Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

tedynka
14. zář 2012

@januzza80 mimibazar 🙂

luckybara
24. lis 2012

@januzza80 mimibazar.sk ,mimibazar.cz,a www.garnstudio.com (tam je mnoho návodů i v cizích jazycích takže google překladač... 🙂

januzza80
autor
24. lis 2012

@luckybara Dekuji

dorinek
5. čer 2013

@januzza80 - když mi do IP písneš meila, tak ti přepošlu všechny návody co mám, háčkuji hračky a prošla jsem všech 170 stránek na mimibazaru a stáhla si všechny návody na hračky.

kerikiki
7. čer 2013

@dorinek
ahojky,,,můžu tě taky poprosit o zaslání...?vetřela jsem se sem do vaší diskuze... 😀

dorinek
9. čer 2013

@kerikiki - tak mi do IP písni meila, já ti to všechno přepošlu najednou. Mám ty odkazy hromadně ve 4-5 meilech a takhle bych to musela jednotlivě kopírovat do IP....nebo teda nevim, jak bych to jinak jednoduše udělala 😅

zamboska
30. čer 2013

@dorinek Ahoj, prosím mohla by jsi ty návody poslat i mě? Děkuji moc.

dorinek
2. črc 2013

@zamboska - tak mi do IP napiš meilovou adresu. Jak jsem psala výše, mám to všechno ve 4 meilech a odkazů je hodně, nechci to sem všechno kopírovat 😉

strnadom
21. srp 2013

@dorinek : mohla bych poprosit taky o návody : strnadom@email.cz .... předem mockrát děkuji

niikkyy
28. srp 2013

Ahoj holky,nemáte někdo návod na háčkovaného mimoně z Já padouch?děkuji

krauzina
27. zář 2013

@dorinek jsem tu poprvé a nivím jestli mám oslovit Ahoj nebo dobrý den, mám prosbu. Scháním návod na háčkovaného mimoně. Můj Štěpík je mu 5 let si ho strašně přeje. Já háčkovat umím, ale potřebuji pomoc návodem. Na net jsem ho zatím nenašla.prosím o pomoc. Děkuji

krauzina
27. zář 2013

Ahoj scháním návod na háčkovaného mimoně. Prosím

dorinek
30. zář 2013

@krauzina - a co to je mimoň ??? Promiň jestli se blbě ptám, ale vůbec nevím, co si mám pod tím představit.....tipnu zvíře ?? 😅 😅

krauzina
30. zář 2013

@dorinek jo je to ono

dorinek
30. zář 2013

@krauzina - ale to nebude tak těžké ho uháčkovat...v podstatě by to mohl být je žlutý válec, nohy a ruce by se uháčkovaly zvlášť a pak přišily k tělu... oči budou taky lehký. Jen ty kalhoty teda nevím....to bych musela vyzkoušet....Já se to pokusím sepsat a pošlu ti to 😉

dorinek
30. zář 2013

@krauzina - hele co jsem našla http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=441...
už jsem paní napsala, jestli by bylo možné od ní návod získat, tak snad mi odepíše...

krauzina
30. zář 2013

@dorinek Děkuji jseš fakt moc hodná. Já bych to asi taky uháčkovala, lae mám radši , když se mám čeho držet. Jestli se ti podaří to sepsat budeš opravdu moc hodná a můj synáček bude moc rád. Ještě jednou děkuji 😀

dorinek
2. říj 2013

@krauzina - tak už se mi rýsuje tělo 🙂 Není to nic složitýho, akorát to hrozně pomalu přibejvá, jak je to z krátkých sloupků 🙄

krauzina
3. říj 2013

@dorinek Ahoj takže si se pusti do háčkování mimoně. Doufám , že přiložíš i foto jak se ti podařil. Ještě jednou děkuji za tvoji snahu. Doufám, že to taky zvládnu. 🙂

dorinek
3. říj 2013

@krauzina - jo, pustila jsem se do toho, i když mám rozdělanýho něco jinýho 😅 Nedalo mi to. Fotku sem určitě dám, ale bude to pár dní trvat, háčkuju jen po večerech, když už všechna "zvěř" spí 😀 😀 Přes den mě nenechaj ani vypít v klidu kafe 🙄

krauzina
3. říj 2013

Naprosto tě chápu já taky všechno dělám po večerech. Přes den jsem v práci a večer všechno obstarat a pak se mohu věnovat takovým to věcem. Ještě jednou ti musím poděkovat za ochotu se do toho pustit a sepsat. To jsem si netroufla. Dětičky jsou radost co? Bez nich si to , ale nedovedu představit. Já mám 2 kluky jednomu je 16 let a druhému 5. Takže puberta je fakt super 😀 😀

dorinek
4. říj 2013

@krauzina- já mám 4letou dceru a ročního syna. Hodně jsem háčkovala zvířátka pro dceru, ale teď jsem se pustila i do čepic, ale zatím to vypadá, že je budou nosit až na jaře 😀 😀 Prostě toho času je tak málo, to je hrozný.... 😅

vrtelka
7. říj 2013

Zkuste i časopisi tam najdete taky návody já nejvíce používám jak,už tou někdo vyše psal stránky drops desing ted právě doplítám málému,už druhé kamaše a krásně sedí mám je i ve fotoalbu .

dorinek
7. říj 2013

@vrtelka - já jsem si jednou koupila časopis s návodama na háčkování, stál mě 70,- a neuháčkovala jsem podle to ho vůbec nic 😀 😀 Buď se mě to nelíbilo, nebo jsem nechápala návod. Drops design má nádherné věci...hodně se toho dá najít jen tak na netu, nebo jsem i kupovala návody na Fleru. Tam si člověk vybere, co se mu líbí a většinou je to kolem 29,- korun za návod a jsou dobře srozumitelné.

dorinek
7. říj 2013

@krauzina - už jdu do finále, ještě ruce a mám ho... 😉

dorinek
7. říj 2013

@vrtelka - krásné věci máte v albu, já jsem na pletení úplně levá 😅

dorinek
7. říj 2013

@niikkyy - už brzy budu mít dodělaný návod, tak jsem hodim fotku a kdo bude mít zájem, tak pošlu...

vrtelka
7. říj 2013

@dorinek Jak mě chytne mánie nevym kdy přestat ted doplítám další kamaše pro malého,ale budu muset brzdit at to vůbec nikdo odnosí. 🙂

niikkyy
7. říj 2013

@dorinek jsi zlatá,já už sehnala a 3 mimoni jsou na světe 🙂 ale děkuji