PC hry pro děti. Které se vám osvědčily a které ne?

svetluskah
16. srp 2006

Ahojte holky, mate nejake zkusenosti s pocitacovyma hrama pro deti 3-6 let? Kde je shanite? Jsou stahnutelne z internetu? Ktere se vam osvedcily a ktere naopak? Delam diplomku na tohle tema, zatim shanim ukazky her a nemuzu nic najit. Diky za jakykoliv tip.

hasleerka
6. bře 2009

brisilda a nemáš prosím ta DK aj 2?... pre dievčatá je celkom pekná hra popoluška alebo snehulienka

brisilda
6. bře 2009

Hasleerka ja mam celu sadu co su 5 CD DK 1 Prv ako pojdeme do skoly CD 2 Svet mysiaka Bonifaca CD3 Slov. pre najmensich CD 4 Alenka a veci okolo nas a CD 5 Martinkove dobrodruzstva su uz aj ine??? Inak je to tazko zohnat ja som to kupovala v Tescu no uz to tam nemaju :(

bodka13
6. bře 2009

😅 aj my máme detský kútik...sú to super hry-zábavné a veľa sa deti pri nich naučia 🙂 ...dostali sme ich keď mal Davidko asi 2,5roka a Maťko bol predškolák a veľmi sa im páčili,s myškou sa naučili robiť veľmi rýchlo 🙂

...ešte máme hru Alík-veselá matematika

hasleerka
6. bře 2009

jej bodka aj tu si zaskočila ... no moja by pri tom DK presedela celé hodiny, len má smolu že má "mrchu" mamu a že jej to nedovolím ... šak sa minule osočila čo som taká zlá na nu, no reku chod si hladať lepšiu

bodka13
6. bře 2009

hasleerka...a ktorá by tam presedela?...my sme mali určenú 1 hodinku a bodka 😀 dohovorené 😀 😀

brisilda
7. bře 2009

No tak to ano ja predtym ako maleho pustim za PC dam jasne ultimatum ktore neskor aj dodrzim on sam uz vie, ze ak zazvoni budik na mobile ma ukoncit hru 🙂

martinka79
7. bře 2009

Přidávám se my máme dětské koutky všechny, klubíčko , alíka, potom spousty barbin veselou matematiku, pohádkovou matematiku, český jazyk pro nejmenší, vesmír, a no další nespočet her. 😀 tatínek nás zásbouje.
dcera má daný vždy časový limit docela to dodržuje. Některé hry dohraje jako děj celé jiné prostě časově. 😉

hasleerka
7. bře 2009

teraz je v hypke niake cd popoluška za 30,-sk, neviete aké je?

lubkaj
9. bře 2009

hasleerka: My ho mame. Je tam narozpravana rozpravka o Popoluske - je to asi 10 napisanych stran (ku kazdej je obrazok) , ktore cita muzsky hlas. Po skonceni strany treba kliknut na sipku, aby sa stranka otocila a rozpravka isla dalej. Potom je tam niekolko obrazkov z rozpravky, ktore sa tam daju vymalovavat; hra na ucenie slovicok (ukazuje to slovicka z rozpravky ako princ, topanka, sestra, tekvica...), povie ich to po anglicky aj po slovensky; 2 hry na skusanie slovicok (v 1. ti to ukaze 4 predmety a mas najst to, ktore od teba chcu a 2. sa po anglicky pytaju napr. "Je to klucka?", ukaze sa obrazok a ty mas odpovedat ano alebo nie); ale najvacsi uspech u nas malo dvojjazycne pexeso. Ma 3 stupne obtiaznosti a dvojicou su obrazky z rozpravky, pricom na jednej casti je text po slovensky a na druhej po anglicky.
Aby som to zhrnula, nie je to nic svetoborne, ale za 1 euro je to fajn. Dcerka sa zopar slov naucila a ak budu mat za taku istu cenu nejake dalsie CD z tejto edicie, urcite si ho kupime tiez 😉

brisilda
9. bře 2009

Ahoj lubkaj a kde sa da to CD zohnat? v novinovom stanku?

