Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

petra957
12. kvě 2014

@ dorinek : Dobrý den, mohla bych poprosit o návody. Moje e-mailová adresa je vasickova17@seznam.cz děkuji moc

verry
13. kvě 2014

neměl by někdo návod na chlupatcovou vestičku s kapucou? díky

petra957
16. kvě 2014

@dorinek mohla bychpoprosit o návody. Moje e-mailová adresa je vasickova17@seznam.cz děkuji moc

hanka_o1
30. kvě 2014

dorinek dobrý den, máte krásného mimoně, mohla bych také poprosit o návod? hana.hejna@email.cz Děkuji 🙂

hadriena
19. čer 2014

@januzza80 Narazila jsem na toto starší vlákno, tak snad není mimo mísu, ale před týdnem jsem objevila tento skvost přes batikování! http://fizule71.blogspot.cz/

krauzina
2. črc 2014

Ahoj všichni velice se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla ale konec školnho roku je fatk hoňka. Chtěla jsem se zeptat jestli něko nemá návod na háčkovanou bezzubku z filmu Jak vycvičit draka.
Díky moc

dorinek
2. črc 2014

@krauzina - ahojky, já ještě nedodělala ani toho dráčka fialáčka 😅 😅 Mám to všechno uháčkovaný, jen to sešít...

zabka006
14. črc 2014

Ahojky prosím taky o Návod na mimone pro maleho děkuji zabka006@seznam.cz

jezinka003
31. črc 2014

Dobrý den,maminky,máte některá zájem o bavlněné oblečky na další zpracování?Mám toho tu kupu i s obrázky a je mi to líto vyhodit.Lea

ivankadr
3. zář 2014

Dobrý den, nemáte náhodou návod na plastický vzor na čepičku?Děkuji Ivča

kr3weta
19. zář 2014

@dorinek
je krásnej, mohu taky poprosit poslat návod na mimoně na kr3weta@seznam.cz děkuji moc

elevina
20. zář 2014

dobrý den,byl by někdo ochotný mi poslat také návod na mimoně???děkuji moc elevina@seznam.cz mám ho už pro děcka z gumiček,ale takovejhle by byl lepší 😀 😀 😀 🙂

elevina
23. zář 2014

Děkuji moc,včera mi došel od paní mail i s plnooooooooooooooonávody moccccccccccccc DĚKUJI 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂

eleka
6. říj 2014

@dorinek - prosím o zaslání návodů, moc děkuji eleka@seznam.cz

vvvecna
22. říj 2014

Nemáte návod na háčkovanou helmu??

kdikek
22. říj 2014

@dorinek mohla bych poprosit taky o ty návody (petrasim@centrum.cz),dekuji

sarra123
16. pro 2014

Ahoj. Moc prosím já bych chtěla český návod na mimoně lepší by bylo video ale to je jedno tak jestli bych mohla poprosit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarra123
16. pro 2014

@dorinek prosím o návod mimoně na e-mail sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju 🙂 😉 už jsme sem psala ale nenapsala email 🙂 tak moc děkuju

sarra123
16. pro 2014

nebo bych poprosila i o jiné návody mimoně nebo jiných zvířátek tak kdyby byl někdo tak hodný a poslal tak tady můj e-mail sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju 🙂 🙂 🙂

sarra123
17. únor 2015

Dobrý den. Chtěla bych moc poprosit o nějaký návod na českou vlajku spíše střední velikosti opravdu by mi to pomohlo 🙂 můj email sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju 🙂

lucacek3
18. únor 2015

@dorinek mohu prosím také poprosit 🙂 na mail lucie-suchomelova@email.cz
moc předem děkuji 🙂

sajin5
1. bře 2015

@dorinek dobrý večer, mohla bych také poprosit o návody na hračky. Moc ráda háčkuju. Děkuji Jindra můj email je henrry5@seznam.cz

tulikiss
3. bře 2015

kdyby byl nekdo tak moc hodny a poslal mi jakykoliv navod na email byla bych mu moc vdecna, mam to jako relax, abych ty moje zlobidla neprerazila 😀 moc dekuji... marketa@sedlackovi.cz

kramlinka88
4. bře 2015

Holky tady na MK je super skupinka zaměřená na háčkování a pletení, přijďte za náma, je tam spousta inspirace, návodů a šikovných holek co vždy a ochotně poradí 🙂
https://www.modrykonik.cz/group/1924/

dorinek
5. bře 2015

@kramlinka88 díky 😉

alena_
24. bře 2015

také prosím o návody na háčkované hračky, alenka.paleckova@seznam.cz, předem děkuji

bajaaa
27. bře 2015

Mohla bych prosim taky poprosit o navody 🙂? Na mailik barb.sindelarova@seznam.cz 🙂 Dekuji mockrat!

alena_
27. bře 2015

pěkné hračky a zvířata tady http://www.garnstudio.com/search.php?lang=cz&c=6

samanta001
30. bře 2015

Dobrý den, chtěla bych uháčkovat čepičku pro novorozence. Můžete mi prosím poradit jak velká by měla být základní placka? Popřípadě nemámáte nějaký pěkný návod? Už jsem pár čepiček uháčkovala synovi, ale tomu jsem to během háčkování zkoušela teď nemám zatím na kom zkušet 🙂 Děkuji.

dorinek
30. bře 2015

@samanta001 - obvod hlavičky děleno 3,14 = průměr základní placky. Novorozeně má obvod hlavy cca 35 cm, takže základní placku bych udělala tak 11 - 12 cm.
Spoustu pěkných návodů najdeš na mimibazaru 😉
http://www.mimibazar.cz/navody.php?user=0