Miniatury Penny - sháním, vyměním

monivo
10. pro 2013

Také je zde někdo, kdo pro své dítko sbírá miniatury z Penny Marketu? Pojďme si je vyměnit, věnovat ...

monivo
autor
11. pro 2013

Tento týden dávají jednu miniaturu navíc k Májce, která stojí 8,90Kč. No nekupte jich rovnou 6ks 😀

monivo
autor
12. pro 2013

Na výměnu nabízím: toaletak, majku, Olmiky, zmrzlinu, pomazankove maslo, granule, horcici

dastik33
18. pro 2013

Dobrý den, vyměním miniatury z Penny:

Nabízím: coca colu, ananas, jíšku, tvaroh, Leifheit, šunku, pleny, penny kartu, pizzu piccolinis,fantu, maso, kočičí konzervu, rybí prsty, hořčici, mléko, bebe, apetito, colgate

Sháním:rohlík, baterky, toaletní papír, zubní pastu Odol, Olmíky, Ondrášovku, psí granule, Milku, Ramu, salám křemešník a uherák, kávu Velvet, Mokate gold, Relax, těstoviny, smetana Kunín, polomáčené sušenky, Persil, pomazánkové máslo, minerálka, olej, Lipánek, Májka, nůž

Osobní předání v Plzni - nejlépe na Košutce.

marcela1974
19. pro 2013

Mam na výměnu zubní plastu , majku,toaletní papír,pomazankove máslo,kolinka,plechovku- ananas ,lípanka a olmika jogurt.Potrebuji šunku,pleny,pizzu,rybí prsty, mléko, bebe, olej,minerálku,polomy ceně sušenky,kávu vellvet,rámu,přesilovce,milku

directonerka
5. led 2014

ahoj , na výměnu z penny mám : rohlík , hořčici , pomazánkové máslo , persil , žrádlo pro psy , pastu perličku , ramu , olmíky.
napiště kdybyste něco z toho něměly vyměním!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

bublinka1346
18. led 2014

Dobrý den, vyměním miniaturky z Penny:

Máme: ananas, Colgate Cavity, Relax, jablko, Jacobs Velvet, Křemešník, Lipánek, Louisa koč. žrádlo, tvaroh měkký, Pampers, pomazánkové máslo, Mokate Gold, Piccolinis, Uherák, Manhattan, Energizer baterky, Fanta, májka, polomáčené sušenky, banán

Sháníme: Coca cola, finish, dobré maso, Milka, nůž, Odol perlička, Ondrášovka růž., Pedigree, Persil, rajče, Rama, Rybí prsty, Poděbradka citron, toaletní papír, Olmíci, jíška, parní čistič Leifheit, Bebe mini

🙂

praha159
23. led 2014

Nabyzim k vyměně miniatury z penny
kdo ma zajem napiš te si je o ně a domluvimese na vyměně

ahojda
30. led 2014

@directonerka
Už nám schází jenom hořčice, na výměnu toho máme spoustu, co byste potřebovali ?

damada
3. únor 2014

nemáte náhodou někdo více kusů na prodej? (hlavně ty plastové)

bublinka1346
8. únor 2014

Koupím cca 40 ks miniatur do 10,-Kč/ks. Prosím, nabídněte. Seznam co potřebuji, mám připraven. Děkuji.

mamaelja
22. únor 2014

máme navíc ty co jsou na fotu (některé ještě i 2x) a schází nám ještě:
anans 2 x * banán * rajče * coca-cola * olmíci * Finish tablety 2 x * milka * jíška * rama * tvaroh * pizza 2 x * fanta * křemešník * pomazánkové * tanja * Relax jujce * mléko * colgate

vzhledem k tomu, že jich potřebujeme více, než-li můžeme nabídnout, přidáme dle dohody nějaký pěkný ubrousek, magnetky kostíků, telefonní kartu či slevový kuponek DM, šmoulí 3D kartičky, samolepky Penny či Bila....
a vzhledem k cenám ČP prosíme více kousků najednou, děkujeme 🙂

mamaelja
24. únor 2014

aktualizované:
máme navíc ty co jsou na fotu (některé ještě i 2x) a schází nám ještě:
banán, ananas 2 x * rajče 2x * coca-cola * Finish tablety 2 x * milka * jíška * rama * tvaroh 2x * relax * šunka * pizza 2 x * fanta * křemešník * pomazánkové * Relax jujce * mléko * colgate

vzhledem k tomu, že jich potřebujeme více, než-li můžeme nabídnout, přidáme dle dohody nějaký pěkný ubrousek, magnetky kostíků, telefonní kartu či slevový kuponek DM, šmoulí 3D kartičky, samolepky Penny či Bila....
a vzhledem k cenám ČP prosíme více kousků najednou, děkujeme 🙂

mamaelja
19. dub 2014

STOP STAV....děkujeme Všem, ale už máme dosbíráno!!!

ifson
15. srp 2014

Dobrý den, měl by někdo ještě nějaké miniaturky k odkoupení? Bohužel jsem to zjistila až nyní a velmi se mi líbí... jak pro mé dcerky, tak dětem do školy...do výuky matematiky. Děkuji

jadubka
22. říj 2014

Dobrý den, máme nějaké miniatury z Penny - vyměnila bych je za lepicí figurky stikeez z Lidlu. Poslala bych foto.

pavlacie
3. pro 2014

@jadubka Dobrý den, máte stále ještě nějaké miniatury z Penny? Děkuji

jadubka
3. pro 2014

Už nemáme žádné miniatury, vyměnili jsme je za stikeez🙂

zabulik
27. pro 2014

Prosím neměli by jste doma nějaké miniatury u nás pořád hodně frčí, ale třeba u vás jen leží děkuji

vladkajal
16. únor 2015

Zdravím, chci se optat zda doma někomu ještě neleží miniatury z Penny? Chybí nám olej, colgate, relax, kolínka Leifheit, rohlík a rybí prsty 🙂

reny007
4. zář 2015

Dobrý den, pokud sháníte miniatury z Penny, nějaké doma ještě mám....

reny007
4. zář 2015

@vladkajal
Dobrý den, nějaké miniatury doma ještě mám..... pokud máte záejm, ozvěte se mi....

reny007
4. zář 2015

@ifson
Mám miniatury z Penny, pokud ještě máte zájem...

vladkajal
5. zář 2015

@reny007 Dobrý den, Chybí nám ty co jsem psala, jestli máte ty

1tuli
6. led 2016

Dobrý den, ráda bych koupila miniatury z Penny. Měl by někdo na prodej? Děkuji

reny007
6. led 2016

Já už miniatury žádné nemám... ☹

1tuli
8. led 2016

Skoda ale I presto dekuji. Pokud by nekdo Mel, budu velmi rada. Diky

19eve
11. únor 2016

Dobrý den, kdyby měl někdo miniatury z Penny, koupím. Pokud ano pište na mail.
Děkuji za nabídky 😉