Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

dorinek
30. bře 2015

35 : 3,14 = 11,14 cm 😉

ivana04
12. kvě 2015

prosím kdo poradí kde najdu návody na hačkováne čepky

kramlinka88
13. kvě 2015

@ivana04 tady, stačí zadat čep a vyjede toho milion 🙂
http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12

wursink
20. kvě 2015

@dorinek Ahoj, četla jsem, že jsi nabídle jedné z nás tady, že bys jí poslala náody na hračky jak háčkovat. Mohla bych tě prosím také poprosit? Byla bych ti opravdu moc vděčná a předem děkuji Hanka
krizacka@seznam.cz

ema_s
30. kvě 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

@dorinek je, mohla bych taky poprosit o ty návody na email: ema.sipova@seznam.cz ? Moc děkuji 🙂

boreve
24. čer 2015

je krasny, muj mail je Verunka81@seznam.cz. moc dekuji

larabaja
29. čer 2015

@dorinek
@dorinek mohla by som Vas poprosit o navod na mimona?Dcerka ich zboznuje.Dakujem. bagodabagoda@gmail.com.

alkaaa
24. črc 2015

Ahoj,taky u nás frčí mimoni, mohla bych poprosit o návod na email: alka19@seznam.cz ? Moc děkuji!

cuchna
30. črc 2015

Ahoj holky! Mohla bych také poprosit o návod na háčkovaného mimoně? Mám ho skoro hotového, jen si nevím rady rukama☹ Předem moc děkuji!!! Mail je cuchna@seznam.cz

dorinek
25. zář 2015

@alkaaa
@cuchna - já vám toho mimoně omylem poslala ještě jednou 😅 , pardon 😉

Pro ostatní, kdo budete chtít návod na mimoně - napište prosím na začátek můj nick @ - ať se mi ukáže upozornění, někdy sem nekouknu i nějaký ten týden a nemusely byste se dočkat 😅 Děkuji 😉

alkaaa
25. zář 2015

To vůbec nevadí 🙂 Díky za návody!

termitek
26. zář 2015

@dorinek Ahoj i já bych prosila o zaslání tech návodu na háčkováné hračky na t.kokojanova@volny.cz. Předem děkuji

moulinkaa
27. zář 2015

@termitek Ahoj, už jsi nějaké hračky háčkovala? Nebo třeba čepičky apod.?

termitek
27. zář 2015

Prave zacinam

mtlda
4. říj 2015

@dorinek Ahoj, taky bych poprosila o zaslání návodů na háčkované hračky. Děkuji lucie.fritschova@seznam.cz

termitek
4. říj 2015

Ahoj do dnes mi žádný navod nepřišel..mohla bych teda ještě jednou poprosit 🙂...na email
t.kokojanova@volny.cz

mery96
4. říj 2015

@dorinek Mohla bych taky poprosit o zaslání návodů na hračky? Blahovamajka@seznam.cz Mnohokrát děkuji! 🙂

dorinek
4. říj 2015

@termitek - tak to se omlouvám, asi jsem to nějak přehlédla 😅

termitek
6. říj 2015

nic se neděje 🙂

sylva65
10. říj 2015

@dorinek
@dorinek mohla bych taky pozadat o návody na hackovane hračky? Sylva stiakova.s@seznam.cz

machovka1
10. říj 2015

@dorinek dobrý den, můžu poprosit návod na mimone? Děkuji. Petra
petra.machovska@seznam.cz

samanta001
12. říj 2015

Dobrý den, nemáte někdo nějaký návod jak háčkovanou čepičku podšít flisem? Děkuji...

volesakova
13. říj 2015

Ahoj mohla bych také moc poprosit o návody na hračky a také toho mimoně?Děkuji moc Jitka j.volesakova@seznam.cz

termitek
13. říj 2015

Hoky došli vám nějaké ty návody na hračky ?...mě ne :/

dorinek
13. říj 2015

@termitek - jak to ?? Vždyť jsem to posílala a zpátky se mi žádný oznámení nevrátilo ?? Zkusím to ještě jednou... 😕

dorinek
13. říj 2015

@termitek - a dala jsi mi opravdu správný email ??

dorinek
13. říj 2015

@volesakova
@machovka1
@sylva65
@mery96
@mtlda - holky, vám ostatním ten meil přišel ??

dorinek
13. říj 2015

@termitek - nechybí ti někde tečka, nebo něco ?? Poslala jsem to znovu a hlásí mi to doručené 😕 😕

mery96
13. říj 2015

@dorinek jj, díky moc!

termitek
14. říj 2015

t.kokojanova@volny.cz...nemělo tak hle je to přesně