Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

mazalka
19. pro 2013

@dorinek ahoj mohla by si mi prosim na email poslat navod na hackovaneho mimone? Je uplne bozi!!!!!!!!!!!!!! Jsi fakt sikovna!!!!! Muj email je Vrttilka@seznam.cz Moc dekuji

krauzina
20. pro 2013

@dorinek jo to je v pohodě teď ještě dodělávám toho dráčka. Takže mám co tvořit. Přeji ti hezké a hlavně klidné svátky.

sisix
21. pro 2013

Ahojky, je tu nejaka dobra duse, která mi poradi postu na cepicku dlouhy sloupek na obvod 54cm. Ja uz videla tolik navodu a postupu a porad to není ono. Je to jaksii sisate a divne.Zatim se ucim. Dekuji moc.

sisix
21. pro 2013

@dorinek ahoj, muzu také poprosit o navody?? Diky sisi.x@seznam.cz

talbo
21. pro 2013

ženy a dívky, nemá některá prosím vás návod na kukyho? předem moc děkuji 🙂

dorinek
22. pro 2013

@talbo - v těch návodech, co jsem ti poslala je Kuky hned druhý zhora 😉

dorinek
22. pro 2013

@sisix - mrkni na tuhle ušanku http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5283
Jen až budeš začínat, tak místo 17 DS jich udělej 18, aby ti vzadu nevycházely 3 rel. sl. u sebe. Já ji dělám i bez rel.sl. a je taky moc hezká. Obvod hlavy si spočítej (obvod děleno 3,14 a vyjde ti průměr placky) a pak přidávej, dokud ji nebudeš mít tak širokou (tu placku) jak potřebuješ a pak už nepřidávej a dělej rovnou po jednom DS do každého DS. Ze začátku to vypadá trochu hranatě, ale na hlavě se to krásně vytvaruje 😵

talbo
22. pro 2013

@dorinek
ahoj, ano je tam, to vím, jenže pro mě hrozně nesrozumitelný, matou mě ty zkratky. ale už jsem našla super návod na KUKYHO (krok po kroku) tak pokud by někdo chtěl, ráda pošlu. jinak díky, jsi zlatá 🙂

monpr3
27. led 2014

Dobrý den. Máte ještě návod na mimoně a mohla bych o něj poprosit. Díky Monika monaproch@centrum.cz

petralav
27. led 2014

Dobry den mohu prosim take poprosit o návod na mimoňe.petralav@seznam.cz predem moc děkuji Petra

fibinkaa1
29. led 2014

@dorinek mohla bych také poprosit o zaslání návodů? A ještě klidně jestli máte nějaké velikonoční,vánoční. Za vše budu mooc ráda 🙂 fibinkaa1@seznam.cz Děkuji 🙂

lulka06
1. únor 2014

Mozem poprosit navod na mimona na luciabartkova@yahoo.com?

dakujem krasne 🙂

sabova1968
27. únor 2014

sabova1968@dorinek mohla by som poprosit tiez o ten navod .dakujem

sabova1968
28. únor 2014

sabova1968@dorinek
poprosila by som o navod na mimona na frantiskakubikova@gmail.com dakujem

alenka1506
6. bře 2014

@dorinek mohla by som aj ja poprosiť návod na hačkované hračky na IP anela-27@pokec.sk ďakujem pekne 😉

zuzanajelinkova
8. bře 2014

Holky, poraďte mi prosím, kde dělám chybu. Čepice mi jde na švu do takové špičky ☹

dorinek
8. bře 2014

@zuzanajelinkova - napadá mě jedině, že pícháš do prvního i posledního oka a pak ti přibývají sloupky ???? Zkus píchat jen do prvního a poslední přeskoč...

zuzanajelinkova
9. bře 2014

Zkusím 🙂 Děkuji 🙂

simiraart
16. bře 2014
dorinek
16. bře 2014

@simiraart - díky - krásné věcičky 😉

frymi
21. bře 2014

levná příze se dá sehnat na stránce http://mojegalanterka.cz/index.php?route=produc...
🙂

frymi
6. dub 2014

Prosím, máte nějaké náměty na velikonoční čepičky?
Podobné jako "netradiční čepičky" zde ... ?
http://mojegalanterka.cz/index.php?route=produc... ¨

dorinek
15. dub 2014

@frymi - návod nemám, ale já myslím, že si takovou čepku můžeš klidně vymyslet. Třeba tu oranžovou dýni bych předělala na kuře. Uháčkovala bych ji žlutou, dopředu oči a červenej zobáček , po stranách křídla, nahoře třeba hřebínek....., nebo hnědá čepka jako zajíc, dopředu oči a čumáček, nahoře uši....., nebo beránek...cokoli velikonočního...

nradka
15. dub 2014

Chtěla bych Vás taky poprosit o návod na Mimoně, děkuji. radkalucie@seznam.cz

zuzajda20
15. dub 2014

@zuzanajelinkova Mi to dělalo taky, ale pak jsem začala píchat jednou do prvního ok a poslední jsem vynechala a v další řadě jsem píchla do druhého a do posledního a tak to střídám a udělám se mi to hezky rovně, ale dělám to tak až po základní placce

zuzanajelinkova
15. dub 2014

@zuzajda20 Děkuju z a radu. Když jsem totiž vynechávala to poslední oko, tak se mi šev stáčel na stranu. Zkusím tedy střídat, jak radíš 🙂

zuzajda20
15. dub 2014

@zuzanajelinkova Já ho taky vynechávala a nepřišla jsem na to, jak ten šev stočit zpátky, tak to dělám takhle a myslím, že je to ok 🙂 Tak snad se podaří 🙂

lenicka.duskova
25. dub 2014

@dorinek mohla bych Prosím poprosit o návod na hackovaneho mimone. Email lenicka.duskova@seznam.cz moc děkuji

andys3k
4. kvě 2014

ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Jsem uplný začátečník a chtěl bych zkkusit uháčkovat deku, která bude z kytiček s 5 okvět. lístky. Ale problém je, že nevím jakým způsobem to potom sešiju dohromady. Nemáte některá nějaký návod jak se ty jednotlivý díly dávají dohromady? A ještě je vhodná příze Standart 100% akryl pro miminka?? Je to hrozně příjemmný materiál.. Děkuji za vaši radu 🙂

dorinek
4. kvě 2014

@andys3k - plno návodů najdeš určitě tady http://www.mimibazar.cz/navody.php?user=0
Jinak moc neporadim, Standart neznám... 😅