Jaký pořídit běžecký pás pro domácí použití?

kay
17. říj 2012

Ahoj holky, rozhodla jsem si koupit běžecký pás na doma.. nemáte někdo zkušenost prosím? S jakým máte dobré zkušenosti? Na čem nejvíc u výběru záleží? Místo neřeším... Je jich tolik, nerada bych brala úplně levné, ale zase moc peněz nemám..

makovicka80
10. únor 2013

To by mě taky zajímalo, nemáte opravdu žádná zkušenost? 😉

evzula
13. bře 2013

ahoj Kay, ja mam doma bezecky pas Bremshey trendline ambition, kupovala jsem ho v roce 2009 v unoru, takze uz ho mam 4 roky. Jsem s nim velmi spokojena. Jednou se mi nejak zasekl v kopci, ale opravar tu byl snad do dvou dnu (bylo to jeste v zaruce), vse opravil a od te doby funguje. Byl tehdy asi za 30 tis., ale byla zrovna akce, tak jsem za nej dala 23 tis. Bratr si letos koupil taky Bremshey, nejaky kolem 20 tis a je zatim spokojen. Urcite to chce investovat aspon tech 20 tis., pas musi byt dostatecne siroky, aby se ti na dobre chodilo/behalo a pak jeste zalezi na vykonu motoru, aby to zvladal, ale to si nekde najdi na strankach. Nejsem uplne technicky tip. Ja myslim ze bremshey nebo kettler, kolem tech 20 tis. je dobra volba, nic levnejsicho bych nekupovala.

blanka.k
13. bře 2013

Manžel chtěl taky běž.pás, ale po přečtení recenzí, vyzkoušení + je obézní (takže zatížení na klouby) + nebydlíme v baráku sami (prý je to relativně hlučné) si koupil crosstrenažer. A koukám, že jsi z Brna, tak my to kupovali a zkoušeli (jak pás, tak ten cross t.) v prodejně za Boby, můžu ti hodit do IP web, prodávají tam nz. Kettler 😉

svoba
13. bře 2013

Máme tento: http://www.kettler-fitness.cz/3183-kettler-cross-m
Je skvělý. Vřele doporučuju!