak byly dotazy, pak rozdělení dětí do jednotlivých kurzů a konec.
My jdeme na první hodinu ve čtvrtek v 9:30. Už se těšííím!

kacka79
14. zář 2009

Tak my jsme dneska byli poprvé na yamaze - první krůčky k hudbě a Fíla byl nadšený, spolupracoval a ani nechtěl jít pryč, takže z toho mám hodně dobrý pocit a můžu jen doporučit, chodíme v Hrnčířích - Pha4

med
14. zář 2009

Taky jsem chtěla začít chodit s malou do Yamahy, jenže nikdo nebyl schopen mi 3 týdny odpovědět na email, tak mě to docela naštvalo. Nakonec jsme se přihlásily do hudebky v mateřském centru, kde je to skoro o polovinu levnější!

lenkazdenek
14. zář 2009

My se jdem mrknout zítra,jsou zápisi a ukázkový hodiny,ale my už sme v podstatě nehlášeý tak sem zvědavá 😵

romcatko
autor
15. zář 2009

holky přidávám info. Dnes jsme byli na ukázkové hodiny Robátek (4-18 měsíců ) v KC Zahrada. je to nedaleko Chodova - cca 8min pěšky nebo je u toho parkoviště. Kurz v úterý od 9h není naplněn, tak pokud by měl někdo zájem (http://www.yamahaskola-praha.cz/ ). Platí se 1500 za pololetí. Vypadá to supr.

lenkazdenek
15. zář 2009

Tak my byly dneska taky a fakt to bylo fajn,platila sem rovnou hotově(což sem fakt ráda) a bylo to 1490 na 16 hodin 🙂

timbouctou
15. zář 2009

Ahoj, tak vám musím říct, že v Yamaze učí moje dobrá kamarádka, a ta má sama ročního kluka a i na muziku je moc dobrá, takže kdo se tam přihlásil určitě se nezklame 🙂 Bohužel pro nás je to dost z ruky, jinak bychom tam také chodili, náš prcek je dost rytmicky nadaný a žádná hudba ho nenechá chladným 😀

bereninka
20. zář 2009

Holky, tak my máme ukázkovou hodinu zítra.
AKorát je blbý, že čas je zrovna v době, kdy mi malý spí. Tak nevím, jestli to kvůli tomu neposunout až na leden/únor?
Co myslíte?

Budí s emi z dopo spánku v 11 a Robátka jsou pak v 15. TO zrovna usíná na odpo spánku. Takhle by šel spát někdy v půl 5, tak nevím,

a) jestli to vydrží
b) jestli ho trápit, aby vydržel
c) jestli se tím nenaruší i večerní ukládání. Když usne kolem půl 5, 5, do kolika bude spát a kdy půjde spát večer, že jo?

ROmčátko, a jak to probíhalo na té první hodině?

Co myslíte, mám i přesto jít?

aajina
20. zář 2009

Ahojky my máme za sebou první hodinku a malá byla nadšená.Pořád volala eště eště a večer z toho nemohla ani usnou, pořád opakovala co tam všechno bylo, co jsme dělali 🙂 Chodíme teda na první krůčky což je od 1,5 roku.

saskarisko
20. zář 2009

Ahojte,
my mame skusenost s yamaha skolou, a hodnotim to ako vyborne pre deturence. len ta cena za kurz je dost vysoka, ked sa k tomu narata knizka, cd.
od oktobra 08 do februara 09 sme chodili na Robika, a potom sme od marca do aprila 09 chodili na prve krocky. vymeskali sme mozno 4 hodiny (kvoli chorobe), a nebolo mozne si uvedene hodiny nijako nahradit, ale zaplatit sme ich museli (takze toto hodnotim ako negativum). ale co sa tyka vedenia hodiny, a vplyv na dieta tak len pozitivum.
Risko nam zacal chytat spravny rytmus, pekne si tlieskal do rytmu, a pekne tam spolupracoval. pri prvych krockoch bolo presne vidno, ktore deti chodili na predchadzajuci kurz, a ktore nie. akurat prve krocky mi uz viac pripadali ako pracovne vyucovanie, kde okrem spievania 2 pesniciek, jednej basnicky, sa kreslilo, lepilo, vyslovovali sa slova.
a este taky drobny postreh - pri Robikovi je naozaj max. hranica 18. mesiacov pre niektore deti uz mozno 16. mesiacov, lebo potom sa tam uz nudia. takze, ked sa budete blizit k takemuto veku, dajte si deti aj v strede kurzu prelozit (u nas to trvalo dlhsie, lebo sa museli deti v takomto veku pozbierat, aby ho mohli otvorit).