Maska/kostým na maškarní, prosím o nápady

marticep
8. únor 2014

Chtěla bych poprosit o nápady na jednoduchou masku na maškarní (sice vevnitř,ale teď v zimě) pro 13timěsíčního nechodícího chlapečka.
Myslím fakt jednoduše poskládané, ne na ušití nebo objednání na netu apod.
Děkuju za tipy.

camelinka
8. únor 2014

@marticep Výborné nápady zde v albu https://www.modrykonik.cz/blog/hakunamatata/alb... 😉 😉

marticep
autor
8. únor 2014

@camelinka děkuju,já to nenašla,hned tam mrknu

marticep
autor
9. únor 2014

A neměl by přece jenom někdo ještě nějaký nápad? 🙂

amabilis
13. únor 2014

@marticep Mně napadá ještě čertík... Nějaká čevenočerná kombinace, trošku potrhat, umounit a růžky se dají udělat z papíru - namuchlala jsem papír a vytvarovala do rohů pomocí takové té černé izolační pásky. Já to dětem lepila na čelenky na vlasy taky tou lepící páskou a vypadalo to dobře. Ocásek jsem udělala tak, že jsem nastříhala na proužky zvoje staré šedívé seprané tričko a upletla cop a našila na staré děravé tepláčky. Tomuhle se meze opravdu nekladou! Pak jde ještě udělat stejným způsobem myšák Mickey, jen místo rohů vyrobíš z kartonu ouška, ocásek černá tkanička do bot a na oblečení se koukni na obrázky a nějak to vymysli - punčocháčky a přes to nějaké kraťasy dané barvy a tak 🙂

Jinak čertík se pak "barví" živočišným uhlím rozetřeným v krému, stačí fakt trošičku 😀

amabilis
13. únor 2014

A teď koukám, že je to z 8.února, tak snad na mou radu není ještě pozdě 😅

marticep
autor
13. únor 2014

@amabilis Není pozdě, maškarní je v sobotu, ale nás sklátila choroba, takže nikam nepojedem. Ale díky za nápad, zrealizuju při další příležitosti.

kalo
13. únor 2014

@marticep 🙂 🙂

amabilis
13. únor 2014

@kalo Tak to jsem se i zasmála 🙂

marticep
autor
13. únor 2014

@amabilis Já se právě pobavila u celého toho alba , na které odkazuje camelinka , je to tam taky 🙂

silures
3. bře 2014

Tak co proste neco namalovat na oblicej? knirek nebo neco takoveho, nebo nejakou pasku pres oko a satek na hlavu - jako pirat, k tomu staci jen nejaka bila kosile a satek kolem pasu nebo vesta... nebo rapper - taky staci jen teplakovka a nejaky zlaty retizek na krk atd 😀 no ja bych se vyradila :D

petraqu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz