Hudebně taneční škola pro 13 měsíční holčičku?

tajemna30
27. črc 2012

Ahoj maminky, malá má 13 měsíců a od mala hodně inklinuje k hudbě i pohybu, má ráda když ji hraji na klavír, může se hýbat ..... Vím že jsou tyto školy i pro miminka, ale zajímá mě zkušenost maminek dětí zhruba v tom věku 1 - 2 roky, zda jste byli spokojené či ne, zda Vám ten kroužek přinesl to co jste očekávali, nebo byli naopak zklamané, nejlépe škola Yamaha, ale i jiné atd. Blíží se zápisy do kroužků tak mě to zajímá.Děkuji moc.

tajemna30
autor
27. črc 2012

Nikdo nemáte zkušenost?

timbouctou
27. črc 2012

@tajemna30 ahoj, my máme s Yamahou zkušenost, a doporučuju 🙂 rozhodně to zkuste, děti to moc baví a pro některé to i funguje jako taková sociální terapie 😀 Je tam dost pohybu i písniček a her.

saminomimino
27. črc 2012

teda zkušennost nemám,ale ani netuším že něco takového existuje,malá je právě taky hrozná tanečnice,sama si i notuje a tančí,bude mít 14 měsíců,tak se kouknu jestli u nás něco takového není,respektive v nejbližším městě 😉

tajemna30
autor
27. črc 2012

@timbouctou děkuji moc za tvoji reakci, a jsem ráda že máš bezva zkušenost. 🙂

timbouctou
27. črc 2012

@tajemna30 my tady na praze - západ máme několik poboček, bylo těžké to nezkusit 😀 Ale jen s tím sstarším, stejně ho to bavilo rok a pak radši začal chodit na jogu a teď loudí tenis, to teda nevím, kde bych na to vzala 😝 S mladším jsme to ani nezkusili, obrátil by jim to tam vzhůru nohama 😀

tajemna30
autor
27. črc 2012

@saminomimino no to já také ještě nedávno netušila, než jsem zaslechla hovor maminek jak už tam chodí s miminky, je to i od 4 měsíců, ale to je dle mého brzo, chci to zkusit od podzimu a uvidíme. Písnu ti do IP odkaz na tu školu co mám vyhlídlou, bydlíš nedaleko 😉

tajemna30
autor
27. črc 2012

@timbouctou no tak to je jasné, když tam máte tolik poboček 😀 A staršího baví joga, to bych nečekala u tak malého chlapečka, to spíš tenis. No u nás se hraje tenis zadarmo, přijedte si zapinkat 😀

verunkak
27. črc 2012

my chceme taky začít. Přemýšlela jsem o kroužku Yamaha. Chodilo tam od nás dost známých a všichni byli moc spokojeni

timbouctou
27. črc 2012

@tajemna30 no jednou za čas by se to i vyplatilo 😀 jinak u nás máme tenisouvou školu Martiny Navrátilový a pololetí hezky pěkně za 3800,- 😠

tajemna30
autor
27. črc 2012

@verunkak díky moc za info 🙂

@timbouctou aha, tak to za tu cenu by tam postupně chtělo dát obě děti 😀 Jako kdybych viděla že je malá na tenis extrémně nadaná, tak bych ty peníze i dala, ale to nepředpokládám, a jednou až bude větší, to pinkání ji naučím i já 😀

timbouctou
27. črc 2012

@tajemna30 jako já bych neváhala, kdybysme ty peníze měli, tak od září nastupuje, at si to vyzkouší. Třeba by mu to šlo, já jsem jako malá chodila a byla jsem v tom dost dobrá, akorát pak máma prohlásila, že to je vyhazování pěněz a za můj tenis jeli s partou chlastat na Vltavu 😠 Jenže Alex už chodí za čtyřku do školky, tak další čtyřku už fakt nedáme dohromady.

tajemna30
autor
27. črc 2012

@timbouctou ale zase pokud u tebe ty geny byly, malého by to mohlo bavit, tak co najít levnější tenisovou školu, at si to vyzkouší aspon, a uvidíte zda ho to vůbec bude bavit. Nemusíte jít přeci do nejdražší 😉

adelkav
27. črc 2012

@tajemna30 našeho prcka yamaha moc neoslovila. Aktivity se tam rychle střídaly a když konečně začal prozkoumávat co měl, tak paní instruktorka to sklidila a dělalo se něco jiného. Ale náš prcek nemá po kom mít vlohy na hudbu, je spíš na sport...občas jsem mu doma pouštěla CD, které jsme tam koupili, ale jemu to nic neříkalo a nám s manželem to lezlo na nervy🙂 Máme trochu jiný hudební vkus🙂

timbouctou
27. črc 2012

@tajemna30 no leda že by to stálo stejně co ta joga, jinak na to nemáme 😀

tajemna30
autor
28. črc 2012

@adelkav děkuji moc za tvou zkušenost s taneční školou 😉

@timbouctou tak určitě jsou kroužky kde se tolik neplatí 😉

jajulin
28. črc 2012

@tajemna30 ahojky, se starším jsem chodila do Yamahy a bylo to dobré. Ale vždycky asi nejvíc záleží na lektorce, která to vede. Záleží na tom, co od toho očekáváš - aby se malá zabavila, byla v kolektivu, měla ráda hudbu, byl z ní virtuóz 🙂... atd. Myslím, že přihlášením do kroužku určitě nic nezkazíš, na Yamahu jsem slyšela jen chválu. Většinou je ukázková hodina zdarma a nemusí se platit školné za celý rok najednou, ale třeba po měsíci, čtvrtletí atd., zase záleží na lektorce.
Ale po hudební stránce dítěti stejně nevíc pomůže, pokud si s ním pravidelně zpíváš, hraješ na klavír, posloucháš písničky atd. Mám klavír zatím u rodičů a když k nim přijdem, tak Pavlík mě k němu hned táhe a že prý mám "hát". Sám chytne flétnu a fouká do ní jak o život. Flétna je na normální hraní už asi odepsaná, ale hlavně že ho to baví 🙂.

tajemna30
autor
29. črc 2012

@jajulin Jéééé ahoj, děkuji za reakci, netušila jsem že od nás z diskuse někdo chodil do Yamahy, tak to já se ti ještě na pár věcí zeptám u nás v diskusi co mě zajímá 😉