Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

dorinek
31. říj 2013

@krauzina 😀 😀 😀 Ten velkej ho tahá všude sebou? 😀 To na něj má baťoh, ne ? 😀

krauzina
31. říj 2013

@dorinek no přece ho musel ukázat kámošům ve škole. Je pravda, že říkal, že musím vymysle nosítko, ale to jsem mu zatrhala 😀 No sebou ho všude nemá, ale do školy ho vzal jo a jeho kamarádi z něj také jsou hotoví co k nám chodí. 😀

lucka1202
3. lis 2013

@dorinek Dobrý večer, prosím, já bych měla zájem o návod na Mimoně 🙂

krauzina
5. lis 2013

@dorinek Ahoj hele nějaká paní po mě chce návod na mimoně. Mám jí ho poslat?

dorinek
5. lis 2013

@lucka1202 - ráda Vám návod pošlu, ale potřebuji meilovou adresu 😉

dorinek
5. lis 2013

@krauzina - klidně jí ho pošli, nedělám si na něj nějaký autorský nárok nebo tak něco....ať si to lidi šíří jak chtějí 😵
Až bude víc času, tak dám další fotky mých výtvorů, zatím nějak nestíhám 😅

lucka1202
5. lis 2013

@dorinek Děkuji moc,,poslala jsem Vám IP 🙂

risadomi
10. lis 2013

dobrý večer, mohla bych Vás poprosi o zaslání návodu na mimoně maluskova.p@seznam.cz. předem moc děkuji Pavlína

talbo
6. pro 2013

@dorinek
Dobrý den, mohu taky poprosit o návod? Hledala jsem na netu a hurááá, tady jsem vás holky šikovný našla. Předem moc děkuju. talbo@seznam.cz

dorinek
6. pro 2013

@talbo - je to tam 😀 A ještě pr návodů z netu...

talbo
6. pro 2013

@dorinek jste moc hodná, děkuji 🙂 už studuju 🙂

klaudieasandra
8. pro 2013

@dorinek
Mohu Vás také poprosit o návod na mimoně. Předem moc děkuji. DemagM@seznam.cz

talbo
8. pro 2013

@talbo paní Veroniko, prosím Vás, jak velký Vám vyšel Mimoň? Háčkuju podle Vašeho návodu a zdá se mi dost velký, což jsem ráda, jen jestli nám to vychází stejně. Podle toho mého výtvoru to zatím vidím na cca 30 cm. Děkuji za odpověď.

talbo
8. pro 2013

@dorinek talbo @talbo paní Veroniko, prosím Vás, jak velký Vám vyšel Mimoň? Háčkuju podle Vašeho návodu a zdá se mi dost velký, což jsem ráda, jen jestli nám to vychází stejně. Podle toho mého výtvoru to zatím vidím na cca 30 cm. Děkuji za odpověď.

dorinek
9. pro 2013

@talbo - ten můj má cca 23cm. Ale ono taky záleží, jakou háčkujete přízí, pokud je silnější, tak bude postavička větší...Já to háčkovala přízí Comfort od Vlnapu a poměrně malým háčkem, takže mám sloupky dost utažené....

talbo
9. pro 2013

@dorinek
děkuji za odpověď, snad se mi podaří dojít do zdárného konce 🙂

dorinek
10. pro 2013

@talbo Určitě ano, klidně sem hoďte výslednou fotku... 😉

klaudieasandra
10. pro 2013

@dorinek Děkuji za zaslání návodu na mimoně. Zvu Vás na prohlídku stránek mé tvorby. adresa :http://patchworky.tym.cz/
Ještě jednou moc děkuji.

krauzina
12. pro 2013

@talbo Dobrý večer moc se omlouvám již delší dobu jsem nebyla na těchto stránkách. Měla jsem nějaké potíže takže nezbýval čas. Jak jsem se dočetla tak už návod máte. Mimoň je velký 25 cm. Opravdu záleží na tom z čeho to háčkujete a taky jak utahujete. Já jsem vytvořila 2. Přeji hodně štěstí př o tvorbě mimoně. Ještě jednou se omlouvám, že tak pozdě reaguji. Přeji hezký večer

talbo
12. pro 2013

@krauzina
děkuji za odpověď, mimoň je "ve výstavbě" 😀 a vypadá to docela slibně

krauzina
13. pro 2013

@talbo tak to je dobře. Moji kluci z něj májí velkou radost a po novém roce budu dělat ještě jednoho. Takže to má opravdu úspěch

dorinek
14. pro 2013

@klaudieasandra
@krauzina
@talbo - děvčata a jak se vám podle toho návodu háčkuje ?? Je to srozumitelný ?? Já jsem vytvořila ještě jeden návod na nosorožce, jen by mě zajímalo, jestli to nepíšu moc blbě....

evaviki
15. pro 2013

neporadite nieco mega jednoduche na zacatek? nikdy jsem nehackovala, ale chtela bych se to naucit.. no a nevim, cim zacit.. 😀

dorinek
15. pro 2013

@evaviki - koukni na videa, jak se co háčkuje http://test.bazar-www1-backup.superhosting.cz/n...

A když mi do IP písneš meila, tak ti pošlu spoustu návodů na hračky, určitě vybereš něco, co zvládneš.. 😉

Tohle je jednoduché - http://test.bazar-www1-backup.superhosting.cz/n...

klaudieasandra
15. pro 2013

@dorinek
Návod byl perfektní, háčkovalo se bezvadně.Bylo to jasné a srozumitelné. Děkuji i za další návody. Tady se pochlubím s výsledkem.

krauzina
16. pro 2013

@dorinek už jednou jesm ti napsala , že návod byl super. Prosím pošli nosorožce (krausverun@seznam.cz) Děkuji moc

dorinek
17. pro 2013

@klaudieasandra - krásnej 😵
@krauzina - pošlu, ale mám ho teprve na papíře, musím ho ještě přepsat do počítače. Tak vydrž, možná to bude až po svátkách 😅

talbo
17. pro 2013

@dorinek
dobrý večer, ze začátku jsem se bála, že to podle návodu nezvládnu (hlavně ruce a hohy), ale musím říct, že to šlo opravdu hladce. a tady je výsledek 🙂

talbo
17. pro 2013

@dorinek
asi se dám na háčkování zvířátek a všelijakých potvůrek 🙂, tak kdybyste holky měly nějaké dobré návody, budu ráda, když mi je pošlete na můj mail talbo@seznam.cz. moc vám všem děkuji