Kolik kroužků ve škole i mimo mají vaše děti (6-10 let)?

maart
22. bře 2010

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kolik krouzku maji tydne vase skolni deti. Moji kluci maji kazdy 3 krouzky (mladsi ve skolce plavani, pohybovou vychovu a mimo skolku vytvarny krouzek a starsi ma ve skole fyziku hrou, sebeobranu a mimo skolu jeste plavani). Ted me (nas s manzelem) premluvili jeste na fotbal u nas v miste bydliste, je to fotbalova pripravka a treninky budou mit 2x tydne, tak to chceme vyzkouset, jestli je to opravdu bude bavit. Jsem rada, ze jsou aktivni, ze je spoustu veci bavi, ale myslim si, ze 5x tydne nejaky krouzek je uz trochu moc. Pristi rok se budou muset rozhodnout, co opravdu chteji delat a co ne. Jak to mate s detma vy? Dekuji.

dasulag
23. bře 2010

Ahoj, naše malá je předškolačka a chodí do ZUŠ - v pondělí má dvacetiminutovku klavír, potom jde do výtvarky a ve čtvrtek má hudební nauku a dvacetpět minut klavír. Ona byc chtěla ještě chodít tancovat, ale mám strach, že to nebude stíhat. Od září začne chodit do školy a přece jen bude těch povinností víc. Takže taky nevím jak se k tomu postavit.

bajnokova
23. bře 2010

Tak naše Natka dělá moderní gymnastiku má treninky 3x týdně před závodama i 4x takže už žádnej jinej kroužek by jsme nestíhali skloubit to dohromady ze školou je težký naštěstí nám škola vychází vztříc když někdy potřebuje odejít ze školy dříve na trenink tak to tolerují 🙂

martinka79
23. bře 2010

tak dcera má dva kroužky od školy aerobic míče a keramiku, tyto kroužky zvládá sama po škole. Společně (vozíme ji)jezdíme cvičit do sokola 1krát týdně a nakonec taekwondo jednou týdně na +,5hodiny. jsem ráda, že má volno, jelikož i pro nás rodiče to je náročné s dojížděním. snažím se, aby se daným věcem věnovala dlouhodobě. příští rok začne kytaru. 🙂

dasulag
24. bře 2010

My naši malou jen vodíme u nás, naštěstí jsou oba kroužky v našem městě. Také bych chtěla, aby malá u klavíru i výtvarky zůstala. Tak uvidíme, jestli to malá bude vidět stejně - nutit ji do ničeho nechci. 🙂

maart
autor
24. bře 2010

Diky holky za odpovedi. Tak jak ctu, tak jsou to tak ty 2-4 krouzky tydne, co? Ty krouzky ve skole jsou fajn, na plavco kluky vozime, fotbal bude u nas....no vsak uvidim, u ceho vydrzi, co se jim opravdu bude libit. Plavani urcite, to uz dela starsi syn druhym rokem.
Martinko, taky to mam tak, ze bych chtela, aby u krouzku a zajmu vydrzeli, aby to delali fakt s radosti 🙂 . No nic, diky moc, ja jenom ze mam posledni dobou pocit, ze je to ho vseho nejak moc, ze s manzelem nestihame. S malou taky chodim plavat a cvicit, ale to chci taky, je to bezva, bavi nas to obe 😉 .

maart
autor
24. bře 2010

Jo pani Nikova, taky se mi tam objevuji maticky, ktere maji decka ve stejnem veku jako ty moje....pekny, vid? 😵

maart
autor
24. bře 2010

Jezis pardon, napsala jsem ten posledni prispevek do spatny diskuse 😀 . Omlouvam se!!!!!!