lubkaj
9. bře 2009

My sme ho kupili v Tescu. Ale vcera som ho videla aj v Hypernove.

hasleerka
9. bře 2009

brisilda majú ho v našej hypke, rozmýšľam nad ním, a teraz ked lubkaj napísala že je celkom OK, tak ho pôjdem kúpiť ... a od 11,3, má byť aj šípková ruženka

martinka79
9. bře 2009

hoky pošlete mi prosím jen kontakt co se píše na zadní straně(vydavatel) díky. 🙂

lubkaj
9. bře 2009

hasleerka: Tou Sipkovou Ruzenkou si ma potesila 🙂

martinka79: Ked pridem domov, pozriem sa na to a dam ti vediet.

hasleerka
9. bře 2009

jej to som rada lubkaj, ale to nie ja, to hypka 😀

brisilda
9. bře 2009

fiiiha tak ak by si ho sla kupit tak kup aj mne a potom dame stretko 🙂

brisilda
9. bře 2009

oki uz mam doma aj ja to CD a aj ked je to skor pre dievcata tak zaujala aj mojho syna dik za super radu 😉 🙂 🙂 🙂

hasleerka
9. bře 2009

bolo ich tam ešte dosť?

brisilda
9. bře 2009

no tak to teda ano bola som sama sokovana myslela som, ze uz nebudu mat a vraj im to tam stoji od vienoc.V stredu im pride aj to druhe CD 🙂 Inak je super aj ked od detskeho kutika ma este daleko asi tak ako ma daleko aj cena 😀 😀 😀

hasleerka
9. bře 2009

a kolko stál DK?

lubkaj
9. bře 2009

martinka79: Na CD je napisane www.eddica.cz, ale nic som tam o tom nenasla 😒

brisilda: To som rada, ze sa ti Popoluska paci. Ja som tiez prekvapena, ako zle sa to predava, ludia o tom asi nevedia. Ja som ho nasla v Tescu medzi vecami "vsetko za 1 euro". Ale napriklad ani v letaku ho nemali. Urcite by to pomohlo.

brisilda
9. bře 2009

no tak cela sada co je 5 ks CD ma vyslo cca 1000 sk.Na nete sa teraz predava za 1500 sk a to je rok 2004.Ale oplatilo sa a keby som zohnala dalsie pokracovanie DK isto by som kupila aj to 😉 🙂

martinka79
9. bře 2009

díky vám moc. já našla v dnešní mamince popelku hru s odkazem za 199kč ale ta je od disney tak to není ono. no co nadělám nemůžu mít vše. 😀

brisilda
9. bře 2009

Martinka 79 ak chces ja ti to mozem kupit a poslat ak to nemozes zohnat u nas je toho vela 😉 inak je to hra pre deti od 5 rokov 🙂 🙂 🙂

martinka79
10. bře 2009

brisilda pokud by ti nevadilo budu moc moc ráda za koupi. mě se to hodí i do školy pro děti jako volnočasová aktivita. Všechny výlohy a výdaje zaplatím. 🙂

brisilda
10. bře 2009

Martinka kuk IP 😉

hasleerka
10. bře 2009

ahoj kočky, asi urobíme hypke reklamu, budeme si pýtať provízie ... ja idem dnes na tú poplušku

brisilda kukám tú stránku, vyzerá tam byť všeličo dobré, asi aj objednám

brisilda
10. bře 2009

Tak objednaj 😅 premna to je vela penazi a inak ang. mam a nemcinu mi netreba ,myslela som si, ze DK je aj pre starsie deti no neni a tu slovencinu si isto neskor objednam aj ja 🙂 😉 😉 😉

brisilda
10. bře 2009

juuuj a veru neobjednam ved uznaj dat za jedno CD 630 sk je vela nie?Radsej sa to pokusim zohnat niekde v obchode v akcii tak ako aj ten DK 1-5 🙂