Kolečkové brusle - poraďte značku

marseluska
12. zář 2016

Ahojky maminky, možná to sem nepatří ale chci se zeptat na vaše zkušenosti - tedy těch, co jezdí na in linech.
Chci si koupit in line brusle a začít na nich jezdit. Já si zlepším postavu a až se to naučím, ráda bych pak jezdila se synem v kočárku. Můžete mi poradit/doporučit značku bruslí, se kterými jste spokojeni?? Ráda bych si vybrala dobré, aby mi vydrželi ale za rozumnou cenu 🙂 moc děkuji a hubnutí ZDAR 🙂

domibeyoutiful
13. zář 2016

Ahoj 🙂 ja mám brusle Tempish W30, pozerala som nejaké testy a vyhrali najlepší pomer cena - výkon, ja som s nimi spokojná akurát mi to zatiaľ moc nejde :D Stáli cca 1500 🙂

teraolli
13. zář 2016

Já mám brusle K2 a spokojenost 🙂.

jaja01k
13. zář 2016

Dlouho jsem vybirala, zkousela ruzne znacky a porad se nemohla rozhodnout a jako zacatecnik jsem nechtela utracet. Jen tak jsem si zkusila K2, ktere nebyly nejlevnejsi, ale hned jak jsem je obula, vedela jsem, ze to je ono, a jine uz jsem nechtela. Takze za me jedine K2 🙂

marseluska
autor
17. zář 2016

tak moc děkuji.. líbí se mi rollblade i K2.. jen jsou teď už všude stažené.. tak asi počkám až do jara aby byl větší výběr.. , škoda.. a moc děkuji