Kurzy pro děti, Praha. Máte zkušenost?

jarmilacek
13. říj 2010

Dobry den,
mate nekdo zkusenosti s nejakym dobrym kurzem pro deti kolem 2 let ?
Uvitam zpivani,vytvarku apod.
Mate nekdo zkusenost z kurzem Slunicka nebo Smajlici v KC 12?Velmi se mi libi fotografie na www.kurzyprodeti.cz. a z vypraveni od maminek mam dobre reference na kreativni lektorku co kurz vede.A plus vidim i v tom,ze zdarma dostavaji rodice pisnicky a material na vytvarku.Zkusenost je,ale zkusenost.Takze dekuji za tipy.

mamkamarketa
13. říj 2010

ahoj. tak to by taky zajimalo 😀 byla jsem na zkusebni hodine v little gym na andelu, me se to libilo, malej nadcenej, proste pohadka, ale 320 kc za 45 min je hoodne nad ramec nasich moznosti. Pak sme byli na Yamaha v mc kampa, to nas teda vuuubec nezaujalo, zkusili sme i sokola to uz bylo lepsi, ale stale jsem tam citila ten minuly rezim (vyrovnat na caru...) takze taky stale hledame, nevim z jaky casti prahy jsi, ale tady v centru ... nic moc... 😖

petamarketka
13. říj 2010

my chodíme do www.nahoupacimkoni.cz také na Andělu, a jsme tam moc spokojeni 😉 Chodíme do Batolátek - zpěv, říkanky, cvičení... (hlavně lidovky, což se mi líbí)

jarmilacek
autor
14. říj 2010

@mamkamarketa
Ano slysela jsem taky ze Yamaha kurzy Dity Hanove nebo Janove jsou nuda a na jedno brdo.Ja jsem z prahy 4.Byla jsem se podivat na ukazkove hodine k te Markete na Slunicka a moc se nam to libilo,hodina byla pestra a vsestrana.Chvilku zpivani,chvilku cviceni,vytvarka....nenudili jsme se a jeste jsme si udelali hezkou vetvicku se stonozkou.
Doporucuju.Jinak v centru nevim co kde ....my se takhle do sveta moc nedostaneme.

mamkamarketa
14. říj 2010

aha tak to zni dobre,ale praha 4 je pro nas hoodne z ruky, tak mi nezbyva nez doufat, ze objevime neco zajimaveho v okoli Male Strany 😉

jarmilacek
autor
21. říj 2010

Tak uz tam chodime...lektorka Marketa Zelinkova je super.{Prijde mi jen trochu srandovni,ze se nam dvakrat kredstavila a pokazde jinak.Jednou jako Zelinkova a pak Krpcova}a ac jsme na Yamahu{reditelkou je Dita Hanovou-kazda pobocka Yamaha kurzu ma jinou reditelku}chodili, tak musim rict,ze tahle pani je 1000x lepsi,zivejsi.Dokonce krasne a hlasite zpiva,oproti kunkani na Novodvorske.Dokonce jsme zazili na Yamaze suplovani-takova unila kunkavka to byla{Je to jako kdyz jdete na aerobic k lektorce,pri,ktere se spravne zapotite a pak,kdyz jdete jinam, jste nespokojeni,protoze z vas ani neukaplo}
Ta Marketa ma i krasny pristup k detem.
Na Yamaze si vsechny deti s maminkama delaji co chteji,deti litaj po mistnosti,rvou,maminky je nechaji a dokonce si misto nejake pozornosti jeste povidaji mezi sebou.zdarma.
Na tomhle kurzu vsechny deti poslouchaji se zajmem a napetim co bude dal,co se bude dit a co dostanou za nastroje.
Lektorka ssebou nosi Jaju a medvidka a kazdou hodinu rika to same.Nazyvaly jsme to s mamkama "kult Jaja" Nekdy na Yamaze zneli hlasky jako"Deti ted se budeme pri teto pisnicce klanet medvidkovi...a celou pisnicku jsme tancili kolem nej a jako se mu klaneli.Byli jsme jak indiani pred ohnem :lol: .Deti nechapali,maminky ty jen kroutily hlavou,takze se lektorka sama divne naklanela pred medvedem...dalsi 3 tydny se toto cele opakovalo :roll: .NIKDY VICE-NUDA A VYHOZENE PENIZE.
Navic cena toho Yamaha kurzu je velmi klamna-zaplatite a pote po vas chteji dalsi penize za vstup do Yamahy {kdy muzete cerpat nejake vyhody napr. zakoupeni tamburinky o 50,-kc draz nez na inernetovem obchode s hudebnimi nastroji}Dale si musite koupit knizku a cd.Jste totalne out,kdyz si to nezakoupite.To u te Markety vam pisnicky a vsechen material daji ke kurzu Dneska jsme treba zpivali pisnicky o jablickach a meli jsme krasnou vytvarku-"ziva" jablka jsme pouzili jako razitka a delali jsme z nich na papir jablecny kompot-uzasne-DOPORUCUJI ZAJIT A VYZKOUSET :palec: .Da se dokonce i jednorazove zaplatit.

petulak
7. pro 2010

@jarmilacek ahoj my chodíme na kurz Paletka je to mix kreslení a keramiky paní je hrozně kreativní a miluje dětičky je to v Malešicích,plavání máme v hotelu Step ve vysočanech jedno cvičení na Praze 3 Paleček byla jsem tam i na kuru Montessori a ted tam chodíme na tokové akčnější nazvali to Indiáni spívání a bubnování děti lítaj všude paráda a začínáme chodit na Hamr do Záběhlic taky na cvíčo.
http://www.hamrsport.cz/zabehlice/aerobik/detsk... 😀 😀 😀