Jarní soutěž se značkou Linola

linola_pavlina
23. bře 2015

Milé maminky a tatínci,
jaro je od pátku tady a Lino - maskot značky Linola si ho už taky užívá 🙂.
Proto jsme na toto téma pro vás připravili jarní foto-soutěž 🙂.
Najdete ve svých fotoalbech veselé jarní fotky? Jesli ne, tak vyrazte na procházku i s foťákem nebo mobilem.....

Pro inspiraci přidávám jednu vlastní fotku - nesoutěžní... 😉

Soutěž bude probíhat od teď do 31.3.2015, takže máte čas najít nebo udělat ty nejpěknější snímky.

Po skončení soutěže vybereme 5 nejlepších fotek a výherci získají dárkové balení Linola produktů – Linola Lotion (tělové mléko) + Linola Gesicht - (krém na obličej) a Linola šampon, celkem v hodnotě 780 Kč.

Jak na to:
1. Vytvoř si na svém fotoblogu album s názvem – LINO VÍTÁ JARO (použij přesně tento název alba).

2. Jako první přidej fotku, kterou najdeš zde: https://www.modrykonik.cz/blog/linola_pavlina/a...

3. Odkaz (link) na takto vytvořené album přidej jako příspěvek do tohoto tématu.

4. Do alba přidávej soutěžní jarní fotky.

5. Pět nejpovedenějších (hodnotí Linola team) vyhrávají dárkové balení Linola. Soutěž končí 31.3.2015 o půlnoci 🙂. 1.4. (a nebude to aprílový žertík) oznámíme výherce a budeme se snažit poslat výhry co nejdříve.

Hezké jarní dny!
Pavlína

linola_pavlina
autor
23. bře 2015

Jééé, vy jste pilné. Prima 🙂 Moc hezký!

jesterkaa
23. bře 2015

@linola_pavlina pro jistotu dotaz, mohou to být fotky i z loňska? nebo pouze letošní?

marticep
23. bře 2015

@jesterkaa jéé, tak to jsem teda neřešila, co jsem našla jarního veselého, jsem tam vložila, to by mohlo bejt fuk....?

jesterkaa
23. bře 2015

@marticep já právě taky ale pro jistotu, aby mě pak nevyrazili krz to🙂

frapik
23. bře 2015

@jesterkaa V podmínkách nic takového uvedeno není. Je plno dalších vyvstávajících otázek např. zda se může jednat jen o fotky, na kterých je vaše dítě (zvíře), zda může jít o fotky, které pořídil třeba manžel a ne vy atd. atd...... Vycházím z toho, že co není zakázáno, je povoleno.

zebruska
23. bře 2015

@jesterkaa na druhou stranu, kdo zjistí, kdy byla fotka vyfocena? a jak píše @frapik, co není zakázáno, je povoleno...

jesterkaa
23. bře 2015

@frapik já už se s tím právě setkala tady, že něco nebylo uvedeno v podmínkách a já už se pak nemohla zučastnít,tak mě to jen napadlo. ale asi to tak budeme mít skoro všechny,tak to bude ok

frapik
23. bře 2015

@jesterkaa já myslím, že nejdůležitější je, aby to byla vaše fotka 🙂 já mám třeba krásnou jarní fotku, kterou sem sice fotila já, ale na které je syn mojí kamarádky a raději sem ji nepoužila byť by mi kamarádka jistě souhlas dala 😉