Moderní gymnastika Trasko - přípravka, Vyškov

babca2
7. srp 2013

Ahojte holky, ráda bych se zeptala, jestli nenavštěvuje vaše dcera moderní gymnastiku ve Vyškově? Jaké máte zkušenosti? Ráda bych tam dceru přihlásila, ale mám strach, aby ji nepřetěžovaly,má 4roky. Ale zase je to jen přípravka. Rozmýšlíme i nad baletem, ale přeci jen gymnastika se nám líbí více, ale zase máme strach, aby jí to nějak neublížilo. Všeobecně ta gymnastika je možná záhul pro malé děti, na druhou stranu se říká, že je to dobrý rozjezd pro jakýkoliv sport? Tréninky mají uzavřené nebo se dá kuknout? Doporučili byste nám ji? děkuji za jakoukoliv odpověď.

pellullinka
7. srp 2013

@babca2 ahoj 🙂 dělala sem moderní gymnastiku 7let,začala jsem v 6ti letech. Je to zahul,ale je to nádherný sport. Musí to bavit,pak i ten zahul člověk zvládne. Od 7mi let sem trénovala 5x týdne,což mě trochu odlisovalo od spolužáků,kteří měli čas chodit ven,zatímco já prilitla domů,vyměnila batohy a letěla na 2hodinovy trénink,ale milovala sem to.
skončila sem,ale protože mě neustále štvalo,že se hlídá váha a pořád se vážit a poslouchat v 10ti letech,že bych měla zhubnout bylo hrozné,přitom mám 160cm a 50kg,nejsem tlusta,takže mě to štvalo.

co se týče prupravy,je to výborná pruprava na všechno,já pak začala tancovat a měla sem obrovskou výhodu. I v tom,že základem gymnastiky je i balet 🙂
pockala bych ale alespon do 5ti let.

babca2
autor
8. srp 2013

děkuju za odpověď, tak asi do těch 5ti let počkáme.