Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

termitek
14. říj 2015

nevím kde je chyba :(

karolakmn
14. říj 2015

Muzu vás poprosit o odkaz na návod naHáčkovane hračky?

dorinek
15. říj 2015

@termitek - tak jsem to poslala ještě jednou a nic se mi nevrátilo ??? Nemáš plnou schránku, nebo tak něco ?? To je fakt divný 😕

dorinek
15. říj 2015

@karolakmn - buď koukni na mimibazar, tam jsou návody...nebo mi napiš meila a já ti jich pár pošlu 😉

termitek
15. říj 2015

Tak tet mi to už konečně došlo .Moc děkují 🙂

karolakmn
15. říj 2015

@dorinek muj mail je karolina.toul@seznam.cz dekuji

blazenkaa
18. říj 2015

Dobrý den nebo ahojky
Drze jsem vám tu vlezla koukám jako blázen jak jste šikovné.
Já se snažím háčkovat a chtěla bych vás poprosit taky o ty návody do meilu jako píšete na začátku myslím že to byl @dorinek . Předem děkuji. 🙂
A mohu se k Vám taky přidat prosím?

dorinek
19. říj 2015

@blazenkaa - jasně, že se můžeš přidat, akorát že my tu moc nedebatujeme, spíš sem občas někdo hodí návo apod... 😅

delfin
29. říj 2015

@dorinek ahojky, můžu také poprosit o návody. Dik

dorinek
1. lis 2015

@blazenkaa - napiš mi meila, já ti pošlu ty návody 😉

dorinek
1. lis 2015

@delfin - pošli mi do IP meilovou adresu 😉

mishina12
5. lis 2015

@dorinek dobrý den,moc prosím,zda byste mi mohla taky poslat návod na toho Mimoně, máte ho úžasného 🙂 pokud budete tak hodná e- mail. Zkusila bych ho pro syna k Vánocům 🙂 děkuji

veronikaviktorie
11. led 2016

Dobrý večer,mohla bych poprosit o nějaký jednoduchý návod na háčkovaneho pejska nebo třeba zirafku?chci uhačkovat pro dceru,ale jsem začátečník a na mimibazaru mi to přímo nenašlo,asi tam neumím hledat,všude samé čepičky 🙂

lljuba
19. led 2016

Ahoj holky,
Vetsinou hackuji hracky a ted mi napadlo, ze chci uhackovat cepici-dracka pro syna. Nemate nekdo navod?
Jinak mam navody na ruzne hracky, na zakusky, rada se podelim, ale vetsina je v rustine...

nikus01
2. dub 2016

Dievčata ahojte nevie mi niekto podlať navody na hačkované hračky?
Ďakujem

rottentocore
24. kvě 2016

@dorinek mohu Vás poprosit o návody na háčkované hračky? Děkuji

dorinek
2. čer 2016

@rottentocore - napiš mi prosím do IP meilovou adresu, ráda pošlu....

dorinek
2. čer 2016

@nikus01 - napiš mi do IP meilovou adresu, ráda pošlu...

rottentocore
2. čer 2016

@dorinek mělo by to být odesláno děkuji a přeji hezký den 🙂

mysicka2008
29. čer 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Kdo by chtěl zkusit uháčkovat panenku, tak tu mám návod jak na to http://homezin.cz/media/hackovane-hracky-navod-zdarma chce to trochu zručnosti a pak to jde celkem rychle 🙂

boreve
1. črc 2016

Moc prosím taky o odkazy na návody hraček. Děkuji. Verunka81@seznam.cz

lucinkaaah
20. srp 2016
Uživatel lucinkaaah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.

Ahoj, chtěla bych se podělit o návod na háčkovanou čepičku co jsem našla - http://homezin.cz/media/navod-na-hackovanou-cepici . Ležím v porodnici a krátím si čas háčkováním, aspoň se nějak zabavím. Nemáte nějaké další návody??

ellektracm
15. zář 2016

Ahoj, mam prosbu, jestli si nekdo nevzpomene. Jako male holky jsme mely takovy dreveny valec s dirkou uprostred (skrz cely valec). Nahore byly naklepane hrebicky (ruzny pocet dle tloustky vysledneho vytvoru). Pres ty hrebicky se hackem nejak propletala prize nebo vlnka a tim otvorem skrz valec lezl uhackovany had. Nemuzu si vubec vzpomenout na ten postup, ani to nemuzu najit na netu. Znate to taky nektera a pamatujete si to?

vanesse
20. říj 2016

@dorinek
Dobrý den myslíte že bych mohla poprosit o návod na mimoně? Děkuji moc

dorinek
30. říj 2016

@vanesse - omlouvám se, ale dlouho jsem tu nebyla. Napište mi prosím do IP Vaši meilovou adresu a já Vám návod pošlu 🙂

dacik1803
10. bře 2017

@dorinek Prosím prosím mohu také veškeré návody hraček i třeba jiných věcí do emailu - Martinkahb@seznam.cz?

falcony
10. bře 2017

Ahoj dámy, kdyby mi někdo zaslal také návody co má u ruky na falconye@email.cz, tak budu moc ráda a nadšeně se tím proberu, prcek klepe na dveře, břicho až na zem a pro mě háček teda super relax. Jsem začátečník, zrovna jsem se prokousala první čepičkou, dečkou a slůnětem - odkaz http://www.hackovani-navody.cz/hackovany-slon/ ideální pro začátečníky, pro většinu z vás asi žádná výzva 🙂 Děkuji a pěkný večer! 😇

ditta01
11. bře 2017

Ahojky mohu taky poprosit veškeré návody do mailu ZahalkovaD@seznam.cz děkuji moc krát ☺

mishelelle
24. črc 2017

@dorinek Dobrý den, čtu vaší zprávu v této diskuzi a chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste mi je také mohla poslat na mishel.elle@seznam.cz. Moc děkuji

lajdana
6. srp 2017

@dorinek Dobrý den, mohla bych také poprosit o návody? 🙂 adela.vanickova@seznam.cz mockrát děkuji 🙂